Игри по двойки под завивки ще донесат мечтани бебешки усмивки :) :) - тема 69

  • 21 938
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 388
 newsm78 винаги съм се чудела защо казвате на секса кекс ? Верно, че и там има яйца, ама някак си не е същото . 

# 46
  • Мнения: 2 483
кекс ? Верно, че и там има яйца, ама някак си не е същото .
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
За тази гледна точка с яйцата не се бях сетила, но е напълно вярно, че ги има  Joy (пък и не само яйца) Blush

Аз също предпочитам оригиналната дума секс пред разни евфемизми и сурогати, но секс или кекс, важното е деца да има  Simple Smile

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
newsm78 винаги съм се чудела защо казвате на секса кекс ? Верно, че и там има яйца, ама някак си не е същото . 

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Просто не е истина как се скъсах от смях  hahaha И аз си предпочитам секса пред кекса щото водел до хубави резултати baby_neutral

# 48
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
ами това със секса и кекса до колкото знам е някакъв виц, който не се сещам сега какъв беше, но по този повод ще ви разкажа една интересна случка. Действието се развива във Варна, преди 15-20 години. Един малчо, около 4-5 годишен примерно(не помня колко беше точно тогава) пита баба си, която основно гледа него и близначаката му, чиито родители работят в чужбина постоянно, какво е секс. Стъписана бабата не знае какво да отговори и явно сещайки се за въпросният виц решава да му даде просто обяснение: кекс. Хлапето се примирява и не пита повече. И така минават примерно няколко дни, седмица и един ден на вратата се звъни. Малкият отваря, а насреща му съседката запъхтяно пита: "Къде са баба ти дядо ти"? Малчуганът знаел, че баба му е в кухнята с дядо му и правят кекс и тъй, като за това си има 2 думи, за това решил да отговори на съседката: "В кухнята са, правят секс." Оставям ви да си представите физиономията на жената...  Joy

# 49
  • Мнения: 2 357
Запис! Hug
И благодаря, че сме в списъчето! Hug
Успешна тема! Praynig Heart Eyes

# 50
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Хора,аз съм направо изумена...Това вече ако не е съдба?!
Влизам в темата да видя Хоупчето появила ли се е с вести за реакцията на ВТОРИЯТ след мен разбрал - мъжа и...и какво да видя...Тя има въпрос,свързан с моторите!!! Shocked
Хоупче,ние с мъжа ми сме моторджии,рокери или както там искаш го наричай откакто се помним!
И аз карам и той също!
Е,аз в момента предимно се возя де,защото няма какво да карам,но...
Запознахме се във Варна на Мотобара,където аз бях барманка 4 години...
Основното ни превозно средство е Ямахата - Аудито влиза в роля само зимата или когато трябва да се кара багаж повечко някъде!
Сега ме мързи да кача снимка и от сватбата ни,да видите каква булка-рокерка бях...
Но както и да е,явно като орисница на детето ви и моторджийка трябва да си вляза в ролята:
Аз лично съм категорично против толкова дълго пътуване на ПИСТОВ мотор,толкова рано през бремеността!Причини много и най-главната от тях не е друсането или черният път!
1-во:Споменаваш,че от около година се возиш...Смятам,че за това време си разбрала,че самата поза на пистовия мотор е по-специфична!Ние имаме шосеен-турист и пак на по-дълги разсояния ми се схваща д-то и кръста,а какво остава за пистарка...А аз имам и тренинг на всичкото отгоре - за мен 500-600км. са нищо!
2-ро:Трябва да си разбрала също,че толерантността на пътя спрямо мотористите е просто... ooooh! То не че автомобилистите са много толерантни помежду си,ама пък като видят моторист(ако въобще го видят),въобще не го броят за участник в движението!Така че,има си време и за адреналин и за вардене! Naughty
3-то:Знаеш,че температурите,които се усещат на мотора (особено на пистарка) не са като температурата на въздуха по принцип...Сега най-малко ти трябва настинка,нали?Е,ако имаш екип,няма проблем,но...

Абе,всеки си решава сам,но питаш за мнение и аз ти казвам моето от камбанарията на 17 годишния ми опит с моторите!Ако има нещо друго - питай!  bouquet

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
*starlet*, хахаххаха просто си го представих. Ама така става като не се казва истината на децата  Joy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Айде,ще се пробвам да подкрепя думите си и с малко снимков материал:
Тук е срамежливата булка-рокерка:http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=322872&cat=500&ppuser=7218
А тук,тричленното ни семейство - аз,той и мотора:http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=322871&cat=500&ppuser=7218

# 53
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
я я виж ти тая булка рокерка...  newsm10

# 54
  • Мнения: 664
Ех, да се запиша и аз...на 4-та страница...
Ааааааааааа, Кали, страхотна си  Hug
И малкото мишленце Коце на Аника също!   bouquet  Hug
Дони, значи с тебе на един ден ще вдигаме банкети, а - много яко!
Милички, аз от днес съм пак ловджийка...ихихихихихих! Embarassed Айде тази темичка да ни е наслука!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Kali_tod, много яка булка си била  coolcool

Vaseto29, дано след първата ви годишнина да се зарадвате с успеха от ловуването  Peace

# 56
  • Мнения: 664
Дони, Hug    omm

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Кали, радвам се, че си от моята порода   superuu
Васенце, много успех в ловуването  Peace
Shana - нормално е да има ановулаторни цикли, така че споко. Мери температури, прави тестове и дерзай Simple Smile Не се филмирай излишно (кой го казва - аз постоянно съм в някакви филми  Laughing) и всичко ще се нареди  Hug

# 58
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Запис  Hug

# 59
  • Мнения: 1 086
Да се запиша и аз в 69 тема, която разбира се е прекрасна, благодарение на Кафето   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт