Идеи за бизнес 15

  • 102 045
  • 699
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
Да не ви изгубя. И аз гласувах.
А ще разкажете ли как си финансирате инвестициите?
Питам когато не са собствени средтсва и когато са големи суми - кредити за МСП, овърдрафти и т.н. Кое ви е било най-изгодно и т.н.?

# 16
  • Мнения: 514
Анкетата, наистина е добра идея,дано повече хора гласуват честно!Резултатите ще са от полза за всички! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 412
Гласувах и запис от мен Simple Smile
Naneto, ние имаме неголям овърдрафт, ползвали сме го няколко пъти. Според мен овърдрафт е много добре, защото не губиш време, когато ти трябват пари. Доколкото си спомням работехме няколко години и от банката ни предложиха тази опция.

# 18
  • Мнения: 2 037
Благодаря за темата.
Гласувах.
Но тъй като положението не е такова, каквото трябва, мислим и работим по нещо съвсем различно.
Поне като ходя на работа да работя. Тъй де. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 770
И аз да се запиша.

# 20
  • Мнения: 4 585
страхотно оформена 1 стр  bouquet

# 21
  • Мнения: 54
Благодаря.
Ние ще затваряме единия магазин, този, който открихме преди 3 месеца.Нещо не уцелихме мястото.Търсим друго.В момента магазините са квартални, единия ще си остане така, другия искаме да е на централно място.Но за да не ни събаря наема, трябва да е малка площта.Та чуденето е дали да заложим на място с много добър човекопоток, но малка квадратура, или обратното  е по-важно  newsm78 за магазин за дрехи втора употреба.Днес видях снимки на магазин около 8 квадрата, но е похвално колко добре е използвано пространството, сигурно имаше повече стока, добре изложена от колкото аз в моите 30-40 квадрата.Вие как мислите, на кое да заложим? И двете не може - и на центъра, и голяма площ.

# 22
  • Мнения: 359
Нали знаеш, за бизнеса са важни 3 неща: мястото, мястото и мястото. Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 642
Записвам се отново да черпя идеи от вас.
Както винаги темата е много добре оформена  Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 765
Още ми е рано да участвам в анкетата. Любопитно ми е да видя резултатите, но няма как.
И аз благодаря за темата!   

# 25
  • Мнения: 2 037
Да, доволен(на) съм    - 3 (17.6%)
Добре е, но може и по-добре    - 9 (52.9%)
Като си покрия разходите не остава нищо    - 4 (23.5%)
На ръба на оцеляването съм    - 1 (5.9%)
Не, ще прекратя бизнеса си    - 0 (0%)
   
Общ брой гласове: 17

Нали няма проблем, че ги поствам?

# 26
  • Мнения: 6 441
Хайде и аз тук  Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 765
Люлин , Благодаря!
Мисля, че е по-добре да са постнати, от колкото да се гласува само за да се видят.
Не е толкова лош, но не е и добър резултата, предполагах подобен...
На мен ми е интересно 3 и 4 опция гласувалите от колко време имат този бизнес?
Ако имаш опит години наред, не се ли усеща по-рано, когато нещата не вървят и взимат ли се някакви мерки или просто се чака 'чудото ' да се случи и да се възвърнат предишните обороти?
Колко време чакате преди да направите промяна - месец, два , три ?
Без да имам за цел да обидя някой, само си разсъждавам.

# 28
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
За да не е само запис, от собствен опит и от опита на приятели са нужни около 10 години да се изгради един бизнес.

# 29
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
eliss аз гласувах за 3та позиция - занимаваме се с това от 1год. Последните месеци дори плащахме на други хора за извършване на част от работата, което за мен е вид напредък.

Общи условия

Активация на акаунт