Отговори
# 735
  • Мнения: 2 286
Мацки моята Преси е с растройство близо 1 седмица, може и повече да е. Опитвах с всякакви запичащи храни - не се повлиява. Чета тук, че доста от вас са ползвали Ентерол. Чудя се дали да и дам? Става ли за бебета? Звънях на педито ама не ми вдига( нали е в отпуска, сакън човек да не я притесни).

Ох, дано бързо се оправяте! Аз съм давала на малкия като беше на 3м. Но ако няма док, с който да се посъветваш, бих ти препоръчала Линекс бейби. То е пробиотик и на Симеон му се отразява чудесно! Иначе и двете са с много лек, приятен вкус и той си ги пийва без проблем!

Оле, вече не пускам аз чаршафи! Искам всички да са в душевен мир Peace
Честита годишнина! Бъдете много здрави, винаги влюбени и много да се разбирате и уважвате!

# 736
  • Мнения: 36
haili потърси я в Facebook Peace
за растройство давах Смекта  Peace

# 737
  • Мнения: 6 713
вече не пускам аз чаршафи! Искам всички да са в душевен мир Peace

Хайлинце, може и на лични - какво е това?  newsm78 Hug Много ти харесвам постовете, пък не съм ги намирала за чаршафи Thinking

# 738
  • София
  • Мнения: 167
Брикси, нямаш проблем да дадеш Ентерол. Аз съм давала. Може и да не помогне, но няма да навреди. То са пробиотици.
А разстройството може да е от зъбчетата и да се оправи от самосебе си след като пробие причинителя. Ако детенцето не изглежда вяло, отпуснато и обезводнено не бих се притеснявала.

# 739
  • Мнения: 2 286
вече не пускам аз чаршафи! Искам всички да са в душевен мир Peace

Хайлинце, може и на лични - какво е това?  newsm78 Hug Много ти харесвам постовете, пък не съм ги намирала за чаршафи Thinking

 Hug Тя Беболето имаше впредвид картинките - почерпки, букет и т.н. Ама след като прочето 2-3 мами, че влизали много рядко, защото имало само картинки и поздрави, вече не пуснам Laughing
Но Мишанка достойно ме замества Mr. Green

Иначе, като ми се пише - пиша hahaha , пък който не иска , да не чете Whistling

# 740
  • Мнения: 434
Брикси, у дома винаги имам една кутия Лечебна Хумана - за случаи като внезапно посиране, повръщане и т.н. Всички останали прахообразни лечебни средства слагам в кашата (не бива да е много топла, защото им се убива ефекта) и така давам на страдалеца.  Peace

За картинките - щом не се е скарал модератор, слагай си на воля, на който не му се гледа шаренко, да си купи черни очила.

# 741
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз съм давала Ентерол на Йована като беше на възрастта на Мила. Беше с разстройство 10 дни. Директно така й го давах със спринцовка, не съм го смесвала с храната, не е гаден  Peace

# 742
  • Мнения: 184
Момичета, трогната съм от предложенията за заглавие за моя малчо!   bouquet  Благодаря ви! Само че не мисля, че е много редно ние да сме със заглавие преди такова за шушулката на Не съм и проходилите дечковци!!!  Hug Hug

Оле, честити поводи! Дано Симона продължи без памперсче, а на вас двамката - още много годишнини все така влюбени и щастливи! А на Радо да му избиват тези зъбки най-накрая!
брикси, повече от седмица е много според мен! Редом с лекарството виж ѝ и урината да не се е обезводнило детето.
нани, честито първо зъбче на Александър! Здравички и бели да са му всичките:)
На мен пък Пашик ми се губи... Thinking Ехоо, да не би да сте заминали пак нанякъде?  Laughing

# 743
  • Мнения: 599
Благодаря много за честитките за малък Чочкин, днес става на цели 10 месеца, юхууууу как мина това време Simple Smile
Брикси, за разстройство съм давала Ентерол и аз, както е казала Бобчето май беше, давах го така, без да го слагам в храната. А чай от шипки пробва ли ? Знам, че също е запичащ.

Инъче тук съм аз, ама няма какво да пиша, друга треска ме тресе мен сега и мислите са ми там  Embarassed

# 744
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
вече не пускам аз чаршафи! Искам всички да са в душевен мир Peace
Но Мишанка достойно ме замества Mr. Green
[/quote]

 Това съм го пропуснала...някъде по трасето миналия месец..,нооооо все един,който да не е разбрал трябва да има  hahaha  Mr. Green Що вие оплаквате ли се нещо?  hahaha

И сега по случай годишнината на Беболето........ newsm53
с пожелание за попътен вятър в плаването на семейния живот и дъъъъъълги години наситени с любов и щастие!

# 745
  • Мнения: X
Здравейте, ето ни и нас!!!  Hug Hug Hug Hug
Бори прохожда и вече ходи сам, само с една ръка го държа, днес сам се пускаше от другата. Иначе вкъщи пълзи от мебел до мебел. Много е станал лош  Crazy, кара ни се, крещи. Много обича да ни хапе по носа.
Оставихме го за една седмица при бабите и отидохме на море без него. Много мислихме и на мен ми се скъса сърцето да го оставим, но с баща му искахме за няколко дни да си починем и да съберем сили. Така че заминахме само с кака му.
И сега решихме, че след като си отдъхнахме, ще го заведем и него за няколко дена макар. Но не знаем къде да отидем, къде е хубаво за бебета. Тук в темичката чета, че е имало много делфинчета. Ще се върна назад и ще погледна, но моля напишете ми ако сте доволни от място и цени.   bouquet
Притеснявам се, че ще пълзи и ще лапа всичко, дано не го хване някой вирус. Ние бяхме на Приморско и плажа там беше много хубав и чист. Сега мислим евентуално за Ахтопол, там е доста евтино, но дали е чисто...

# 746
  • У дома
  • Мнения: 59
Айде да се разпиша и аз на последната страничка.

Днес ми е по-добре, даже си направихме един шопинг тур в Гранда на Варна, много добре ми се отрази да похарча нЕкой лев.  Laughing

Друго ново при нас няма, май има светлина в тунела за датата на кръщенето, но като е сигурно ще се похваля, че нали и двете ни лели са в чужбинско.
Сега на дневен ред ми е РД, най вече къде, че това е основния проблем при нас, но до 1 месец все ще го измисля.

А за чаршафите - я да пишете  Naughty, че да има к'во да чета докато приспивам Лъчкин, иначе трябва да се ровя във Фейса, а нещо много ми дотъпя от него.

Толкоз от мен, отивам да спретвам вечерята, че бандата ще се прибере гладна  Mr. Green

# 747
  • Мнения: 42
Привет, Алекс имаше 38 температура, направо му пареше главата, иначе си беснееше, дадох панадол, сега е 37 и 6, ама ми е притеснено. Трбва ли да му дам и друго?

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 22:15 от skorpion4eto3

# 748
  • Мнения: 43
Благодаря ви за отговорите за Ентерола. Все още не съм дала- исках да изчакам вашите коментари, но утре ще и дам вече и аз като bubolechence мисля, че повече от седмица си е доста време, макар и детето да не изглежда вяло и унило. Само още един въпрос- едникратно ли се дава или 2,3 пъти например?
Честити месечинки на Радо на Оле и Пецата на Веси![/color]
Честита годишнина на Олето!
Гледам, че коментирате и спането по голо дупе. Аз често оставям Преси голичка, да и подиша въздух дупарата newsm62. Естествено затова всичко в къщи и опикано и ос..но, и не веднъж съм я заварвала в море от л...на в буквалният смисъл,  както се казва всеки път като я събличам голичка е " риск губи, риск печели" Joy
Затова и по цял ден пера, но нищо, на мен не ми пречи, все пак неможе детето да е непрекъснато с памперс.
 

# 749
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Briksi, аз го давах по три пъти на ден  Peace

Ох аз съм на работа и нищо не се случва. Самос е озъртам да не ме гледа отнякъде духа, ама още е светло и едва ли ще се появи точно сега. Иначе не ми е лошо, цъкам си из нета и си пия количката. Добре, че няма откъде да ме прочете шефа колко съм работна.  Crazy

Довечера няма да си лягам рано, че утре почивам и мъжо можеше и да го огрее нещо, но толкова ме ядоса вчера, че още съскам  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт