Мъничко остана вече, през АВГУСТ да си имаме човече

  • 38 783
  • 632
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Момичета, връщам се от запис - бебко май няма да излиза скоро  Sad Нямам търпение вече!!! И за капак както съм се притеснила, че се бави, докато ми правиха записа, приеха една мама с термин 22.07., която няма никакви признаци за раждане още  Shocked Дано бебо вече се задейства, чакането страшно ме изнервя мръъъъъън  Sad

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
И ся квооо - имах аз вчера рожден ден и по случая са се изсипали една торба бебешондъри, а Laughing Да са живи и здрави малките пухчовци и пухли и много да радват мама, тати, кака, бати, баба, дядо... - кой каквото си има  bouquet А гордите майки ще ги чакаме на отчет като се пооправят Hug

Аз от снощи официално съм вече в новата квартира заобиколена от купчини с кашони, торби и чували и се чудя откъде да подхвана, като едва мърдам, и караката ми са като тутманици Tired Ако ме види АГ, моментално пак ще ме изпидира в болницата Embarassed Толкова нерви, притеснения, ядове и прочее не са ми се събрали и за 2 години назад, а вчера бившата вече хазяйка почти изкара най-лошото в мен и почти искрено ѝ пожелах на ум разни нелицеприятни неща Confused Щом даже половинката, дето е адски спокоен човек, чак темерут на моменти, се вбеси и ѝ се разкрещя, смятайте какво чудо беше Close Та един "чудесен" и "незабравим" рожден ден изкарах Whistling

Сега събирам сили да почна отнякъде с нещо, че хич нямам време - имам още покупки да правя, нищо не съм изпрала и приготвила за бебо, багажа за болницата и той не е окомплектован, а се притеснявам покрай всичките напъванки и нерви, бебчо да не реши да излиза предсрочно Rolling Eyes Педиатърката, която му харесах по тозиви от други мацки, не си вдига телефона и стоя на нокти заради това... За раждането си още нищо не знам - дали ще е все пак секцио, дали нормално, ако е секцио кога ще е - моят "разговорлив" доктор нищо не ще да казва Close Рано било още да се каже, ще се следяло бебето и когато бъдело зряло - тогава, и ме вика чак на 10-ти Crossing Arms А аз адски много мразя неизвестните Tired

За капак тук в тази квартира ми е адски топло, в спалнята няма климатик и прекарах кошмарна нощ - събуждах се от струйките пот, дето ми се стичат по врата, деколтето, между гърдите, гърба... и се бършех ли бършех с чаршафа, докато накрая станах се пльоснах в другата стая пред климатика, та поне за мън ичко да се охладя. Не знам как ще карам така занапред - не стига че ме боли кръста, боли ме дупЕто (и то все по-вече и повече), боли ме чатала и всяко завъртане в леглото е цяло приключение, матракът е адски неудобен и пружиниращ, и тая жега Tired Май пак само се оплаквам Embarassed

Бай дъ уей -   bouquet за хубавата темичка! И много стиснати палци и Praynig за всички раждащи днес (Бубулечкова също е една от тях май, нищо че тук не се е отчитала скоро май) - леко и безболезнено да им е бъде и по време и след това Peace

# 17
  • Мнения: 0
Да взема да се запиша и аз в новата тема, че отдавна не съм влизала, само си вися във фейсбука  Laughing
Имам дата за планово секцио 17.08.2011, но миналата Сряда ми падна тапата, та не се знае дали ще устискам дотогава  Simple Smile
Честито на всички мами с бебоци!   baloni baloni
Да са им живи и здрави  Grinning

# 18
  • Мнения: 0
     ЦОП!!!да ни е честита новата темичка.ГРИЙНИ       bouquet  bouquet  bouquet    


     ФЕНТАЗИ,точно за това Поли става въпрос явно,защото е от Плевен това нашето Поли тук  Peace

# 19
  • Мнения: 1 382
Хайде и аз тук  newsm68
Грийни, страхотна темичка както винаги  newsm51


Брадата, ЧРД на патерица, много здраве и щастие и едно сладко и кротко бебче ти пожелавам! newsm59

Валинка, аз мажа с бебешко мляко на Нивеа, като гледам няма много нужда, но все пак, слагам по малко.

# 20
  • Мнения: 272
green eyes извинявам се ама и в тая темичка сте ме  опуснали аз съм за 8.08.2011 първа бременност ако може newsm03

# 21
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Green eyes, като коригираш първа страничка, оправи и термина на Vallinka (тя е при вече родилите, но термина и сигурно не е  01.01 ), мисля също, че Диди АТ беше писала, че момченцата и се казват Павел (или Пламен) и Велислав и са родени на 24,07, а не 24,08

целувки на всички ... не се оплаквайте от жегата, лято не остана ... знаете как е

# 22
  • Мнения: 14
ХеХе Кетка Б,как ме зарадва само,с Поли се познаваме от деца,майките ни са приятелки,но с нея не сме се виждали от мноооого години,и тази сутрин майка ми ми каза че снощи е родила момиченце и аз чак сега зацепих кое е това Поли Mr. Green,много хубаво ми стана,колко малък е светът само Joy,а разстоянията вече нямат значение Hug
Аз доволна сега отивам на разходка,и оставям в къщи бълнуващото ми куче(чудно ми е какво толкова сънува,та да издава такива звуци hahaha)
Брадата ,ЧРД на патерички,и когато се оправиш тогава да дойде едно много кротко и сладко бебче Tada Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 880
green eyes извинявам се ама и в тая темичка сте ме  опуснали аз съм за 8.08.2011 първа бременност ако може newsm03

Веднага се поправям!  Blush

bradata, честит рожден ден! Да си жива, здрава, много щастлива и обичана! С пожелания за всякакви прекрасности!   bouquet
радос, сега ще го погледна и това! Аз имената им видях някъде, ама не знаех кое кое е!  Wink

Мамите с бебенца - вече извеждахте ли ги на разходка?  Flutter

Радвам се, че ви харесва темата. Заглавието е дело на априлчетоHug

# 24
  • Мнения: 84
Мерси на Green eyes за новата тема!
Да е пълна само с хубави новини и мнооооооооооооооооого здрави бебета!!!
На всички родили в последните дни: ЧЕСТИТО!!!! Да са ви живи и здрави!!!  bouquet

На всички очакващи: ТЪРПЕНИЕ! Всички ще родим! Няма жена да е стигнала до девети месец и да не е родила! Важното е накрая всичко да е добре и за нас и за бебетата Simple Smile

Успех пожелавам и доскоро!!

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
......

Благодаря за отговора. Точно така направих- оставих в 3 шишенца по малко количество.В едното имаше 60 мл, а в другите 2- по 40.Таткот се справи перфектно.
Поздравления за таткото!!! beer3 Все така да те подкрепя и да бъде полезен с каквото може!  Flutter



Брадата, честит рожден ден на патерица  smile3525

# 26
  • Мнения: 280
Здравейте бремелинки и горди мами  Hug

green eyes благодаря за темичката, страхотно оформление  smile3525

Честито на всички гушнали бебенцата си, да са ви живи и здрави   bouquet

Брадата  newsm59 на патеричка.

На мен на прегледа ми падна тапата, т.е. започна някаква кафеничкава кръв, но това е няма ми нищо друго, а вече ми се иска да раждам  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 487
Честито на всички мами, които вече гушкат бебчетата си! На всички останали пожелавам леко и бързо раждане!

green eyes, страхотна тема, мерси!

# 28
  • Мнения: X
ЩЪРКЕЛОВА ВЕСТ: ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА СИМОНА НА Г-жа BubolecheMeche! МОМАТА Е С МЕРКИ 3350 ГР. и 50 СМ.
ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА, А НА МАМА - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!



# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Буболечеее, честито ! Да ви е жива и здрава  Hug

Общи условия

Активация на акаунт