Малки тайни (Küçük sırlar)- 2 - Да започнем на чисто!

  • 48 881
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичетата които гледат турската могат ли да кажат с две думи какво се случи до сега защото аз гледах бтв епизода и чак сега пускам.

Ще помоля за същото и ако някое знае къде се качват частите  Wink

http://www.ddizi.com/izle/28226/Kucuk-Sirlar-53.-Bolum.htm

# 676
  • София !
  • Мнения: 1 240
Много ми стана жал за Чет.Той се опитва да спаси семейството си от тази лицемерна жена но баща му е твърде наивен .Иначе браво на Чет че помогна на Су

Супер много ме изнерви баща му , егати човека . Помияр му вика леле  #Crazy #2gunfire

# 677
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146


Супер много ме изнерви баща му , егати човека . Помияр му вика леле  #Crazy #2gunfire
[/quote]

Как може да избира гадната си жена пред сина си..Ужас дано Чет се махне от него за да се осъзнае баща му...

# 678
  • София !
  • Мнения: 1 240


Супер много ме изнерви баща му , егати човека . Помияр му вика леле  #Crazy #2gunfire

Как може да избира гадната си жена пред сина си..Ужас дано Чет се махне от него за да се осъзнае баща му...
[/quote]

Да и аз това се чудя . Ама надали ще се махне . Момичетата който са гледали серии напред могат да кажат  Simple Smile

# 679
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Това е проблема при половината богаташки синчета.Не могат да се отделят от родителите си които ги третират тъй като не могат да се справят сами с трудностите..

# 680
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201


Супер много ме изнерви баща му , егати човека . Помияр му вика леле  #Crazy #2gunfire

Как може да избира гадната си жена пред сина си..Ужас дано Чет се махне от него за да се осъзнае баща му...

Да и аз това се чудя . Ама надали ще се махне . Момичетата който са гледали серии напред могат да кажат  Simple Smile
[/quote]\

бб: маха се и отива при Али зашото остава без пукнат лев

# 681
  • София !
  • Мнения: 1 240


Супер много ме изнерви баща му , егати човека . Помияр му вика леле  #Crazy #2gunfire

Как може да избира гадната си жена пред сина си..Ужас дано Чет се махне от него за да се осъзнае баща му...

Да и аз това се чудя . Ама надали ще се махне . Момичетата който са гледали серии напред могат да кажат  Simple Smile
\

бб: маха се и отива при Али зашото остава без пукнат лев
[/quote]

Скоро ли ще стане това ?  Thinking

# 682
  • Мнения: 1 056
 newsm78

Последна редакция: пт, 12 авг 2011, 22:51 от Vali_N

# 683
  • Мнения: 14 840
бащата на Чет наистина е гадина - пада му се жена му да го лъже даже му е малко.Сега ми е интирисно но кого тя праща парите и какво обяснение ще даде на Айшегюл

# 684
  • София !
  • Мнения: 1 240
бащата на Чет наистина е гадина - пада му се жена му да го лъже даже му е малко.Сега ми е интирисно но кого тя праща парите и какво обяснение ще даде на Айшегюл

Да за това не бях се замислила  Simple Smile Ще ми каже ли някой ?

# 685
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
бащата на Чет наистина е гадина - пада му се жена му да го лъже даже му е малко.Сега ми е интирисно но кого тя праща парите и какво обяснение ще даде на Айшегюл


Според мен тя си има любовник :d Не съм ледала по нататък само предполагам

# 686
  • Мнения: 33 428
Никой ли не гледа по СтарТВ. Joy Joy
ББ:  Доживях АйЧет да си кажат "обичам те"  Joy Joy

# 687
  • Мнения: 11
ББ Парите праща на сина си Мемо - който е с психическо заболяване.
Слънчогледка - беше много хубаво това което си казаха АйЧет - много бяха сладки.

# 688
  • Мнения: 175
ББ: Момичета, имаше ли целувка?  

# 689
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
ББ Парите праща на сина си Мемо - който е с психическо заболяване.
Слънчогледка - беше много хубаво това което си казаха АйЧет - много бяха сладки.

Много ти благодаря за информацията
Всъщност аз съм Мария приятно ми е да се запозная с всички ви

Общи условия

Активация на акаунт