Физика или Химия - най новият испански сериал

  • 18 504
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
ББИссак май ще умре в предстоящите няколко серии.Междувременно,бившата на Роке се връща и те са в една хижа само двамата,а учениците май в други. Кабано се скарва с Горка и с Иссак се качват на нещо като мотор, катастрофират.Това става през нощта.Кабано е добре,но не и Иссак.Гледах пети сезон където Горка е вече с Паула и ще си имат бебе.Жан е заминал отдавна за Китай,защото родителите му са угворили брак с негова братовчедка.Кабано и Рут са си още заедно,както и Хуан и Коба.

# 16
  • Мнения: 48
Много стана интересен сериала и изглежда, че нататък ще става още повече. Направо на моменти да съжалиш Фер.  Grinning Подигравки отляво, отдясно, отвсякъде. illlzy видях, също и че си фен на Интернатът, браво, аз също. Препоръчвам го макар, че е КОРЕННО РАЗЛИЧЕН от този, е много интересен. Всъщност може би единственото, което ги свързва е, че са испански.  Grinning Иначе, като двойка си нямам любимци във Физика или химия, но най-много ме радват Кабано и Рут. Но си беше ясно, че Горка ще разбере по някакъв нелеп начин. След толкова изцепки от страна на Кабано, просто беше въпрос на време.   Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 44
За съжаление спират сериала заради тъпия Звездев!И може ли да си представите ,че тия идиоти от БТВ трябва да поберат Столичаните,Седем часа разлика,Стъклен дом, Листопад и Монк плюс Комиците и Гласът на БГ в една седмица! #Crazy Shocked hahahaОсвен това ще спрат още един сериал,който следя-Малки тайни!
Кажете ми,това не е ли подигравка?! #2gunfire

# 18
  • Мнения: 48
Подигравка меко казано. Ще го дадат до 2 сезон и това е. Вярно, че сериалат е нов и едва тази година свърши в Испания, но като не могат да купят един сериал до край, защо изобщо започват да го дават? Какво да се прави, явно ще имаме шанс да го гледаме от лято на лято.

# 19
  • Мнения: 44
Подигравка меко казано. Ще го дадат до 2 сезон и това е. Вярно, че сериалат е нов и едва тази година свърши в Испания, но като не могат да купят един сериал до край, защо изобщо започват да го дават? Какво да се прави, явно ще имаме шанс да го гледаме от лято на лято.
Така си е !Същото е и с другия сериал-Малки тайни.И него го започнаха това лято,излъчиха само 7 турски епизода...Не можаха ли да си ги спестят и да не ни зарибяват само!?

# 20
  • Мнения: 400
Ееее,наистина ли го спират?Много жалко. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Пак ще ни пробутат някой турски шедьовър #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 44
Ееее,наистина ли го спират?Много жалко. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Пак ще ни пробутат някой турски шедьовър #2gunfire #2gunfire
Не ще бъде Звездев! hahaha #Cussing out

# 22
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Не мога да повярвам,че ще спрат сериала  ooooh! ,много  ме разтоварва този сериал. А за Изаак жалко,че ще умре,много ги харесвам с Ирене.

 Нали преди "Физика или химия " повтарят "Мечтатели",защо не спрат него ?  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 44
Не мога да повярвам,че ще спрат сериала  ooooh! ,много  ме разтоварва този сериал. А за Изаак жалко,че ще умре,много ги харесвам с Ирене.

 Нали преди "Физика или химия " повтарят "Мечтатели",защо не спрат него ?  #2gunfire
Ще го спрат,да,защото Мечтатели ще почне отново в пет Heart Eyes Flutter,но "звездичето" си е взело един час,а и почва някво предаване По обед Sick #2gunfire,което може да е на мястот на нашия сериал... Rolling Eyes Cry

# 24
  • Мнения: 48
Може би по някакъв начин си обясняват и мислят, че започването и периодичното спиране на един сериал задържа интереса за по-дълго. Но аз мисля, че така само изнервят зрителите и след това ги губят, защото в един момент писва.

# 25
  • Мнения: 44
Може би по някакъв начин си обясняват и мислят, че започването и периодичното спиране на един сериал задържа интереса за по-дълго. Но аз мисля, че така само изнервят зрителите и след това ги губят, защото в един момент писва.
Абсолютно вярно,но това те не го правят за първи път и резултата от тяхното държане е на лице Peace

# 26
  • София !
  • Мнения: 1 240
Хоп и аз да се запиша  Peace Много хубаво сериалче .
Любимци са ми  Рут и Кабано  Heart Eyes Simple Smile




# 27
  • Мнения: 400
Сигурно ли е,че ша го спират #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 610
  bouquet Здравейте! И аз следя сериала, но тези паузи  са много неприятни - мисля, че БТВ трябва да се замисли върху желанието си да побере де що сериал има в програмната си схема. Като цяло българските телевизии са си един парадокс - пускат по едната музикално предаване и хоп другата веднага пуска музикално предаване, почти идентично с това по другата телевизия. Да ви успокоя и Нова телевизия не са цвете в това отношение.
Видях, че Кабано има много фенове тук - за всички, които следят и другите испански сериали - актьорът, който играе Кабано може да го видите и в  "Los protegidos" (Защитените),  той се появява във втория му сезон.

# 29
  • Мнения: 48
И така остава ни да си се радваме на сериала за последно тази седмица до сряда. А след това ще гледаме Звездев и "Мечтатели" за трети път. alice_ in_ wonderland1 подписа ти с картинката на "Интернатът" е много як.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт