Струва ли си...?

  • 7 475
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 371
не си струва.

ама това според мен.

---------

като цяло, не че искам нещо да критикувам, но мисля, че в тези сайтове 90% са хора с проблеми - от всякакво естество. може да съм предубедена ,разбира се, но единственото оправдание за регистрация на нормален, здрав, прав мъж в подобен сайт е ако поради професионални причини му липсва подходяща социална среда. в противен случай, щеше да осъществява контактите си в реалния свят и нямаше да прибягва до разни сайтове.

----
така си мисля, знам, че има много успешни бракове чрез такива посредничества , но някак вътрешно съм предубедена , че повечето мъже/вероятно и жени, но не съм мислила по въпроса толкова/ са с проблеми и им липсват възможности за реален контакт. не ме яжте сега  Mr. Green

# 46
  • Sf
  • Мнения: 978
Да си търси 60-годишен. Те също не обичат да се мъкнат по жегите.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е женен, понеже в кореспонденциите си, той й е разказвал подробно, къде е учил, къде е работил, и така тя е открила общи познати. Точно те са й казали, че нито се се женил, нито е съжителствал с жена. Странното, че че хем има поведение на стар ерген, хем има заниманията на хлапе.

Сори, ама не бих препоръчала такъв човек на приятелката си. Има си някаква забежка в главата - на 40, неженен, много привързан към приятелите, момчешки хобита... Или е голям карък, или нещо плаши жените. Пък и той с какъв акъл й казва, че приятелите и т.н.

# 48
  • София
  • Мнения: 17 322
Абе как ще се откаже на втора среща бе, аааа!  Laughing Аз като вечния оптимист (също известен като Мунчо идиота  Laughing), смятам, че абсолютно има шанс стар ерген да си промени приоритетите при подходящата жена. Само дето една среща не е достатъчна, за да осъзнае той, че тя е подходящата жена  Mr. Green Щом прави планове за кино и театър, надали ще я води там в 3 следобяд, нали така Simple Smile
А и тя винаги може да го покани на вечеря у тях, пък оттам нататък да видим Wink

# 49
  • Мнения: 10 547
Какво да си струва? Да излезе с него на трета среща ли? Ако да, то да вероятно си струва, стига не вижда в негово лице бъдещия си съпруг.
А защо пък се налага той да се съобразява с нея и да я покани на среща вечерта? Тя каква му е? Никаква. А приятелите са си приятели. Ако темата беше с обратен знак, повечето мнения нямаше да се различават от- да, да, мъжете са преходни, приятелствата са важни...

# 50
  • Мнения: X
Да ме разкарва по жегите, защото по-късно ще се забавлява с приятелите си?!?!?
Не само че не си струва, но два пъти ще си уговоря срещи с него в 2 следобяд в най-голямата жега някъде на припек и двата пъти ще звънна 5 мин преди срещата за да се извиня, че няма да дойда преди да го зарежа.

Я нахалство...

# 51
  • София
  • Мнения: 2 849
И аз бих избрала веселба с приятелките си пред среща с някой непознат - ами ако ми е досадно, ами ако не ми хареса? Има време за поставяне на условия - моментът не е такъв. Освен това човекът може просто да си е измислил предлог да не излиза вечерта, защото още не е убеден, че го иска.

Ние с моя мъж се запознахме в сайт. Първите 2 срещи ги отложи той - бил изморен след командировка.  Ама като ме видя и като се влюби - ни командировка, ни болест, ни умора, ни приятели го спираха да се вижда с мен. На третия месец ми предложи да живеем заедно.

# 52
  • Мнения: 4 841
Ние с моя мъж се запознахме в сайт. Първите 2 срещи ги отложи той - бил изморен след командировка.  Ама като ме видя и като се влюби - ни командировка, ни болест, ни умора, ни приятели го спираха да се вижда с мен. На третия месец ми предложи да живеем заедно.

 Peace Това е разковничето, според мен.
Очевидно обаче въпросният не си е загубил ума по приятелката, не и до степен да наруши обичайния си ритъм на живот.
Очевидно обаче и тя не си е загубила ума по него, защото ако беше, щеше да лети към срещата, без да мрънка по приятелки жега ли е, кога и къде се срещат...


# 53
  • София
  • Мнения: 2 849
Ама те не са ли се виждали досега само веднъж? Или нещо съм пропуснала в темата? newsm78

# 54
  • Мнения: 4 841
След месец писане решили да се видят, пили кафе, говорили са си много, явно са си допаднали. Обещали си да се видят пак, но така се случило, че минал още почти месец, тя боледува, той пътува извън София (...) Та най-после преди няколко дни се уговорили да се видят пак... (през този период са си писали и чували по телефона почти ежедневно). Разбрали се за един ден миналата седмица за...15 ч следобяд, по негово предложение. И се видяли в най-големия пек.

E нали това е драмата - че между първата и втората е минало много време по уважителни и за двамата причини, и когато най-накрая и двамата са в отпуск, вместо да изгаря от желание за среща, той определя час, който да не му нарушава уговорките с приятелите. Поне аз така разбирам темата. Може и да греша.

# 55
  • Мнения: 21 572
  Е какъв е точно проблема? Защо да не се видят в този час, след като човека е зает вечерта? Ако на нея не и е удобен часа да го каже... Много странно, като че ли трябва човека вече да избира пред обичайните си забавления, и да зареже всичко друго, та да се види с тая мацка. Не разбирам кому е нужно това...

  На тая жена, хем човека и харесва, хем вече не и допадат, моля ви се, забавленията му. Аз нищо сранно не виждам в тях -и скейтърството, и тениса на маса са готини.  Да пробва и тя.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 849
Е хубаво, де. Не е задължително човекът да го е треснала голямата любов от пръв поглед. Аз не бих се сърдила и не бих изисквала нещо кой знае какво от втората среща. Има време да му се стъпи на врата, ако това е зорът!

# 57
  • Мнения: 62
Тези дни близка приятелка сподели с мен притеснението си. Преди около два месеца започнала кореспонденция с мъж в сайт за запознанства. Пишели си всеки ден, открили много общи теми. След месец писане решили да се видят, пили кафе, говорили са си много, явно са си допаднали. Обещали си да се видят пак, но така се случило, че минал още почти месец, тя боледува, той пътува извън София...Та най-после преди няколко дни се уговорили да се видят пак.( през този период са си писали и чували по телефона почти ежедневно). Разбрали се за един ден миналата седмица за...15 ч следобяд, по негово предложение. Тя доста се учудила, посред лято да се виждат в най-голямата жега, но се съгласила. Същия ден валя много, отказали се, уговорили след няколко дни, като в същия ден само да се чуят, да уточнят часа. Той се обадил и пак предложил в 15, по -късно не можел. Тогава тя му казала да се видят в друг ден, в който може. Той се съгласил и пак и казал към 3-4...И какво се оказало. Понеже е в отпуска, всяка вечер се събирали с приятели да ритат футбол, да играят тенис на маса, да се мотаят...Събирали се всяка вечер. Тогава тя го е попитала, толкова ли е неотложно това събиране, не може ли да не отиде една вечер, за да излязат. Не можело, било голяма веселба, затова трябвало с нея да се видят в жегите. И се видяли в най-големия пек. Тя е много огорчена от това негово поведение и ме попита-струва ли си, да продължи да се вижда с него...Не знам какво да й кажа, защото по природа съм си доста крайна и на нейно място бих му била шута незабавно. Но виждам, че тя го харесва, че си допадат като интереси, хобита, начин на мислене...и не й се иска. Така че, не знам какво да й кажа...А според вас, струва ли си?

 Joy
Само жена може да се цупи за такива глупости.
Не, не си струва. За него не си струва. След една среща вече тя трябва да разполага с времето му?
Това е толкова тъпо, че дори повече няма какво да пиша. Струвало ли си било?!?!
Абе вие май наистина чакате някой богат девствен глупак да ви носи на ръце до края на дните и сутрин да ви посипва с розови листенца, като разбира се е сляп за всяка друга жена. И да няма приятели! Как така ще има и нещо друго важно в живота си тоя принц?!?!

# 58
  • София
  • Мнения: 17 322
Дейв  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 1 291
Тези дни близка приятелка сподели с мен притеснението си. Преди около два месеца започнала кореспонденция с мъж в сайт за запознанства. Пишели си всеки ден, открили много общи теми. След месец писане решили да се видят, пили кафе, говорили са си много, явно са си допаднали. Обещали си да се видят пак, но така се случило, че минал още почти месец, тя боледува, той пътува извън София...Та най-после преди няколко дни се уговорили да се видят пак.( през този период са си писали и чували по телефона почти ежедневно). Разбрали се за един ден миналата седмица за...15 ч следобяд, по негово предложение. Тя доста се учудила, посред лято да се виждат в най-голямата жега, но се съгласила. Същия ден валя много, отказали се, уговорили след няколко дни, като в същия ден само да се чуят, да уточнят часа. Той се обадил и пак предложил в 15, по -късно не можел. Тогава тя му казала да се видят в друг ден, в който може. Той се съгласил и пак и казал към 3-4...И какво се оказало. Понеже е в отпуска, всяка вечер се събирали с приятели да ритат футбол, да играят тенис на маса, да се мотаят...Събирали се всяка вечер. Тогава тя го е попитала, толкова ли е неотложно това събиране, не може ли да не отиде една вечер, за да излязат. Не можело, било голяма веселба, затова трябвало с нея да се видят в жегите. И се видяли в най-големия пек. Тя е много огорчена от това негово поведение и ме попита-струва ли си, да продължи да се вижда с него...Не знам какво да й кажа, защото по природа съм си доста крайна и на нейно място бих му била шута незабавно. Но виждам, че тя го харесва, че си допадат като интереси, хобита, начин на мислене...и не й се иска. Така че, не знам какво да й кажа...А според вас, струва ли си?

Сайт за запознанства като чуя или прочета, ми става ясно за какви хора става въпрос... най-малкото инфантилни. Пък и жената явно пришпорва момъка, който тактично й е намекнал, че си има по-приятни занимания.

Общи условия

Активация на акаунт