Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 128

  • 37 772
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
Tuba & Murat...Mogli smo sve...

# 16
  • Мнения: 0
Габи, вероятно има нещо  newsm78 ако Мурат е причината, трябва да е сериозна за да се отложи във времето готов проект, при положение че, той няма други ангажименти в момента  newsm78.....до вчера БЕ казваше че, едва ли не чете репликите, снимките започват на 20.08 но имало голяма несигурност и изведнъж  #Crazy промяна за на есен  newsm78..................
Е, след тази новина изобщо не вярвам че, Мурат е на почивка в Чешме  #Crazy #Crazy #Crazy  ............. тц, не ще да е така има нещо друго

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 19:54 от elma

# 17
  • Мнения: 0
От известно време си мисля, че с-во Иълдъръм може би имат проблем със стигане на дете и може да се наложи лечение...ама знам ли... newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 3 114
Това е от фейса на Мурат, колко е достоверно незнам  newsm78 но снимките се отлагат за есента май заради Мурат  newsm78.......защо смятам така, ами досега във всяко едно интервю БЕ говореше за несигурност в проекта, най вероятно свързана с участието на Мурат....явно не искат да го загубят и са съглaсни да се съобразят с него  newsm78.....друг е въпроса ако е така, какво налага това отлагане за есента, което само по себе си е много неясно, тя есента е от септември до декември  newsm78

OYUNCU MURAT YILDIRIM VE BELÇİM BİLGİN ERDOĞANIN BAŞ ROLLERİNİ PAYLAŞACAĞI YAPIMCILIĞINI YILMAZ ERDOĞANIN ÜSTLENDİĞİ ÇEKİMLERİNE BAŞLANAN FİLMİN SONBAHARDA VİZYONA GİRMESİ PLANLANIYOR...

LEAD ACTOR MURAT YILDIRIM AND BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN, YILMAZ ERDOĞAN-PRODUCED SHARE ROLES BEİNG UNDERTAKEN PRİNCİPAL PHOTOGRAPHY İS SCHEDULED TO BE RELEASED İN AUTUMN FILM ... ====>> BAĞBOZUMU


Водещият актьор МЙ и БЕ и продуцента ЙЕ са постигнали договореност снимките за филма BAĞBOZUMU да бъдат реализирани през есента
Елма ,превода остана в 50стр./от предната тема
А относно това :  според мен се планува да се реализира на екрана есента, значи след 21септември . Това предполага ,че снимките трябва да започват както се предвиждаше на 20ти август.

# 19
  • Мнения: 0
Ина, мерси за превода   bouquet

Дориана, съгласна съм с теб  Peace много логично е и да е така както си написала

Инче, ще преведеш ли турския текст за Мурат Praynig Praynig Praynig защото аз разбрах че, се предвижда снимките по план да започнат през есента, не самият филм  newsm78

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 19:40 от elma

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
<rkd /.Рина благодаря за прекрасната нова тема

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Е.....немога да ви настигна докато се наработя и наспя вие изписахте старата и скочихте в новата тема   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Рина ,благодаря от сърце за новата прекрасна тема

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

За всички вас .Връщам се да ви дочета

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Елма,за кой филм всъщност става дума-за Гроздобера или за Таксито newsm78Защото нали преди се говореше за два проекта.

Катя.лека полека стигаме с теб до консенсус Wink Hug

# 25
  • Мнения: 10 240

Най-после имам време за форума.
И докато ви чета ще си отпивам по глътка освежаващо питие.
Заповядайте и Вие:


# 26
  • Мнения: 3 114
OYUNCU MURAT YILDIRIM VE BELÇİM BİLGİN ERDOĞANIN BAŞ ROLLERİNİ PAYLAŞACAĞI YAPIMCILIĞINI YILMAZ ERDOĞANIN ÜSTLENDİĞİ ÇEKİMLERİNE BAŞLANAN FİLMİN SONBAHARDA VİZYONA GİRMESİ PLANLANIYOR...

Актьорите М.Й и Б.Е споделящи главните роли в продукцията под  режисурата на   Й.Е. според договоренето за започването на снимките  се планува,  филма  да  влезе/излезе   на екрана през есента.

# 27
  • Мнения: 273



Много ми хареса тази снимка и я пускам  Hug

Рина, вземам си и от напитките  Hug

# 28
  • Мнения: 0
Ина мерси   bouquet

Злати за Гроздобер става на въпрос  Hug

# 29
  • Мнения: 0
Ай, какви примамливи питиета ни е предложила Ринка...е, че кое да си избера... newsm78 newsm78

Божеее... да си имам проблема . Я да ги подкарвам, пък докъдето удържа.... hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт