"Системата минус 60"- тема №27

  • 32 578
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
   Благодаря за новата темичка!   bouquet
Ето го и моят първи отчет :
З: 2 сандвича с кашкавал и луканка,краставица,1/3 пъпеш и 1 чаша прясно мляко
О:Тиквички,таратор и 1/4 шоколад
В:Домат със сирене,миди,вафла и 1/4 шоколад (Естествено най-накрая я наруших с този шоколад..поне беше преди 18.Утре по-добре ще гледам да се справя)
   Искам да попитам ако обядът ти е след 12 (в 13) можеш ли да си ядеш пак всичко,както при закуската?Или трябва да си изместиш обяда да е преди 12  Mr. Green ?

трябва да ядеш като обяд, дори ако е 12ч! Обяд - защо има шоколад? И вечеря...........

# 16
  • Мнения: 24
да си напиша меню:

З - филия хляб с кашкавал, зелен чай, бонбон, праскова

О - пиле с портокал и ябълка задушено, елда, домати и краставици

В - вино с приятелка, кашкавал, домат, краставица - е, тва вино...........гледам, да съм системна!!!!!!

Също така почнах спорт днес! Браво на мен Laughing

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от  мен     Момичета поздрави за новата тема и с благодарност за положения труд от вас за наше улеснение!  bouquetДано новата тема донесе на всички голеееееми минуси .Антоника  скорошно  оздравяване-гнойна ангина през лятото си е кошмар.Относно въпроса ти за храненето ми преди системата ще кажа ,че никога не закусвах обядвах към 15 вечерях към 22 .
Лебед  поздравления
А за мрачните мисли  днес от работа не ми остана много време  да се  вайкам .А като видях и снимките  как да се предам страхотни сте!!!!!! .Менюто ми за  днес
з-кафе със мляко  и захар 4бисквитки престиж кисело мляко с мюсли
о-кебапче кюфте и наденичка на скара с домат  диня
в-домат със сирене
pipilota  къде се изгуби?

# 18
  • Мнения: 24
момичета, нали ще има още срщи в София? Че аз също искам да се запозная с вас:)

# 19
  • UK
  • Мнения: 88
Да се запиша  в новата темичка и аз  Hug Не,че съм системна напоследък, направо съм за бой всъщност, но от утре се взимам в ръце и пак в правия път  Mr. Green Че морето е след 1 месец  Mr. Green Е, поне въпреки зверското ми несистемстване последните 2 месеца съм качила само 1 кг. Така че поне нямам много за смъкване до лентичката.
Айде лека вечер, който ял - ял. който не е - да е  Wink  Laughing

Последна редакция: пн, 01 авг 2011, 20:18 от Дикенсън

# 20
  • Мнения: 131
Здравейте!
Благодаря за новата тема и за новото оформление!Линковете са ми много интересни!   bouquet
И все пак да се отчета:
З- зърнена закуска с прясно мляко  и мед
О- 2 сварени яйца,1 домат и няколко сливи и малко мед
В- диня  и 2 лъжици мед
По късно ще ям отново мед,защото ме боли гърлото и ми стои като издрано и кашлям като пурдот  Tired ...Дездемонка ,дано детенцето скоро да се оправи! Наистина е ужас в тия жеги да си с температура!   bouquet
Айде оставям ви за сега! Приятна вечер!  Hug

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
melimel   Hug днес съм тук  Party Бяхме малко с мъжо извън града и нямах нет да пиша но днес съм на линия  Hug Но няма да пиша меню защото съм в МЦ а първия ден ми е мн труден и няма как да съм системна , но се надявам да нямам поражения заради този не системен ден.Ще се претегля като мине и ще се видим до къде съм я докарала и ще се включа в табличката.Пожелавам ти и теб скоро да те включим със много свалени кг. Скоро и при теб ще завалят минуси само няма да се вайкаш а горе главата, спазвай си правилата и нещата само ще потръгнат  Hug

# 22
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Здравейте момичета,
Регистрирвам се при вас. От шест дни спазвам режима, резултатът е минус 1 кг. Преди това месец бях на д-р Папе и въпреки многото физ. натоварване (ходене по 1 час и бягане 20 мин на пътека всеки ден), отслабнах едва с 3 кг. Оплаках се, вече ще гледам позитивно.
Меню за днес: з: две филии домашно печен хляб с масло и кашкавал, едно парче халва
о: печено пиле и салата
в: диня и ябълка
Освен това бях на море днес (аз ходя, когато ми хрумне, защото живеем наблизо).
Утре планирах да хапвам сандвич с черно хлебче в Събуей за обяд. Какво мислите по въпроса?
Това, което сте направили с таблиците е супер хубаво и удобно. Поздравления!

Последна редакция: пн, 01 авг 2011, 21:27 от fapua

# 23
  • София
  • Мнения: 4 899
Ето го и моят първи отчет :
З: 2 сандвича с кашкавал и луканка,краставица,1/3 пъпеш и 1 чаша прясно мляко
О:Тиквички,таратор и 1/4 шоколад
В:Домат със сирене,миди,вафла и 1/4 шоколад  

Искам да попитам ако обядът ти е след 12 (в 13) можеш ли да си ядеш пак всичко,както при закуската?Или трябва да си изместиш обяда да е преди 12?

Lady Flame, денят ти изобщо не е системен. Ако беше пропуснала задрасканите от мен храни, щеше да е както трябва.
На въпроса ти за обяда - независимо в колко часа е обяда (11,12, 13, 14), трябва да е според правилата за обяд. Ако направим всички хранения като закуската, защо въобще да пишем в тази тема и да си мислим, че ще има минуси? Както веднъж беше казала RussianMama, променим ли дори само едно правило, това вече не е Системата. А самата Мириманова казва:
Цитат
Ядем по три пъти на ден. Ако през целия ден ядете по нещо, забавяте процеса на обмяна на веществата. Всичките три хранения трябва да са с равностойно насищане.

И бих добавила, че е хубаво да са и през равен интервал от време, за да не се чувства глад.
Пожелавам ти бързо свикване с новия начин на хранене и много скорошни резултати  Hug !

fapua, добре дошла  welcome !
Събуей според мен не е добра идея за обяд. На обяд не е разрешено да се яде тесто, а хлебчето, макар и черно, си е баш тесто. А за днес вечерята ти не е системна. Няма вариант "Само плодове"; трябваше да включиш и още нещичко. Прегледай пак вариантите и виж сама  Wink !

Моето меню за днес го запълвам:
З: три ръжени сухара с шунка, 3в1
О: кюфтенца от пилешко месо, краставица, айрян
В: таратор

# 24
  • Мнения: 3 453
   Жани, Жасмин - благодаря ви за положеният труд! Страхотен е станал увода  bouquet

Жани, дано вече всичко е наред и болестите са минали.. Hug Hug Hug минавай по-често, липсваш Heart Eyes

 Жасмин, чудесно изглеждаш. Свежа и отпочинала  bouquet
 Чакам МЦ, не ми се мери..днес ми е леко, но пих много вода и закъснях с вечерята малко..ама здраве да е.  Mr. Green

 Мелимел, супер ти е менюто днес Hug, хайде скоро и минус да има Wink

Дикенсън, с нов ник си нещо..къде се загуби?
 
 Добре дошли на новите момичета  bouquet

 Антоника, бързо оздравяване ти желая Hug

Кукита, добре е менюто..за следобедната закуса ако не ти пречи на свалянето тая ябълка не виждам проблем, карай си с нея за сега докато свикнеш Peace

 

Последна редакция: пн, 01 авг 2011, 22:43 от Кашарел

# 25
  • Мнения: 6 442
И аз при вас.
Благодарности за прекрасната тема!

Жаси, прекрасна си! Hug

# 26
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Имам един въпрос.За обяд може ли ориз с пилешки дробчета? newsm78

Аз ще се тегля на 2 седмици,защото ако нямам минус или видя + на кантара и се отчайвам и започвам да ям без да мисля. Crazy

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Записче в новата тема.
Отивам да разгледам оформлението на първа страничка.
Антоника, бързо да оздравяваш  Hug
Емч днес е по-добре, няма Т, водих го при педи на преглед. И гърлото му днес не е червено, за разлика от вчера. Дано оздравява  fingerscrossed

Жасмин, изглеждащ чудесно  Hug

Спокойна нощ   bouquet

# 28
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
Менюто ми за днес е
З.Пица
О.Ориз с/без дробчета newsm78 и салата
В.Салата домати и сирене  chef

# 29
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Добро утро!
Благодаря за чудесната нова тема - браво момичета, оценяваме труда ви   bouquet

Аз, днес съм доволна от кантара (пак се премерих), общо взето прегрешенията ми от
последните дни не са се отразили на + и усмивката ми не слиза от лицето  hahaha
anita29 Дробчета с ориз (но не бял) може за обяд.  Peace

Менюто ми за днес:
з - половин тостерен сандвич със сирене, пъпеш и сладолед.
о - пълнени чушки, салата - домати и сирене, ябълка
в - диня, ябълка , кисело мляко.
Хайде приятен ден ! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт