Има ли някой, закупил апартамент от фирма "ИНКО"ООД - Бургас

  • 36 213
  • 200
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 276
Казвайте място и час тогава за неделя де се срещнем.

# 46
  • Мнения: 1
Значи остава предложението на volvo - 11 ноември от 10 часа пред магазин Лидл, който е срещу кооперацията. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 0
Прочетох цялата ви тема и мисля, че  това което пишете е абсурдно!!! И аз съм собственик на апартамент и съм си платил на 100%, при положение че по голямата част се правят на дръж ми шапката и не са си платили дължимите суми, как може да очакват да се завърши в срок. А относно намирането на друга фирма е пълна глупост (някой май не е наясно с нещата)!!!

# 48
  • Мнения: 276
 qazwsxedcrfv, щом ти си наясно заповядай да си дадеш мнението пред хората, а не само да изказваш мнение зад компа.
Кое е редно и кое не ще се разбере, и ние не пасем трева.
И какво толкова абсурдно сме писали, че не мога да разбера?
Защо си мислиш, че точно ти много ги разбираш нещата не знам. Щом си собственик на жилище ела да видим какво ти е предложението, за да имаме апартаменти все пак.

# 49
  • Мнения: 1
 qazwsxedcrfv не само ти си платил всичко. Доста хора сме си платили апартаментите на 100%. Заповядай на следващата ни среща щом си един от нас. Нека заповядат и всички от А секция, тъй като се оказа, че доста от тях дължат още пари, а вече живеят в сградата. Имам предложение да бъде анулиран този анекс, който разделя получаването на акт 16 по входове. Нека акт 16 се получи като е готова цялата сграда. Така ще е най-справедливо. Не може хора, които дължат още пари да живеят вече в сградата и съвсем скоро да получат акт 16 , а такива като нас, които сме платили всичко да стоим вече пета година и да чакаме  и ще ни се наложи да доплащаме още, за да ни се довършат жилищата, а от първия вход получат ли акт 16 няма да дадат и една стотинка повече.

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте,как мина срещата?Относно разделянето на секции,няма как да се анулира тъй като има строително разрешение и одобрен проект за по-етапно изграждане и приемане с акт 16.
 

# 51
  • Мнения: 3
Здравейте! Кога ще е следващата среща?

# 52
  • Мнения: 276
Чакам тази седмица да ми дадат всички имена на собственици и телефони и ви събирам да се реши вече този въпрос. Искаме си жилищата.

# 53
# 54
  • Мнения: 1
Какво стана на срещата с Николай Пеев? Съгласи ли се да даде документацията? Ще има ли следваща среща?

# 55
  • Мнения: 276
Ще има среща, въпрос на време! Важно е да не губим вяра и парите си Peace

# 56
  • Мнения: 3
Какво стана с тия списъци? Още ли не сте ги получили? Ще мине и декември и пак нищо няма да направим.

# 57
  • Мнения: 276
Всичко вече е взето, след нова година почваме. Дано имаме успех и си влезем в апартаментите. Всеки ще бъде уведомен кога и къде ще се видим.

# 58
  • Мнения: 1
Здравейте. Решихте ли кога ще се срещаме? Пишете като определите дата.

# 59
  • Мнения: 3
Хайде тези които дължите пари започвайте да ги давате. Всички искаме да си влезем в жилищата и заради вас ходим немили-недраги по квартирите и си плащаме огромните заеми. Вече шеста година стоим и чакаме. Който дължи пари да започва да ги дава, че не се знае дали ще издържи конструкцията още една зима, а и мангалите крадът яко. Започнали са да режат арматурата. Сградата ще падне.

Общи условия

Активация на акаунт