Пушачките

  • 24 497
  • 510
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Абе не е от най-красивите гледки,но всеки да прави каквото сметне за добре.Дразни ме,когато някой,без значение от пола,ми къди в лицето,или си хвърля фаса на улицата,при положение,че на два метра от него има кош!

# 16
  • Мнения: 6 274
 Все грозни неща за една изискана дама.

Ооо, Боже, къде па се наврях и аз У елитО на ФорумО?!  Tired

# 17
  • Мнения: 202
Не ме дразни жена, която ходи и пуши, но ми е омразна жена, която пуши на спирка, когато няма къде да се мръдна, за да не и дишам вонята!!!

# 18
  • Мнения: X
Въпреки, че съм го правила чат-пат (на малко жени пушачки не им се е случвало) смятам, че е грозно и нередно. Майка ми казваше: "Само циганките пушат по улиците" и макар, че като тийнейджър да й се надсмивах и да си пафках готино под път и над път, мисля си, че на зряла и възпитана жена хич не й подхожда!
Сега с детето пък си е направо абсурд!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
....Изобщо не страдам от комплекси дали съм модерна и класна или съм изостанала със светлинни години от модата.
Не ми и пука кой какво мисли, не живея, за да се съобразявам с околните.
Бързам за работа, нямам секунда свободно време, подтичквам и пуша.
....

О, извинете, мадам, но ние не Вас обсъждаме! Като цяло Вие можете да пушите от което желаете отвърстие и когато това се счита за приемливо по собствените Ви стандарти, но общият случай не касае и не равнява всички по Вас! С други думи, аз не твърдя, че страдате от комплекс да сте модерна, а твърдя, че пушенето в крачка не е допустимо за дами.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 401
Не ме дразни жена, която ходи и пуши, но ми е омразна жена, която пуши на спирка, когато няма къде да се мръдна, за да не и дишам вонята!!!

А клекналата/изпружена на вратата на магазина ?  Wink

# 21
  • Мнения: 6 274
Отилия, що не написа предупреждение, че темата е само за изискани дами, белким таквиз немодерни женоря от простолюдието (като мен) я прескочат?  Rolling Eyes

# 22
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ам, може да не е по темата, но беше споменато ходенето до "тоалетна" като физиологична нужда.
Та в този ред на мисли, предпочитам да гледам как някоя дама подтичква и пуши в същото време, пред това някоя майчица как държи детето си над тревата, докато то ака Sick
Явно много хора го намират за нормално, защото съм го виждала на много обществени места, включително и в градинката на НДК newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Отилия, що не написа предупреждение, че темата е само за изискани дами, белким таквиз немодерни женоря от простолюдието (като мен) я прескочат?  Rolling Eyes

Смея да обърна внимание, че сама се слагате в категории, за които другите не се бяха сетили... Но самоиронията Ви е достойна за уважение, признавам.

# 24
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Нямам лошо отношение.Оставаше и да имам.Най ми е кеф когато ходя или се прибирам пеш от работа да пуша по пътя.На никой не преча.Не ме интересува кой какво мисли.Някои дори смятат за грозно жена да пуши.
Аз не съм класна дама,по-скоро съм готино парче Mr. Green До сега никой мъж не съм видяла да се възмущава от цигарата в ръката ми,дори не съм сигурна,че я е забелязал някой изобщо.Възпитанието ми се състои главано в това да се държа добре с хората,да не ругая,вандалствам,интриганствам и съдя кой как се е облякъл,с кой излиза и какво прави.Всеки си има мнение,темата е за това-да го изкажем.Не всеки стил на обличане и държание ми допадат,ама чак пък да заклеймявам някой като "грозен" и "невъзпитан" само защото гризка ябълка по пътя,или пуши,или чопли семки...

# 25
  • Мнения: 326
Отилия, що не написа предупреждение, че темата е само за изискани дами, белким таквиз немодерни женоря от простолюдието (като мен) я прескочат?  Rolling Eyes

 Темата е за всички, които имат отношение и мнение по нея  Peace
 Джуличка, не знам защо иронизираш понятието "дама" . В това да си дама с изискани маниери няма нищо лошо или срамно, а напротив. Все още има жени, които искат да останат жени, да са стилни и привлекателни не само с дрехите и външния си вид, но и с маниерите си.  Peace

# 26
  • Мнения: 10 547
Ужасно грозно е всъщност жена да пуши. Осъзнах го след години активно загрозяване. А и как  гнусно мирише пушещият  Sick - дрехите, ръцете, дъхът му...Ужасно съжалявам, че толкова време съм държала, докосвала до устните си, и вдишвала поне по пет лайна на час.

Гледам, държат цигари и вървят, бременни, майки, возещи децата си в количка, добре облечени млади дами.... Confused Дано им дойде някога прозрението, че вредят най-вече на себе си.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 862
На мен лично ми е грозна картинка не само жена, но и мъж вървящ и пушещ. Като цяло пушенето не ми изглежда красиво, без да съм някоя префинена дама Laughing. Пък пушачите ми миришат на цигари и това си е. Ако ще тон парфюм да сложат отгоре си, вкъщи като влезе майка ми например, мирише ми.

# 28
  • Мнения: 6 274
Джуличка, не знам защо иронизираш понятието "дама" .

Защото, Отилия, това, че някоя фльорца не пуши, докато върви, не я прави дама в никакъв случай.  Naughty
За това.
  Peace

# 29
  • Мнения: 4 806
Много е грозно. И никак не е подходящо за една дама.
Обаче ми се случва. Причини? Всякакви, една от друга
по-тъпи. Не изпитвам и грам смущение, когато го пра-
вя.

Общи условия

Активация на акаунт