Бяхте ли "дирска" майка преди да дойдете тук?

  • 9 173
  • 382
  •   1
Отговори
# 60
  • tardis
  • Мнения: 329

Бях, вече стават повече от три години, откакто попаднах в дир-а. Тук наистина е по-прегледно и подредено, но дир-а е първият ми форум и "първата любов".
Почти не съм влизала в "майчинския" форум там. Бях далеч от идеята да ставам майка и си пишех активно в други раздели. Та - бях "дирска", но не майка.
Когато забременях надникнах при майките, но нещо не ми допадна, а и междувременно попаднах тук.
Сега почти не пиша в дир-а, само хвърлям по някой и друг поглед. А и там вече не е същото като преди Confused

# 61
  • София
  • Мнения: 2 858
никога не съм била
не влизам, не чета и не пиша във които и да било форуми на дир-а
меко казано мразя дървовидната им структура и това е причината Sunglasses

# 62
  • Мнения: 1 999
Никога не съм била. Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 2 958
Никога не съм влизала там. Чела съм разни препратки от тук, но нито съм регистрирана, нито нищо. Много ми се стори сивооооооооо Sick

# 64
  • Мнения: 7 106
С Дир-а си изкарах бременността, а с Бг-мамма си карам майчинството Laughing. Хвърлям и там по един поглед, но мамите които "познавах" там сега са тук, така че не ми липсва особено.

# 65
  • на село
  • Мнения: 3 926
Открих ги и двата едновременно, в края на 2003г. мисля, че към  септември -октомври, когато забременях с Ради, пуснах търсачката и така открих и бг-мамма и клуба на дир-а.
В началото бях повече в дир-а, дори имах и регистрация, ама съм си забравила паролата и  не влизам.
Тук четях много време докато ми кефне да се регистрирам  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 195
  Никога не съм била...
  Тук попаднах като търсех детски песни и си останах щото ми хареса  Grinning

# 67
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Никога не съм била

# 68
  • Мнения: 2 000
Бях и все още съм, макар, че там не съм влизала от месеци.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 623
Никога не съм влизала в ДИР-а амо съм чела тук за него.

# 70
  • Мнения: 2 550
Замислих се, че един ден и този форум може да "умре". Както се получи с Дир-ските клубове, които бяха много готино място рпеди време, с много потребители и много мнения, същото се случи и с Лафчето....дано тук не стане така  Sad

# 71
  • Мнения: 4 187
Никога не съм била !

# 72
  • Мнения: 2 040
НИКОГА, НИКЪДЕ ДРУГАДЕ ...  Grinning
Една приятелка ми каза, че влиза тук (за бг мама става въпрос). Реших да видя как е, хареса ми и ОСТАНАХ  Laughing

# 73
Бях и още съм. Обаче тук влизам много по-често Peace Все пак не мога да се откажа и от Дир-а, защото и там намерих приятелки Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 232
Да, бях, харесваше ми.
Липсват ми момичетата които пишеха там, но такъв е живота, децата ни пораснаха, ние се променихме. Е, някои не сме де  hahaha
е-е-ех влезнах в темата с надеждата,че ще открия стари дружки да някои наистина не се променяме,винаги влизам в дир-а от сантимент макар че старите фигури почти ги няма,и тук е приятно.

Общи условия

Активация на акаунт