Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL

  • 102 383
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте,
днес ми е Ден1 Simple Smile
Стартирам от 62кг (172см) Цел:57кг
Кантара ми е примитивен, така че няма как да знам какъв ще е прогреса с точност до грамове, но при първия свален килограм ще пиша Simple Smile

П.П.Правя програмата с обикновен кленов сироп от хранителните стоки, защото не ми се дават 100лв за Мадал-бал.Обаче миналата година за 9дни свалих 6кг с Мадал-бал (от 68 на 62), но понеже не се захраних адекватно(в книжката, която получих пишеше, че захранването е само 3 дни!!) теглото ми след това варираше между 62 и 64 килограма в продължение на година)

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте сладурки реших и аз да напиша нещо Grinning. Втори денсъм ня сиропчето и за мое учудваене не ми се хапва изобщо  Hug Вече два дни не съм яла само вода и сиропчето, но пия кафе сутрин и разхлабващ чай вечер и ги пия с малко захар (кафява) защото без захар е ужас. Не мога..... Но и аз имам проблемче с ходенето до тоалетна. Ходя само по малка  newsm78, но днес пих сена и мисля че утре ще има резултат Stuck Out Tongue
Само да ви кажа че стартирам с бая килца 85 и възлагам големи надежди на него !!!! И като ви чета още повече се ентусиазирам Simple Smile
Утре ще се премеря и ще ви кажа има ли резултат. Praynig
 Confused

# 17
  • Мнения: 1 280
Чета темичката ви от време на време , но днес реших да ви попитам.. сиропа с лимона го разбирам, но защо се добавя и лютив червен пипер? Каква роля играе в цялата система лютият пипер? Простете за невежеството, но  точно това все ме спира да опитам и аз някой ден да изкарам на тази диета..  А някой правил ли е варианта с 1 ден седмично само ?  - но за продължително време?

# 18
  • Мнения: 0
Ееее...много се радвам, че станахме още хора - наистина , така е по вдъхновяващо Simple Smile
Днес ми е Ден2 и (мисля че) съм смъкнала към 0,5кг, но утре-вдругиден ще видим със сигурност Wink

Pinkito - мисля, че лютия червен пипер официално се води за поддържане на метаболизма(поне така пишат производителите) - аз понеже съм фенка на лютото ми допада, но ако не ти е приятен така сиропа можеш да го смениш с джинджифил.
Ако питаш мен, обаче, за никакъв метаболизъм не е тоя пипер - просто те кара да се чувстваш по-сит (когато, миналия път си правих прословутото 3 дневно захранване, както 9 дни не бях изпитвала глад, в деня само на фрешове щях да умра от глад и им добавих джинджифил(на фрешовете) и помогна Wink

Не знам защо, но нещо много се ентусиазирах, и искам да вметна Защо толкова ми допада тази диета(за сега де :Р ):
1.За калориите които поглъщаш на ден се чувстваш СУПЕР жизнен(поне аз, когато спазвах японско чудо бях като парцал)
2.Още на първия ден се будиш с плоско коремче(сега разбирам какво правят 2 дни преди снимки фотомоделите - яко глад и слабителни)

П.П.Пак към  Pinkito - не съм се опитвала точно тази програма да правя по 1 ден седмично, но съм опитвала лунната диета (на фрешове)- първите 2-3 пъти се чувствах ок, имах резултат от 1кг за 2-3 седмици(без други промени в режима), но следващите пъти когато се мъчих да я спазвам редовно деня преди гладуването вечерях с шоколад и ефекта беше:
вечерта качваш, следващия ден сваляш и на всичкото отгоре си създаваш нездравословно навици - затова се отказах от т.нар. ежеседмични пречистващи дни - не са те нужни ако диетата ти е ефективна и имаш да сваляш под 10кг Wink

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 10:01 от Oburkana

# 19
  • Мнения: 630
Здравейте момичета!
4-ти ден ми е и от снощи така ме боли глава...не е истина. Знам, че е от чистене на токсини и затова не ми се пие лекарство. Вода също пия доста - някой да посъветва - нещо масаж, дишане... В краен случай ще взема един Упсарин. И това при условие, че комбинирам диетата с плодове. Ако бях само на сироп - не знам. Явно спешно съм се нуждаела от пречистване.

# 20
  • Мнения: 1 280
Благодаря ти много за изчерпателният отговор Объркана !  Hug  Като гледам, хич не си объркана, ами си си много наясно с нещата.. Joy Hug
Аз имам малко да свалям, за сега 4 ,после евентуално още 2..ама ще го мисля.... Laughing  Но наистина последните килца, на които не си бил много време, като мене например, поне 3 години не съм била на 58,колкото ми се иска да стана...се свалят трудно.  То и аз не съм правила нищо дръстично,  а ми се иска това лято да се видя пак на 58, евентуално и на 56....такава огромна разлика имам  само със свалянето на 4-5 килца....   Laughing   

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте, от вчера и аз съм на сиропчето  newsm03 Имамм мнноооого килца за сваляне и по съвет на един диетолог от Москва започнах този сироп и ще го правя 10 дни с 10 захранване после 5 дни сироп с 5 захранване , месец на 90-дневната диета и 14 дни на сироп с 14 захранване, след което човека ме посъветва да мина цялата 90-дневна и пак същия цикъл със сиропа. От вчера до днес съм 1,800 кг надолу, но пак казвам, че имам доста. Да си кажа честно гладна съм си, но като че ли повече мозъка е гладен отколкото стомаха, защото ми е сито, но постоянно ми се хапва / управител съм и на ресторант и това допълнително утежнява положението/. Чета ви от много време и много ме стимулират всички коментари.

Пожелавам един хубав и не гладен ден на всички!  newsm10 newsm68 smile3503

# 22
  • Мнения: 2 495
Имам да свалям около 10 кг.Опаковката от 500 мл, ще ми свърши ли работа?

# 23
  • Мнения: 205
Нинчето, мисля, че няма да ти стигнат 500 мл, тъй като трябва да бъдеш поне 10 дни на сиропа, за да свалиш 10 кг.Аз само първия ден си правих коктейла с 10 лъжици от сиропа, после намалявах и последните 2 дни слагах по 6 лъжици.Така ми остана сироп поне за още 2 дни.За 7 дни аз свалих 5,200кг,като почнах от 55,500кг и стигнах до 50,300кг.

# 24
  • Мнения: 0
вдругиден ще получа сиропа, но въпросната книжка, която споменавате, ще бъде на немски.. за мен това не е проблем, но от много време мяркам думата "захранване" и нямам идея за какво става въпрос. когато се навивах да си взема сиропа не бях прочела нищо за захранване, някой ще ми обясни ли за него, моля newsm78 .....

# 25
  • Мнения: 0
Захранването е периода след приключване на гладуването със сиропа. Към това захранване трябва да се подходи много внимателно, защото освен че могат да се върнат килограми, може да се увреди и стомах и т.н. Добре е да се захранваш толкова дни, колкото си гладувала - аз лично ще се захранвам по метода на Гарабитов /в сайта на Гарабитов го има много подробно/, но има и други режими, ще намериш много варианти в нета. Доста диети съм пазила и мога с чиста съвест да кажа, че гладуването е нищо в сравнение със захранването. Успех и със сиропчето и с режима след това  newsm51

# 26
  • Мнения: 6
Днес намерих кленов сироп на фирма Dietrex.Дали е хубав този?
250 мл е 21лв.   А 1 л-58лв

Имам да свалям 15 кг.Колко мл да си взема.
И ефекта същия ли е като при Madal Bal?

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте, май само аз пиша последните дни, но така като споделям някъде ми е по-лесно  Embarassed От вчера сутринта до тази сутрин -0.600 кг - за два пълни дни -2.400 кг. Напълно стриктна съм, дори кафе не пия и засега се чувствам добре с изключение на болките в жлъчката /но аз си имам камъче там/. И така... ще се радвам и другите, които пият сиропчето да се включат, че да се стимулираме взаимно..  Hug

taralej4e много момичета от форума пият други сиропи, а не Madal Bal и пак изкарват режима. Аз не съм пробвала друго, но това което изчетох за другите сиропи е че е важно да са клас С, така че може да пробваш. До колкото за количеството...свалянето на килограмите е строго индивидуално може на мен да ми стигне 0.500 л. от сиропа, а на теб и 2 л. да са ти малко - зависи от организъм, количеството излишни килограми, степен на движение, а и от това по колко коктейла ще пиеш. Така че едва ли някой ще се обвърже със съвет относно количество. Успех  newsm10

Хубав, не гладен и минусов ден на всички! Wink

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, как е гладуването  Grinning да ви кажа днес ми е 5 ден на сиропа, не чуствам почти никакъв глад единствено след 15.00 ч. когато обикновено огладнявам! Но нещо ми е много странно аз още на втория ден бях с 5 кг по малко, но от тогава не съм мръднала и грам, а не ям абсолютно нищо само на сиропа съм, та да ви попита това ли беше, дали ще дръпна още малко че на мен ми трябват да сваля около..... а бе направо ме е срам да ви кажа..... Дали знаете дали ще продължа да сваля още някой килограмец  Thinking
Поздрави на всички и пожелавам големи успехи със сиропа, включвам и мене   bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 630
Привет момичета!
Днес ми е 7-ми ден, килограмите -4 до момента. Аз съм на испанския вариант като комбинирам с плодове и мисля да продължа повечко. Коктейла обаче ми стана неприятен на вкус и пия по 2 на ден - останалото плодове. Главоболието мина изцяло на 5-я ден, но тогава се събудих от болки в краката. Имах някакво напрежение и мравучкане в мускулите. От вчера се отървах и от него. 2 дена и очите ми бяха много зачервени. Предполагам са някакви етапи на чистене /преди време бях чела някъде/, но сега не мога да намеря тази информация. Определено не преливам от енергия, но видимия резултат ме мотивира.
Лек и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт