АВГУСТ ЕТО И ТОЙ ДОЙДЕ ,НЕКА ГО ПОСРЕЩНЕМ СЪС УСМИВКИ НА ЛИЦЕ

  • 4 921
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 574
нека този месец бъде хубав за всички ни ,нека да сме здрави и да се обичаме  Hug Heart Eyes

# 1
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Здраве и щастие пожелавам на всички момичета през август! Hug

# 2
  • Мнения: 232
Здравейте милички!Дано новия месец ни донесе хубави неща.Непиша често но почти всеки ден наминавам да ви видя.Пишете по-често да не ви мисля. newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Хайде и аз да се запиша в новата тема.
Нека този месец донесе много хубави моменти на всички и напълним темата с хубави новини.

# 4
  • Мнения: 1 056
На всички пожелавам усмихнат и позитивен месец  bouquetНа мамите,които ще се срещнат с бебчовците си много стиснати палчета  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте и от мен  Hug Пожелавам един страхотен месец Август, очертава се да е такъв, предвид и това, че ще се пръкнат няколко бебоци  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 714
 Здравейте  bouquet с пожелания за един прекрасен и усмихнат месец и темичка,изпълнена с позитивни емоции!Прегръдки от нас с малкия Дани! Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 3 016
Макар този месец да е един от най-тъжните за мен ,аз Ви пожелавам много настроение и летни емоции.......

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Рени   Hug

# 9
  • Мнения: 7 122
Да не изтърва Исето.
  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 369
Да не изтърва Исето.
  bouquet
И аз, и аз:)

 Hug Hug Hug за всички!

# 11
  • Мнения: 1 574
Ники Hug няма да я изтървем следим я из късо ,и очакваме скоро да чуем благата вест.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте момичета  Hug
Някой има ли информация за Прити ? От много отдавна не се е включвала  Confused

# 13
  • Мнения: 1 163
Няма да ме изтървете милички Mr. Green
Днес влизам за секцио и към обяд ще си гушна бебошан,само Бог да е с мен Praynig,защото.....голямо шубе,голямо нещо ме е подгонило
 Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 7 122
Исе,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed. Всичко ще бъде наред.  Hug

# 15
  • Мнения: 3 621
Исе,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed. Всичко ще бъде наред.  Hug

 Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 3 166
Ауу, то денят дошъл, бе!

Исе, едни стиснати палчета и от мен! fingerscrossed Чакаме включване с голямата новина! Peace

# 17
  • Мнения: 190
Стиснати палци и  от мен, чакаме добрата вест:)))

# 18
  • Мнения: 259
Стискаме палци, всичко ще е наред!!! Чакаме само хубави новини!!!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 741
Исе, стискам плаци и чакаме новини!  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Ами аз щях да изтърва новината. Исе и аз стискам палци. Следобед ще влизам по-често.  Wink

# 21
  • Мнения: 320
Исе стиснати палци и от мен и чакаме най хубавата новина  Hug

# 22
  • Мнения: 232
Исе имаш стиснати палчета и от мен! Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 3 016
Няма ли новини от Исето?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Копирах от темата на августовските мами:
isepise вече има син Алекс с мерки 3150 гр., 49 см,
Да е жив и здрав Алекс и много радост да носи на семейството. На мама бързо възстановяване.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Честит син на мама Исе, да е жив и здрав и много радост да им носи. Исе, скорошно възстановяване  Hug

# 26
  • Мнения: 991
Да е жив и здрав малкия Алекс! Да радва много мама, тате и бате! Нека бъде много щастлив!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 741
Честит син на мама Исе!  smile3525 Да и е жив и здрав Алекс - да расте добро и щастливо дете!

# 28
  • Мнения: 1 574
ЧЕСТИТА  СБЪДНАТА МЕЧТА ИСЕ ,ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ СИНЪТ .  bouquet[

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честито момченце на Исеписе! Много здраве и щастие и от мен! Да расте спокоен и силен малкия юнак и да сгрява сърцето на мама заедно с тати и бати!   bouquet

# 30
  • Мнения: 7 122
Исе, поздравления за твоята сбъдната мечта Алекс! Да ти расте жив и здрав!   bouquet

# 31
  • Мнения: 3 016
ЧЕСТИТО ЩАСТИЕ ИСЕ !ДА РАСТЕ В ОБИЧ И ТОПЛИНА МАЛКИЯ АЛЕКС!ДА БЪДЕ ЗДРАВО И ЛЪЧЕЗАРНО ДЕТЕ!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Исе, честито изстрадано щастие! Нека малкия Алекс расте здрав и силен и усмивките да не слизат от лицата ви!

# 33
  • Мнения: 3 621
Исе да ви е жив и здрав малкия Алекс. Честито.

# 34
  • Мнения: 190
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ АЛЕКС!

# 35
  • Мнения: 320
Честито щастие Исе нека бъде жив и здрав и много много да ви радва а на теб бързо възстановяване  Hug

# 36
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
  bouquetЧестита рожба Исе!Нека расте много здрава и само с щастие ви дарява Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 232
Честита рожба Исе.Да расте много щастлив малкия Алекс.  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 369
 Исе, ЧЕСТИТ СИН!!!  Да ви е жив и здрав и да ви е голяма гордост! Много целувки на малкото бебенце, а на мама- бързо възстановяване!!! Поздрави и за гордите тате и бате!

# 39
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честито Исе !   bouquet  bouquet  bouquet
Да ви е жив и здрав и винаги щастлив и усмихнат Алекс ! Hug Hug

# 40
  • Мнения: 3 166


Добре дошъл на белия свят, мъничък Алекс! Само обич и светлина да те съпътстват в живота ти!

Исе, честита ви радост, маменце!  bouquet Да ви е  жив и здрав Алекс! Бъдете много щастливи четиримата! А на мама - бързо възстановяване, че да може да тича след юнаците!

# 41
  • Мнения: 991
Днес моето сладко момченце става на половин годинка!  Heart Eyes

Една почерпка от нас:



Редактирам се, за да сложа една снимка младежа! Сетих се, че отдавна не съм го показвала тук!





Последна редакция: чт, 11 авг 2011, 14:59 от QueenBee

# 42
  • Мнения: 259
Куини да сте живи и здрави и много да ви радва малкия принц!!!

# 43
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добре дошъл на малкият Алекс!!!!!!! Hug

И честит празник на вас Куини!!!!!!! Hug

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Куини честито порастнало момченце. Да е жив и здрав и много да ви радва.
Фивка как е Марти? Скоро не си писала да ни информираш.

# 45
  • София
  • Мнения: 3 123
Честито второ слънчице ,Исе!Да ви е жив и здрав,да расте много щастливо детенце! Hug

# 46
  • Мнения: 714
  Исе,честита сбъдната мечта и тук!Да расте здрав и щастлив малкият Алекс! smile3525 smile3525
Куини,честит празник!Голям чаровник си имаш! Heart Eyes
Фив,чакаме новини за Марти! Hug
На всички много целувки и прекрасно настроение!  bouquet Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 574
KУИНЧЕ  Hug жив и здрав да си расте Бобо ,честита половин годинка  bouquet,голям сладкиш е да знаеш  Grinning Hug

# 48
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честито Успение Богородично !

Цитат
Народната традиция почита пресветата Богородица като покровителка на майчинството, жените и семейното огнище.
Св. Богородица е почитана като покровителка на брака и семейството. Вярва се, че тя помага на бездетни съпрузи да се сдобият с рожба. Ето защо на нейния празник всяка млада булка или невеста без деца отива да положи дар пред иконата на Божията майка.
По аналогичен начин жените отбелязват и празника Малка Богородица (Рождество на Пресветата Богородица) на 8 септември. Народната традиция им забранявала да тъкат, плетат и шият между Голяма и Малка Богородица. Това се спазвало за здраве на домочадието.

Пожелавам ви с този празник ,здраве,радост,щастие  и нека Богородица да се бди  над всички  и ни дари със здрави дечица !  Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 1 163
Здравейте милички
Боже разплакахте ме Grinning
Благодаря Ви за милите думи,Благодаря Ви за всичко-Обичам Ви безкрайно Hug Heart Eyes
Ние вече сме си у дома,гледаме се,баткото помага и така Laughing

# 50
  • Мнения: 991
Исе, добре сте си дошли!  Hug Дано бързичко да влизате в час!

Честит празник и на всички, които празнуват днес!   bouquet

# 51
  • Мнения: 259
Исе, добре дошли у дома!!! Много се радвам, че вече сте добре и сте си в къщи!!! Пожелавам на тебе и на цялото семейство само хубави мигове!!!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Исе добре сте си дошли у дома. Чакаме снимчица на бебо.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Фивка как е Марти? Скоро не си писала да ни информираш.
Марти е едно слънчице, което ни радва всеки ден. Вече започна повече да се заглежда и да се усмихва съзнателно. Храни се добре и вече е 4450 гр. Всеки ден му правя масажи и упражнения, лекарите са много доволни от развитието му и се надявам да вървим само напред.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Момичета в 22 часа Q-T роди принцеса Малена, тежи 3 350 гр. И мама и бебе са много добре.
Да е жива и здрава малката мома, да радва мама и тати.

# 55
  • Мнения: 991


Много късмет на малкото мишле желаем от сърце!
А на мама здрави нерви, за да търпи ухажорите!  Mr. Green

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Добре дошла на Малена! Да е здрава, умница и хубавица и много да радва мама и татко! Q-T, честита ти радост и скоро да се гушкате у дома!   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 574
Честита сбъдната мечта Малена !
Да расте здрава ,умна и красива ,и да ви радва много. Hug,а на мама бързо въстановяване и едно голямо ЧЕСТИТО.  bouquet Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 7 122
Честита радост, Q-T. Добре си дошла, Мaлена! Бъди много здрава и щастлива! Бъди безгрижно детенце!   bouquet

# 59
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Исе,добре сте си дошли у дома Heart Eyes Как е баткото помага ли? Hug
Q-T,честита ви дъщеричка.Нека расте много здрава и само с радост ви дарява Hug

# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Добре дошла на малката Малена! Q-T, поздравления за куража и за успешния ти серклаж  Heart Eyes

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Q-T честита дъщеричка. Да ви е жива и здрава и много да ви радва!

# 62
  • Мнения: 320
Боже не съм влизала няколко дни а то имало и изненади Q-T честита дъщеричка нека бъде жива и здрава и много послушна на теб желая бързо възстановяване и чакаме снимки щом се приберете у дома  Hug



Исе добре доша у дома как е малкия
Куини на вас честита половин годинка малко със закаснение но съм много разсеяна напоследък  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 232
Q-T -ЧЕСТИТО!  bouquet

Да расте жизнена,здрава и много усмихната малката Милена.Момичета много се радвам за вас.След толкова мъка заслужавате това щастие!
 Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 714
  Честита принцеса Малена на мама Q-T!!! newsm51 newsm51 newsm51Да расте здрава и щастлива и много радост,любов и гордост да ви носи Heart Eyes!!!Прегръдки за теб Hug,мило мамче и те чакаме скоро с разказ!  bouquet

  Фив,радвам се че сте добре и Марти ви носи такава несравнима радост!
  Прегръдки за всички! Hug Hug Hug

# 65
  • Варна
  • Мнения: 741
И тук искам да благодаря на всички за пожеланията и подкрепата!

Мили приятелки, благодаря ви за хубавите пожелания към мен и бебе Малена!  Heart Eyes Hug Нямам думи, с които да ви благодаря за това, че ви има и че ми бяхте подкрепа и опора от деня, в който загубих моя син Алекс до деня, в който щастието се върна при мен като дъщеря ми Малена. Благодаря ви, че ми давахте надежда и ме накарахте да повярвам, че освен болка, в сърцето ми има място за още щастие и любов! Обичам ви и ви прегръщам!  Hug Hug Hug
Ние от днес сме си в къщи при тати и сме много щастливи.  Heart Eyes

# 66
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Честита дъщеричка на Прити!Нека расте много здрава.Прити Hug  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 163
-ето ни и нас Grinning

Q-T,честита радост мила Hug  bouquet

# 68
  • Варна
  • Мнения: 741
Исеееее, страхотни сте!  Hug  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Какъв красив малък мъж си имаш - пу-пу  Grinning  Гледам и той като Малена е с много  коса и май скоро ще ги водим на фризьор!  Wink

# 69
  • Мнения: 320
Исе прекрасни сте и двамата  пу-пу да не са ви уроки

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Исе  Heart Eyes голям красавец - нямам думи просто пу-пу да е жив и здрав  Hug

# 71
  • Мнения: 1 574
Много се красиви и щастливи БРАВОООО все така да сте .
Малкият е голям убавец ,да са ти живи и здрави синчетата  Hug Laughing Heart Eyes.

# 72
  • Мнения: 259
Исе, да сте живи и здрави и много да ви радва малкия мъж!!!

Силни прегръдки за всички!!!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Исе страхотни сте на снимката! Да ти е живо и здраво синчето и много да ви радва.

# 74
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Исе,много сте сладки и двамата Heart Eyes.Гуш за малкото човече и баткото. hug

# 75
  • Мнения: 1 369
 Исе, много сте хубави, бебока е прекрасен, много добре оформен Heart Eyes

 Добре дошла и на малката Малена! Да е радостта и гордостта на мама и тате!

# 76
  • Мнения: 3 016
Исе,поздравления изглеждаш прекрасно.Малкият мъж -също..... Hug

# 77
  • Мнения: 7 122
Исе, невероятен е Алекс! Толкова оформено бебе е! А ти грееш! Heart Eyes

Ние утре тръгваме към Доспат. Малко бягство от действителността.

Общи условия

Активация на акаунт