Бяхте ли "дирска" майка преди да дойдете тук?

  • 9 179
  • 382
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 403
Никога не съм била

# 91
  • Мнения: 3 569
Никога не съм бил майка. Камо ли дирска.
Понякога искам да съм майка обаче. Като гледам малката как е привързана към майка си, как се гушка, как я целува и как не иска аз да я целувам... Mr. Green Съдба. Никога няма да бъда майка.
И все пак съм съгласен с Бу - "Не на женските мустаци!"  Peace

# 92
  • Мнения: 1 533
Като гледам малката как е привързана към майка си, как се гушка, как я целува и как не иска аз да я целувам... Mr. Green Съдба.

Хм, като те гледам на снимката /твое дясно/, обяснимо е да се дърпа детето newsm78...пробвай да махаш ушанката поне като я целуваш и не се лигави много.

# 93
  • София
  • Мнения: 4 397
Докато бях бременна почти непрекъснато черпех от там инфо,след като родих разбрах за тука и от тогава не съм излизала от тука в пожечето случаи чета рядко пиша.

# 94
  • Мнения: 3 569
Хм, като те гледам на снимката /твое дясно/, обяснимо е да се дърпа детето newsm78...пробвай да махаш ушанката поне като я целуваш и не се лигави много.
Другото дясно имаш предвид сигурно ?  Mr. Green
Пада ми се ляво, освен ако не гледам картинката от вътрешната страна на монитора  Mr. Green
Не се лигавя много, но нослето ми е винаги много мокро. Което е добре бай дъ уей  Peace

# 95
  • Мнения: 1 533
Другото дясно имаш предвид сигурно ?  Mr. Green
Пада ми се ляво, освен ако не гледам картинката от вътрешната страна на монитора  Mr. Green


ей, набара ми слабото място, или е дясно, или е другото дясно, няма много опции.  Laughing

чакай и по темата да кажа нещо, че дан' мъ изплющят.

Дирска и аз бях, вече съм само бг.

# 96
  • Мнения: 4 371
...Августинките,евала им,останаха си сериозни и в дира

Никол, Колибри и аз сме августинки Flutter

Ти къде изчезна, бе душа? Знаеш ли колко пъти се сещам за теб  bouquet

# 97
  • Мнения: 2 556
Да, даже бях много активна преди доста време в Женския клуб. Никът ми в dir.bg е Карли, но сега почти не влизам там. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 46 526
...Августинките,евала им,останаха си сериозни и в дира

Никол, Колибри и аз сме августинки Flutter ........

Да  Party но аз от както ни обединиха с другите летни мами вече не мога да им хвана края и се отказах да влизам в темата Embarassed

# 99
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Що си сменихте никовете бре хора?
Аз си ви помня старите... Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 5 500
Не съм била, само съм чела от време на време.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Бях - всъщност първо открих Дирския клуб, беше много приятно място, от него научих за форума. Вече все по-рядко пиша в Дира - много е тромав, все грешки дава, а и доста от "старите муцуни" са вече окончателно тук Grinning. В Дира съм marid.

# 102
  • Мнения: 4 371
Да  Party но аз от както ни обединиха с другите летни мами вече не мога да им хвана края и се отказах да влизам в темата Embarassed

Много малко сме тези, които пишем вече. То и аз от дъжд на вятър всъщност Blush

# 103
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз първо бях дир- нишка мама Flutter

# 104
  • Мнения: 1 391
бях, бях ..  ехееее
някъде от 2002г насам

Първо бях в "Проблемното", там станах съпричастна на проблемите на момичетата, и свидетелка на създаването на "Зачатие", поседях там, докато не забременях, после в "Бъдещи и настоящи майки" и си спомням как плахо пуснах първата тема за АВГУСТ 2004, после ми дойде музата и я кръстих темата на АВГУСТИНКИТЕ - славна бременност беше - толкова весела и чудна, заедно с всички дирски мамчета! - сприятелихме се, срещахме се, заедно посещавахме курса на "9 месеца", заедно раждахме... много ми е миличък тоя ДИР! точно тогава разбрах и за бг-мама, то пък взе че се разрастна до невижданите размери дето има сега...
и тук по-ми харесва - стана като някакво "списание", което си чета всеки ден - все си намирам по малко временце - многоооо ми е приятно  Hug

А сега там влизам доста рядко, "предадох" темата на Кенга, защото не ми и остава толкова време да се занимавам /тя нашта тема се нуждаеше от поддръжка - постоянно обновявахме списъци и линкове със снимки, правех колажи с бебчетата, въобще голяма занимавка и забава..., но като почнах сега да работя, нема време Sunglasses

Сега влизам примерно веднъж на 10 дни и рядко пиша, просто ми е миличко да прочета как са "мойте" бебенца и мами. Другите теми почти не чета - само, ако нещо ме грабне на първа страница

Тук има такова изобилие, че до там не ми стигат "очите"  Grinning

Последна редакция: ср, 14 дек 2005, 19:54 от Collibri

Общи условия

Активация на акаунт