Струва ли си...?

  • 7 477
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Сто пъти обясних, че тя не иска той да се откаже от приятелите си или да не практикува спортовете, които обича. Недоумението идва, от това, че и е предложил точно този ден няколко дни предварително, след като е отложил предишнатата среща. Питал я е дали и е удобно тогава, защото той бил свободен. По този повод, тъй като предварително бяха уточнили деня, но не и часа, тя отказа да дойде с мен на йога, тъй като счита определения ден като ангажимент към него. Тоест, за разлика от него не е казала " ама на йога съм, ела в 10 сутринта". Най-важното е, че още при уговорката по телефона го е информирала, че е на курс тогава, но няма проблем, ще пропусне. Е, тук аз и без да съм мъж, и без да свалям някого, бих й отвърнала със същото, но явно е въпрос на възпитание и характер. И след като от дни е определен денят на срещата, се предполага, че точно тази вечер ще му е свободна, както тя е освобила своята. Веднъж в месеца да си отмениш ежедневното мотаене в парка, заради някого, не е никаква жертва, а вие я изкарахте, че го разделя с приятелите, че му забранява да практикува любимите си спортове, че иска да му стъпи на врата, глупости. А за сватбените камбани, които звучали в ушите й, според някакви постове тук, е просто смешно. На нея и през ум не й минава да чува сватбени камбани, когато и да било, иска връзка и нищо повече.

# 61
  • Мнения: 2 867
Права си - не мога да си представя двама, които имат романтичен хайде да го кажем интерес един към друг и са в началото на връзката си, да отлагат срещи по няколко пъти заради какво ли не, а и една вечер да не могат да отделят. Не ми се връзва.

# 62
  • Мнения: 1 743
Ако гледа на него като на интересен познат, с който да се виждат понякога защо не. Докато не се появи някой по-интересен;)

# 63
  • Мнения: X
Там е работата, че човек трябва да има елементарно уважение и отношение към този, с когото се вижда. Без значение дали срещата е с проекто-гадже, с познат, приятел. И аз почти всяки ден излизам с момичета от квартала, разхождаме се в Бизнесцентъра, пием кафе, ходим в парка, в търговските центрове...Но обади ли ми се някой който живее далеч, който не виждам всеки ден, и то без да имам никакъв интерес към него, естествено, че няма да отида в парка с приятелките. През ум не ми е минавало, че неходенето една вечер с тях, заради някого ме откъсва от ежедневните ми развлечения.

# 64
  • Мнения: 2 448
Падам от смях. Те още нямат връзка, тя тръгнала с претенциите все едно и е предложил брак.Много ясно, че е по маловажна от приятелите му към момента, нали все пак е една почти непозната.
Пък и каква жега, какъв дъжд за повод да отмениш среща!  Crazy

# 65
  • Мнения: 1 296
Аз всъщност не мога да разбера целта на тази тема ...

# 66
  • Мнения: 62
Сто пъти обясних, че тя не иска той да се откаже от приятелите си или да не практикува спортовете, които обича. Недоумението идва, от това, че и е предложил точно този ден няколко дни предварително, след като е отложил предишнатата среща. Питал я е дали и е удобно тогава, защото той бил свободен. По този повод, тъй като предварително бяха уточнили деня, но не и часа, тя отказа да дойде с мен на йога, тъй като счита определения ден като ангажимент към него. Тоест, за разлика от него не е казала " ама на йога съм, ела в 10 сутринта". Най-важното е, че още при уговорката по телефона го е информирала, че е на курс тогава, но няма проблем, ще пропусне. Е, тук аз и без да съм мъж, и без да свалям някого, бих й отвърнала със същото, но явно е въпрос на възпитание и характер. И след като от дни е определен денят на срещата, се предполага, че точно тази вечер ще му е свободна, както тя е освобила своята. Веднъж в месеца да си отмениш ежедневното мотаене в парка, заради някого, не е никаква жертва, а вие я изкарахте, че го разделя с приятелите, че му забранява да практикува любимите си спортове, че иска да му стъпи на врата, глупости. А за сватбените камбани, които звучали в ушите й, според някакви постове тук, е просто смешно. На нея и през ум не й минава да чува сватбени камбани, когато и да било, иска връзка и нищо повече.
Това е едно от най-дребнавите разсъждения, които някога съм срещал.
Смени чипа, иначе много ще страдаш Wink
Тя пропуснала йога, защото той не пропусне приятелчетата си?  #Crazy
Направи й кажи на тази твоята, че не се родил мъж достоен за нея и да си зима котка навреме.

# 67
  • Мнения: 2 867
Много ясно, че е по маловажна от приятелите му към момента, нали все пак е една почти непозната.
Пък и каква жега, какъв дъжд за повод да отмениш среща!  Crazy
При някои мъже май пубертета приключва доста късно, ако изобщо някога.

# 68
  • Мнения: 10 547
Там е работата, че човек трябва да има елементарно уважение и отношение към този, с когото се вижда. Без значение дали срещата е с проекто-гадже, с познат, приятел. И аз почти всяки ден излизам с момичета от квартала, разхождаме се в Бизнесцентъра, пием кафе, ходим в парка, в търговските центрове...Но обади ли ми се някой който живее далеч, който не виждам всеки ден, и то без да имам никакъв интерес към него, естествено, че няма да отида в парка с приятелките. През ум не ми е минавало, че неходенето една вечер с тях, заради някого ме откъсва от ежедневните ми развлечения.

А той с какво е проявил неуважение към нея? Накарал я е да плати сметката? Не й е кавалерствал?
Тя оплакала ли му се е, че й е топло, че не й харесва часът, че иска да се видят на по питие вечерта, а не на кафе в ранния следобед?

# 69
  • София
  • Мнения: 2 217
Третият или Лабрадор да се изкажат -това за мен са единствените нормални мъже във форума.
Ломбардо, почваш да приличаш на стар ерген, но повече на стар....Жлъчка, пеня....и мама...Ай стига вече....

# 70
  • София
  • Мнения: 17 368
Ако тя се чуди дали си струва само защото срещата им е била в удобно за нея, но неудобно за него време и тя си е пренебрегнала ангажимента, а той - не, то бих казала, че тя подхожда с прекалено голяма кошница очаквания, към човек, с който са се виждали веднъж на по кафе. Бих казала, че неговото поведение е по-резонно от нейното.

Виж, ако се чуди дали си струва, защото да е с човек, който на 40 кара скейт в парка с приятелите си - тогава не си струва. Ако ще те е срам от хобито на мъжа, с който си, хич и не се хващай с него.

# 71
  • Мнения: X
Там е работата, че човек трябва да има елементарно уважение и отношение към този, с когото се вижда. Без значение дали срещата е с проекто-гадже, с познат, приятел. И аз почти всяки ден излизам с момичета от квартала, разхождаме се в Бизнесцентъра, пием кафе, ходим в парка, в търговските центрове...Но обади ли ми се някой който живее далеч, който не виждам всеки ден, и то без да имам никакъв интерес към него, естествено, че няма да отида в парка с приятелките. През ум не ми е минавало, че неходенето една вечер с тях, заради някого ме откъсва от ежедневните ми развлечения.

А той с какво е проявил неуважение към нея? Накарал я е да плати сметката? Не й е кавалерствал?
Тя оплакала ли му се е, че й е топло, че не й харесва часът, че иска да се видят на по питие вечерта, а не на кафе в ранния следобед?



А, ти ме подсети, Надя, наистина тя е е платила сметката.... Joy Joy Joy...Явно си пада по мухльовци и използвачи, де да знам...

# 72
  • Мнения: 1 743
А най-вероятно е решил, че изобщо не му се занимава и очаква тя сама да се откаже:)

# 73
  • Мнения: X
Дребнави? Разсъждения? Някои мъже явно нямат проблем да извикат жена на среща в най-голямата жега, като обяснят, че не могат по-късно тъй като ще се забавляват с приятели, но за мен това са несъобразителни, невнимателни, егоистично настроени хора. Не е проблема в телевизора на твоята приятелка, не се притеснявай

# 74
  • Мнения: 10 547
Там е работата, че човек трябва да има елементарно уважение и отношение към този, с когото се вижда. Без значение дали срещата е с проекто-гадже, с познат, приятел. И аз почти всяки ден излизам с момичета от квартала, разхождаме се в Бизнесцентъра, пием кафе, ходим в парка, в търговските центрове...Но обади ли ми се някой който живее далеч, който не виждам всеки ден, и то без да имам никакъв интерес към него, естествено, че няма да отида в парка с приятелките. През ум не ми е минавало, че неходенето една вечер с тях, заради някого ме откъсва от ежедневните ми развлечения.

А той с какво е проявил неуважение към нея? Накарал я е да плати сметката? Не й е кавалерствал?
Тя оплакала ли му се е, че й е топло, че не й харесва часът, че иска да се видят на по питие вечерта, а не на кафе в ранния следобед?


А, ти ме подсети, Надя, наистина тя е е платила сметката.... Joy Joy Joy...Явно си пада по мухльовци и използвачи, де да знам...


Е, тогава не си струва. Щом се налага да плаща сметки на 40-годишни скейтъри, то по-добре да потърси друг из въпросния сайт или да й помогнете да намери някой ин лайф.

Общи условия

Активация на акаунт