Как обличате близнаците?

  • 3 681
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
От началото до сега най-често купувам еднакви модели, различен цвят. Имат и някои еднакви. Съвсем различни дрехи почти нямам. Лично на мен ми харесва да ги обличам еднакво или подобно. Но това си е личен избор (на майката, не на децата поне до 3-4 год). Повечето им дрехи и до сега са общи, освен тези към които те предявяват лични претенции. За количеството в началото ти трябват  8-10 бодита, 8-10 комплекта ританки и блузка или гащеризон с различна дебелина, 2 горни дрешки (жилетка или суитчер), 2 памучни шапки и толкова. Наистина не купувай много дрехи, защото ги израстват буквално за 2-3 седмици.

# 16
  • Мнения: 4 765
Момичета, много мерси за отговорите на всички! За съжаление в момента няма да мога да използвам инфо-то, което ми дадохте, тъй като моите близнаци решиха да излязат прекалено рано и това не приключи добре.

Искрено се надявам скоро да мога да използвам съветите ви по предназначение!

Пожелавам ви успех и здрави деца!  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 638
Nedinka , съжалявам много Cry Cry Cry

# 18
  • Мнения: 4 965
От началото до сега най-често купувам еднакви модели, различен цвят. Имат и някои еднакви. Съвсем различни дрехи почти нямам. ...

Напоследък и различни се появиха, но обикновено едната харесва едно, другата друго /давам им право на избор/, но и двете държат да купим и от двете харесани неща. Иначе после се тръшкат, че са пропуснали някоя хубава дрешка, дори и никога да не поискат да я сложат  Mr. Green.
И от самото начало всяка си има свои дрехи и свой гардероб, шкаф и т.н.

# 19
  • хасково
  • Мнения: 290
Момичета, много мерси за отговорите на всички! За съжаление в момента няма да мога да използвам инфо-то, което ми дадохте, тъй като моите близнаци решиха да излязат прекалено рано и това не приключи добре.

Искрено се надявам скоро да мога да използвам съветите ви по предназначение!

Пожелавам ви успех и здрави деца!  bouquet
Искрено съжалявам и аз.  smile3518

# 20
  • Мнения: 4 965
Момичета, много мерси за отговорите на всички! За съжаление в момента няма да мога да използвам инфо-то, което ми дадохте, тъй като моите близнаци решиха да излязат прекалено рано и това не приключи добре.

Искрено се надявам скоро да мога да използвам съветите ви по предназначение!

Пожелавам ви успех и здрави деца!  bouquet


Nedinka, съжалявам за загубата ти. Когато съм писала, дори не прочетох последните няколко поста. Извинявай.
 Cry

Общи условия

Активация на акаунт