Мъничко остана вече, през АВГУСТ да си имаме човече

  • 38 788
  • 632
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Честито на всички нови мами  Hug да са ви живи и здрави рожбичките и много да ви радват   bouquet

Момичета направо не мога да ви насмогвам на поздрави вече, то наистина един бебевалеж настана  Heart Eyes  Hug  Hug  Hug

Споко tess всичко ще е ок пожелевам ти скоро да се видите с бебо  Hug

Благодаря за прекрасната нова темичка   bouquet

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 22:41 от romanol

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 2 088
Влизам с трясък и непрочела последните страници на предишната тема и първите на тази, искам да поздравя всички мами на новопоявили се бебоци   bouquet
Нашето момченце Момчил се появи на бял свят на 27.07. в Майчин дом. Роди се 3300 и 50 см. Вече сме вкъщи, кърмим се и се опитваме да се опазим от нежните грижи на баткото  Mr. Green
Надявам се скоро да наваксам с новините и се включа по-адекватно.

# 48
  • Мнения: 0
Честит син Ариана smile3525Да ти е жив и здрав,да расте много послушен.ХА моя син се роди с тези манекенски мерки!!

# 49
  • Мнения: 14
Честити рожби на Буболече,Шоколадчето и Ариана,да са ви живи и здрави,да ви слушкат и радват newsm51 smile3525 newsm51

# 50
  • Мнения: 1 398
Арианка, честит ти Момчил, да е жив и здрав!  newsm51

# 51
  • Мнения: 18
Запис и от мен в страхотната темичка  Hug

Честито на всички нови мамчета и татенца!!!!  Положителната емоция от раждането на вашите съкровища да ви държа цял живот!!!!

Аз още стискам и чакам доктора да се върне от отпуск.

# 52
  • Мнения: 22
Запис и от мен! Василена-Кристина от София. Първа бременност и термин 24.08.2011 г.  Hug

# 53
  • Мнения: 2 890
Ариана, жив и здрав да ви е Момчил! Честита радост!   bouquet
vasi-krisi, добре дошла!

# 54
  • Мнения: 881
Честита ни нова темичка,да я напълним само с хубави и незабравими моменти WinkГрийнче,страхотна си  bouquet
Честити щерки на Буболечемече и на Какао и Шоколад,да растат здрави и послушни дечица!
Честит да е Момчил на Арианка!Живи и здрави да сте всички!
Брадата,ЧРД  bouquet  bouquet

# 55
  • Мнения: 0
 HugЗдравейте и от мен,влизам в новата тема..Честито за малките съкровища на мамите,да са ни живи издрави..Чакам си и аз второто съкровище на 26.08.2011..Направих си и линийка,но не знам защо не се появява в профила ми...Някой ще помогне ли.. ooooh!

# 56
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Добре дошъл на малък Момчил на Ариана  Hug Жив и здрав, мноооого щастлив и послушен да бъде!!!

Чакам си и аз второто съкровище на 26.08.2011..Направих си и линийка,но не знам защо не се появява в профила ми...Някой ще помогне ли.. ooooh!

След като я направиш трябва да копираш линка и, после да отидеш в Настройки на профила и да го лепнеш там  Hug

# 57
  • Мнения: 280
Честита рожба на Ариана   bouquet

Добре дошли на svetli6 и vasi-krisi   Grinning

# 58
  • Мнения: 850
  Опп , да се запиша в новата темичка ... честити рожбички на всички обебили се  Hug  bouquet Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 12
Брадичке, честит рожден ден на патерички!!! Много здраве  и любов  smile3525

ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ НА БОБУЛЕЧЕ и Cacao et chocolat!!!!
ЧЕСТИТ МАЛЪК ПРИНЦ НА АРИАНА!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!!!  newsm51

Добре дошли на новите мами Simple Smile

Вече съм дала зелена светлина на мойта щерка да излиза.... ама тя още се ослушва нещо Simple Smile)) А мама е нетърпеливаааааа

Хубав ден на всички :***

Общи условия

Активация на акаунт