Физика или Химия - най новият испански сериал

  • 18 511
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15


Приключенията на група млади учители – в новия испански сериал „Физика или химия” - от 2 август по bTV
Кой каза, че да си учител е лесно? В новия испански сериал „Физика или химия” (Fisica o quimica)– от 2 август, всеки делничен ден от 10:30 часа, зрителите на bTV ще имат възможност да проследят историята на група млади гимназиални учители, които се изправят пред нелеката задача да помогнат на учениците да намерят мястото си в живота.
Поредицата е представена през погледа на млади и неопитни учители, които скоро след дипломирането си са започнали работа в гимназия. Техните страхове и притеснения се разпростират все повече, когато навлизат в професията. Пристигането на групата млади преподаватели разкрива цял нов свят от конфликти, любов, разочарования, илюзии и надежди пред тийнейджърите и техните приближени. През какви изпитания ще преминат учителите и техните ученици, зрителите ще разберат от новия сериал „Физика или химия” – от 2 август, всеки делничен ден от 10:30 часа, само по bTV.

Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 16:03 от bilka_05

# 1
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Гледам сериала с интерес и много ми допада. Любимка ми е Ирене,има много специфично излъчване.

# 2
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Май по-добре е първият пост да се оформи така:



Заглавие на Английски: Fisica o qumica

 Заглавие на Български: Физика или химия


 Режисьор: Карлос Монтеро

Сценарист: Карлос Монтеро

В ролите: Ана Милан
Андреа Дуро
Хавиер Калво
Анджи
Урсула Корберо
Нуриа Гонзалез
Барт Сантана

Държава: Испания

Година: 2008

 Резюме: Приключенията на група млади учители – в новия испански сериал „Физика или химия” - от 2 август по bTV

Кой каза, че да си учител е лесно? В новия испански сериал „Физика или химия” (Fisica o quimica)– от 2 август, всеки делничен ден от 10:30 часа, зрителите на bTV ще имат възможност да проследят историята на група млади гимназиални учители, които се изправят пред нелеката задача да помогнат на учениците да намерят мястото си в живота.

Поредицата е представена през погледа на млади и неопитни учители, които скоро след дипломирането си са започнали работа в гимназия. Техните страхове и притеснения се разпростират все повече, когато навлизат в професията.

Пристигането на групата млади преподаватели разкрива цял нов свят от конфликти, любов, разочарования, илюзии и надежди пред тийнейджърите и техните приближени. През какви изпитания ще преминат учителите и техните ученици, зрителите ще разберат от новия сериал „Физика или химия” – от 2 август, всеки делничен ден от 10:30 часа, само по bTV.


Аз нямам възможност да го гледам по БТВ и си го свалям от тук http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … y=14&active=1

# 3
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз на този сериал му хвърлях по един поглед като живеех в Испания, но там бяха много напред със сезоните и не ме грабнаха. Като изгледах сега обаче първата серия ми хареса, когато мога го гледам, ама покрай бебо невинаги се получава. Някой ден може да си сваля това, което съм пропуснала, ама то и така се разбира горе-долу. И аз съм фенка на Ирене. И на Исак. Вашите любимци кои са?

# 4
  • Мнения: 48
Аз още като му гледах рекламата и ме грабна. Казах си "това ще е единственият сериал заради, който ще ставаш рано сутрин (за мен 10.30 е още зазоряване) и ще го гледаш, защото ще е разбиващ" и наистина е така. Най-много ме радват Фер, Коба и Хулио. Макар, че Фер са го съсипали, като визия по напред. Гледах и малко по напред от епизодите и малко от края, който е (някои може да го разберат, като спойлер за това го пиша в бяло, ще правя така и за напред, ако се случи) долу-горе щастлив. Мисля, че този новият учител от театралния кръжок, ще вмъкне така жадуваният трилър привкус във филма. С нетърпение очаквам понеделник, защото серията изглеждаше много интересна, както и самият сериал, който за мен до сега не е имал нито една скучна секунда.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
И аз съм от феновете на сериала.
Доста различна гледна точка представя от това,което съм приготвена да гледам за отношенията в едно училище. Имах нужда от нещо по-различно - не америкарските училища,  с вечното насилие и един учител, който "поправя" аутсайдерите. Не като руските училищни филми от моите младини, където всички са бели и добри и помагат на проблемния си съученик. Не като нашите соц филми, където децата са едни сладури и само възрастните им създават проблеми, а те са сякаш над нещата и ги гледат с мъдростта, непривична за годините им.
Сценаристите са нацелили актуалните проблеми на днешните ученици, на младите учители,които изобщо не са перфектни и наперени, а си имат своите проблеми и въпроси.
И изобщо истински ми звучи, което ме печели лично мен.

# 6
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Belle Fleur , много добре си го написала, присъединявам се към мнението!  Peace  И много красив ник, междудругото.  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 409
И аз гледам филма.Преди да го пуснат имах желание да го гледам и сега съм много щастлива ,че имам възможността да го гледам.Колкото и да е глупаво да звучи мисля ,че показва реалността в училище.

# 8
  • Мнения: 48
illlzy не звучи глупаво, защото това е истината.

# 9
  • Мнения: 44
И аз се записвам..... Laughing
Много ми харесва сериала. HugПрилича малко на СМС,но е нормално,защото и двата са тийнейджърски и са испански! Mr. GreenЧестно казано любимата ми двойка бяха Рут и Горка,но на външен вид.А Жан и Паола изобщо не мога да ги възприема...
Crazy Naughty

# 10
  • Мнения: 46
и аз съм фен на филма Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
Аз също съм фенка на сериала Физика или химия и то голяма фенка. Следя епизодите и сезоните. Любимата ми двойка са Рут и Кабано. Обичам ги, тях и самия сериал. За мен няма друг като този. (forever) !!

# 12
  • Мнения: 3
Много хубав е филма страшен е Simple Smile.
Харесвам всички, нямам си любимци - може би Исаак и Ирене.

# 13
  • Мнения: 0
Аз мисля, че не е важно кои са ни любимци,а това самия сериал да ни допада. Поне аз съм на това мнение. И много, ма страшно много го харесвам. Обичам вии!

# 14
  • Мнения: 409
Аз съм за Рут И Кабано.Maxi Iglesias си играе много добре ролята.

# 15
  • Мнения: 44
ББИссак май ще умре в предстоящите няколко серии.Междувременно,бившата на Роке се връща и те са в една хижа само двамата,а учениците май в други. Кабано се скарва с Горка и с Иссак се качват на нещо като мотор, катастрофират.Това става през нощта.Кабано е добре,но не и Иссак.Гледах пети сезон където Горка е вече с Паула и ще си имат бебе.Жан е заминал отдавна за Китай,защото родителите му са угворили брак с негова братовчедка.Кабано и Рут са си още заедно,както и Хуан и Коба.

# 16
  • Мнения: 48
Много стана интересен сериала и изглежда, че нататък ще става още повече. Направо на моменти да съжалиш Фер.  Grinning Подигравки отляво, отдясно, отвсякъде. illlzy видях, също и че си фен на Интернатът, браво, аз също. Препоръчвам го макар, че е КОРЕННО РАЗЛИЧЕН от този, е много интересен. Всъщност може би единственото, което ги свързва е, че са испански.  Grinning Иначе, като двойка си нямам любимци във Физика или химия, но най-много ме радват Кабано и Рут. Но си беше ясно, че Горка ще разбере по някакъв нелеп начин. След толкова изцепки от страна на Кабано, просто беше въпрос на време.   Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 44
За съжаление спират сериала заради тъпия Звездев!И може ли да си представите ,че тия идиоти от БТВ трябва да поберат Столичаните,Седем часа разлика,Стъклен дом, Листопад и Монк плюс Комиците и Гласът на БГ в една седмица! #Crazy Shocked hahahaОсвен това ще спрат още един сериал,който следя-Малки тайни!
Кажете ми,това не е ли подигравка?! #2gunfire

# 18
  • Мнения: 48
Подигравка меко казано. Ще го дадат до 2 сезон и това е. Вярно, че сериалат е нов и едва тази година свърши в Испания, но като не могат да купят един сериал до край, защо изобщо започват да го дават? Какво да се прави, явно ще имаме шанс да го гледаме от лято на лято.

# 19
  • Мнения: 44
Подигравка меко казано. Ще го дадат до 2 сезон и това е. Вярно, че сериалат е нов и едва тази година свърши в Испания, но като не могат да купят един сериал до край, защо изобщо започват да го дават? Какво да се прави, явно ще имаме шанс да го гледаме от лято на лято.
Така си е !Същото е и с другия сериал-Малки тайни.И него го започнаха това лято,излъчиха само 7 турски епизода...Не можаха ли да си ги спестят и да не ни зарибяват само!?

# 20
  • Мнения: 400
Ееее,наистина ли го спират?Много жалко. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Пак ще ни пробутат някой турски шедьовър #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 44
Ееее,наистина ли го спират?Много жалко. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Пак ще ни пробутат някой турски шедьовър #2gunfire #2gunfire
Не ще бъде Звездев! hahaha #Cussing out

# 22
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Не мога да повярвам,че ще спрат сериала  ooooh! ,много  ме разтоварва този сериал. А за Изаак жалко,че ще умре,много ги харесвам с Ирене.

 Нали преди "Физика или химия " повтарят "Мечтатели",защо не спрат него ?  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 44
Не мога да повярвам,че ще спрат сериала  ooooh! ,много  ме разтоварва този сериал. А за Изаак жалко,че ще умре,много ги харесвам с Ирене.

 Нали преди "Физика или химия " повтарят "Мечтатели",защо не спрат него ?  #2gunfire
Ще го спрат,да,защото Мечтатели ще почне отново в пет Heart Eyes Flutter,но "звездичето" си е взело един час,а и почва някво предаване По обед Sick #2gunfire,което може да е на мястот на нашия сериал... Rolling Eyes Cry

# 24
  • Мнения: 48
Може би по някакъв начин си обясняват и мислят, че започването и периодичното спиране на един сериал задържа интереса за по-дълго. Но аз мисля, че така само изнервят зрителите и след това ги губят, защото в един момент писва.

# 25
  • Мнения: 44
Може би по някакъв начин си обясняват и мислят, че започването и периодичното спиране на един сериал задържа интереса за по-дълго. Но аз мисля, че така само изнервят зрителите и след това ги губят, защото в един момент писва.
Абсолютно вярно,но това те не го правят за първи път и резултата от тяхното държане е на лице Peace

# 26
  • София !
  • Мнения: 1 240
Хоп и аз да се запиша  Peace Много хубаво сериалче .
Любимци са ми  Рут и Кабано  Heart Eyes Simple Smile




# 27
  • Мнения: 400
Сигурно ли е,че ша го спират #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet Здравейте! И аз следя сериала, но тези паузи  са много неприятни - мисля, че БТВ трябва да се замисли върху желанието си да побере де що сериал има в програмната си схема. Като цяло българските телевизии са си един парадокс - пускат по едната музикално предаване и хоп другата веднага пуска музикално предаване, почти идентично с това по другата телевизия. Да ви успокоя и Нова телевизия не са цвете в това отношение.
Видях, че Кабано има много фенове тук - за всички, които следят и другите испански сериали - актьорът, който играе Кабано може да го видите и в  "Los protegidos" (Защитените),  той се появява във втория му сезон.

# 29
  • Мнения: 48
И така остава ни да си се радваме на сериала за последно тази седмица до сряда. А след това ще гледаме Звездев и "Мечтатели" за трети път. alice_ in_ wonderland1 подписа ти с картинката на "Интернатът" е много як.  Grinning

# 30
  • Мнения: 26
супер сериал...жалко ако го спират наистина..  Rolling Eyes

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 619
И така остава ни да си се радваме на сериала за последно тази седмица до сряда. А след това ще гледаме Звездев и "Мечтатели" за трети път. alice_ in_ wonderland1 подписа ти с картинката на "Интернатът" е много як.  Grinning
  bouquet Благодаря! Както се вижда съм почитател на испанските сериали. Embarassed Embarassed Между другото "Физика или химия" има много почитатели в Испания и фактът, че има снимани доста сезони също подкрепя това. Надявам се все пак в България да бъдат излъчени всички снимани сезони, винаги може да се намери решение къде да бъде излъчван ако няма място в програмата на БТВ - например по БТВ комеди, и това е вариант. Дано телевизията се отнесе сериозно към това.

# 32
  • Мнения: 44
fen4eto123 От 5 часа няма да повтарят ,,Мечтатели'',а ще продължат с епизодите,понеже го бяха спряли... Peaceсутринта от десет почва някво тъпо предаване ,,Преди обед'' Sick Crazy #2gunfire

# 33
  • Мнения: 48
Да, правилно. Съжалявам за грешката, но все пак е гадно понеже БТВ няма дори да излъчи 2 сезон до край. Какво остава да го излъчат до края?

# 34
  • Мнения: 28
От момичетата, Йоли ми харесва най-много, а от момчетата - Кабано и братът на Йоли.

ББ:
Разбрах, че Исак и Фер умират, жалко.
Интересува ме с кого ще се събере Йоли.

Последна редакция: пн, 29 авг 2011, 13:53 от _Sylvia_

# 35
  • София !
  • Мнения: 1 240
fen4eto123 От 5 часа няма да повтарят ,,Мечтатели'',а ще продължат с епизодите,понеже го бяха спряли... Peaceсутринта от десет почва някво тъпо предаване ,,Преди обед'' Sick Crazy #2gunfire

И какво стана в крайна сметка ? От кога го спират ?  newsm78

# 36
  • Мнения: 44
Да, правилно. Съжалявам за грешката, но все пак е гадно понеже БТВ няма дори да излъчи 2 сезон до край. Какво остава да го излъчат до края?
Да,наистина много гадно и глупаво от страна на Бтв!За какво трябва да почне това смотона предаване,което сигурно ще прилича на ,, На кафе''!?! #Cussing out SickДнес и утре ще дават физиката,а в четвъртък и петък ще дават по 2 серии ,,Мечтатели'' ,но съм сигурна,че това няма да трае дълго, Thinkingи после от девет и половина почва Звездев а от десет Преди обед.... Crazy ooooh!

fen4eto123 От 5 часа няма да повтарят ,,Мечтатели'',а ще продължат с епизодите,понеже го бяха спряли... Peaceсутринта от десет почва някво тъпо предаване ,,Преди обед'' Sick Crazy #2gunfire

И какво стана в крайна сметка ? От кога го спират ?  newsm78
От утре... CryТоест утре е последния епизод... #2gunfire

# 37
  • София !
  • Мнения: 1 240
Да, правилно. Съжалявам за грешката, но все пак е гадно понеже БТВ няма дори да излъчи 2 сезон до край. Какво остава да го излъчат до края?
Да,наистина много гадно и глупаво от страна на Бтв!За какво трябва да почне това смотона предаване,което сигурно ще прилича на ,, На кафе''!?! #Cussing out SickДнес и утре ще дават физиката,а в четвъртък и петък ще дават по 2 серии ,,Мечтатели'' ,но съм сигурна,че това няма да трае дълго, Thinkingи после от девет и половина почва Звездев а от десет Преди обед.... Crazy ooooh!

fen4eto123 От 5 часа няма да повтарят ,,Мечтатели'',а ще продължат с епизодите,понеже го бяха спряли... Peaceсутринта от десет почва някво тъпо предаване ,,Преди обед'' Sick Crazy #2gunfire

И какво стана в крайна сметка ? От кога го спират ?  newsm78
От утре... CryТоест утре е последния епизод... #2gunfire

Ох ужас тез от бтв прекалиха вече  #2gunfire

# 38
  • Мнения: 48
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

# 39
  • София !
  • Мнения: 1 240
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Включвам се от профила на майка си. Аз съм Гергана на 14 и следя сериала също. Според мен го спират, защото след 2 седмици започва новата учебна година, а той е предимно тийнейджърски и ще загубят поне 1/2 от аудиторията си. Искрено се надявам да го пуснат другото лято или по някоя друга телевизия от семейството на BTV. Мисля, че няма да оставят нещата така.

# 41
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Напоследък не гледам сериала,нямам възможност да го гледам по телевизията,но в сайта,от който го свалям,спряха да качват епизодите,сега съм гледала само до 14-ти и нямам представа по телевизията вече до кой е стигнал.  Confused

Някой гледа ли го онлайн,да ми препоръча от къде да го гледам или сваля?  newsm78

# 42
  • София !
  • Мнения: 1 240
Напоследък не гледам сериала,нямам възможност да го гледам по телевизията,но в сайта,от който го свалям,спряха да качват епизодите,сега съм гледала само до 14-ти и нямам представа по телевизията вече до кой е стигнал.  Confused

Някой гледа ли го онлайн,да ми препоръча от къде да го гледам или сваля?  newsm78

Ами аз да ти кажа някой път сутрин не мога да го гледам , защото или спя или съм навън и няма как . Обаче един познат ( така да се каже  Grinning ) качва всяка серия в vboxa , и аз предимно там си го гледам  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 44
Включвам се от профила на майка си. Аз съм Гергана на 14 и следя сериала също. Според мен го спират, защото след 2 седмици започва новата учебна година, а той е предимно тийнейджърски и ще загубят поне 1/2 от аудиторията си. Искрено се надявам да го пуснат другото лято или по някоя друга телевизия от семейството на BTV. Мисля, че няма да оставят нещата така.

Е,да ама 15-ти е чак по по другия четвъртък... Crazy Naughtyтака че не е това причината имат пре достатъчно време да завършат поне 2-ри сезон

# 44
  • Мнения: 44
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

# 45
  • Мнения: 409
И аз съм разочарована единствения испански сериал по бтв и те ще го спират.Иначе доколкото знам той миналата година свърши в Испания ,но понеже имал много фенове може би ще го продължат от другата година.Както и да е това беше малко излишна информация ,защото надали ние ще стигнем до 7 сезон ,освен ако някой добър човек не се наеме да го преведе.fen4eto123 аз съм направо маниак на тема испанско кино от известно време.

# 46
  • София !
  • Мнения: 1 240
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Тубата  hahaha Е аз незнаех че ги има , но пък е гадно смисъл друго си е на бг.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 44
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Тубата  hahaha Е аз незнаех че ги има , но пък е гадно смисъл друго си е на бг.  Simple Smile
Дам,не знаеше ли?И аз като чух първия път как наричат ю тюб направо... rotfImao rotfImao tooth rotfImbo Joy

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Включвам се от профила на майка си. Аз съм Гергана на 14 и следя сериала също. Според мен го спират, защото след 2 седмици започва новата учебна година, а той е предимно тийнейджърски и ще загубят поне 1/2 от аудиторията си. Искрено се надявам да го пуснат другото лято или по някоя друга телевизия от семейството на BTV. Мисля, че няма да оставят нещата така.

Е,да ама 15-ти е чак по по другия четвъртък... Crazy Naughtyтака че не е това причината имат пре достатъчно време да завършат поне 2-ри сезон

Че те втори сезон го свършиха. Лошото е, че днешния епизод изглеждаше почти като край.
А ето това са епизодите от трети сезон:
23   "Empezar de nuevo"   
24   "El adiós"   20 April 2009   
25   "Crimen y castigo"   
26   "¿Y tú qué te apuestas?"'   
27   "La prueba"   
28   "Yo te atraigo, tu me atraes..."   
29   "Lo que no me atrevo a decirte"   
30   "Yo nunca he..."
31   "Superación"   
32   "Salto al vacío (Part 1)"
33   "Salto al vacío (Part 2)"
Те са 11 на брой, а делничните дни до 15 септември са точно 10... Какъв късмет?! Иначе предполагам щяха да пуснат и 3ти сезон.

# 49
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мога да кажа, че със смъртта на Исак ме изгубиха за по-нататъшно гледане.  Confused

# 50
  • Мнения: 409
Ами нали трябва да поддържат интереса на публиката.Жалко ,че Исак умря,но все пак е хубаво да има малко драма.А и да не говорим ,че до 7 сезон много малко персонажи от тези ,които познаваме остават.

# 51
  • Мнения: 28
Ами нали трябва да поддържат интереса на публиката.Жалко ,че Исак умря,но все пак е хубаво да има малко драма.А и да не говорим ,че до 7 сезон много малко персонажи от тези ,които познаваме остават.

Не знам за кой сезон точно става въпрос, но гледах финала, след като убиха Фер - почти всички бяха там.

# 52
  • Мнения: 48
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Да, има ги. И все пак днес доста убедително свършиха сериала. За някой, който не знае как да се информира дали това е краят, наистина ще си помисли, че е. Иначе някои от вас казват, че смъртта на Исак донякъде им е убило желанието за гледане, но на мен лично точно Исак и Ирене не са ми много приятни и някак не мога да ги възприема. illlzy сериала свърши в Исапания тази година на 13 юни.

# 53
  • Мнения: 28
Аз също не можех да ги възприема Исак и Ирене, Ирене ми е антипатична.

# 54
  • София !
  • Мнения: 1 240
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Тубата  hahaha Е аз незнаех че ги има , но пък е гадно смисъл друго си е на бг.  Simple Smile
Дам,не знаеше ли?И аз като чух първия път как наричат ю тюб направо... rotfImao rotfImao tooth rotfImbo Joy

Ох ами не , не знаех   hahaha , и сега като разбрах ми е много смешно  Joy // По темата да наистина жалко за Исак ама пък на мен лично не ми беше кой знае колко интересен . Ирене пък ми е супер антипатична не знам защо така  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 409
fen4eto123 знам ,че е свършил ,но след края му феновете в Испания искали продължение.Но понеже не било предвидено такова и мисля ,че сега се провежда кастинг за следващ сезон.Ето и малко информация по темата не мога да гарантирам ,че е така ,но поне от това ,която успях да си преведа изглежда ,че ще има нов сезон.
http://www.antena3.com/series/fisica-o-quimica/quieromasfoq/ -това е за желанието на феновете за продължение

http://www.antena3.com/series/fisica-o-quimica/eres-fan/concurso … 011081800118.html -тук става въпрос за някакъв вот.

# 56
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220

Ами аз да ти кажа някой път сутрин не мога да го гледам , защото или спя или съм навън и няма как . Обаче един познат ( така да се каже  Grinning ) качва всяка серия в vboxa , и аз предимно там си го гледам  Mr. Green
[/quote]

Благодаря ти,но намерих от къде да си ги свалям,защото съм в чужбина и в-бокса не ми върви.   bouquet

# 57
  • София !
  • Мнения: 1 240

Ами аз да ти кажа някой път сутрин не мога да го гледам , защото или спя или съм навън и няма как . Обаче един познат ( така да се каже  Grinning ) качва всяка серия в vboxa , и аз предимно там си го гледам  Mr. Green

Благодаря ти,но намерих от къде да си ги свалям,защото съм в чужбина и в-бокса не ми върви.   bouquet
[/quote]

Няма проблем . Хубаво е че си намерила къде да го гледаш   bouquet

# 58
  • Мнения: 4
След като го спряха аз лично започнах да го гледам на испански. Много е интересен и нататък. Изгледах 4 серии вече от 3 сезон. Ще напиша надолу какво става , който иска да чете : )

Жан вече го няма - замина ,а Паола се събра с Кабано.
Олимпия роди и то как само. Тръгна си от работа и точно до колата и изтекоха водите. Там беше Горка и тя му викна да и помага, накара го да  подкара колата и , ама той като почна да удря едни спирачки и и се засилиха контракциите и се наложи Горка да изроди Олимпия Laughing Laughing Бебето се роди в колата Laughing
Ирене изкопчи от Кабано истината как е умрял всъщност Исак , след като се разплака пред него.Доколкото разбрах каза,че няма да го издава.
Междувременно се появиха нови герои - Хоакин , който Йоли си заплю. Певец и китарист е, пее в някаква църква и покани Йоли да иде да го слуша. Тя без да знае се барна по последните тенденции и отиде .Като влезе всичките от църквата така я изгледаха  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Другата нова ученичка е Алма - нещо не и е чиста работата. Май е лесбийка. В едната серия играха на шише и тази награби Рут. Иначе Рут ревнува Горка от нея , той самия я харесва.
Хулио се сдуши с Родриго - този от фитнеса , който е супер зъл, Хулио е гадже със сестра му. Коренно се е променил , двамата го командват какво да прави, да е зъл, удари Клара-учителката веднъж,докато тя гонеше гаджето му - тази сестрата на Родриго - Лусия. В последното което гледах се усети вече как го манипулират и сериозно пострада от този Родриго. Дори влезе в болница.
Най-гадното за мен беше че КОБА , една от любимките ми., замина защото баща и се мести в друг град и вече я няма в сериала. Липсва ми определено. Сбогуването с класа беше тъжно - изпратиха я и на автобуса. Хулио закъсня и не можа да я види .
Има нов директор , когато Олимпия влезе в болницата , той зае мястото и - някакъв Мартин ,който хареса Бланка . Другият ,който я хареса е Берто - брата на Йоли. Има и нов учител по английски - американец,който е играе супер задръстен ,блъска се в стените,пада,сбаря  Grinning , но Ирене вече го забърса хаха Много е интересно да се гледа в оригинал ,защото той говори на английски , а Ирене се опитва да говори английски и е супер смешно.
В 4 епизод най-накрая се разбра и чие е детето на Олимпия - на ФЕЛИКС е, изненада Laughing,а не на Роке.
Сетих се за още един нов герой- Виоолета , дебело момиче , племеннциа на Ирене , което сега живее у тях и май занапред ще има нещо с Хулио,така предполагам поне.


Това е което се сетих. Ако има желаещи ще пиша и за следващите епизоди.

# 59
  • Мнения: 44
Искам още Siempre!!!!! Mr. Green Mr. Green smile3508  newsm74 smile3559

# 60
  • Мнения: 4
5 и 6 епизод на трети сезон бяха малко по-мудни от първите 4. Все пак ето по-интересното с бели букви до 6 еп.

Алма постоянно се бута до Паола . Уж да им помага с Кабано да се съберат , но всъщност постоянно търси близост с Паола. На няколко пъти и се проваляха плановете да я целуне. Grinning Grinning
Рут скъса с Горка , тъй като той постоянно се заглеждаше по въпросната Алма. На един купон тя напук на него започна да танцува с някакъв непознат и оттогава се водят скъсали. Той пък сега е наказан и помага на майка си в училището да чистят. Mr. Green Grinning Laughing
Появи се Давид , който не успях да разбера точно , но май е братовчед на Хулио ?! Фер му хвърли око . Ходиха да пият една вечер Хулио ,Фер и Давид и вечерта съвем неочаквано Давид целуна Фер. Уж  не е гей,има гадже, но май май следващото му  ще е Фер Laughing
Бланка продължава да помага на Берто -брата на Йоли за някакви задачи. Последното ,което се случи е че преспа с него. Очевидно се харесаха и май са двойка Mr. Green
Мариса и Адолфо се развеждат.
Междувременно Хулио беше на гости на Виолета в дома на Ирене и Ирене нахлу у взе да се обяснява ,че имал в банята презервативи Grinning Grinning Хулио стана и си тръгна , а  Виолета има вече още по-голям зъб на Ирене Laughing
Томас (учителят по Английски) заминава , а на Ирене и изскочи ново бившо гадже Андрес , на което веднага звънна
Клара има сериозни проблеми с нервите,откакто  Родриго я беше заплашил на улицата да не наказват Хулио, когато я беше блъснал. От тогава я е страх да е сама , да излиза вечер. Има проблем от тогава ,пие постоянно хапчета. Имаше някаква класация за учителите ,инициирана от новия директор и я обявиха за най-лошия учител - Клара.
Олимпия не може да свикне с бебето си. Нещо се разболя то ,защото не го беше кърмила, но май започва да свиква най-накрая. Досега все беше в ковиоз
Йоли почна да се съмнява в  в Хоакин дали е гей , а Фер се чуди дали Давид е. Затова се разбрааха Фер да изпробва Хоакин , а Йоли Давид. Йоли се разкопча , направи - голям образ е

# 61
  • Мнения: 4
7-9 епизод на 3 сезон по-важното:

Олимпия трудно се справя с бебето си. Помоли Горка да го гледа за 1 ден,че само той може да го успокоява. Даже му плати да не ходи на училище. После пък го повери на Клара,която се разсея и то падна от стола. Тя скри от Олимпия,но после се разбра,защото си е ударило главата и Олимпия разбра от лекаря. Но му няма нищо сериозно. Клара е все още в стрес от заплахата на Родриго от първите епизоди на сезона и пие постоянно успокоителни. Всички и казват ,че не е добре.
Бланка върти Берто и Мартин едновременно. Ту спи с единия и му дава надежди, ту с другия.
В училището организираха състезание по футбол - ученици срещу учители. Играха всички ученици познати ,а от учителите Роке,ИРене... Ирене се уби да пада , вкл. Виолета я съборя умишелно няколко пъти.Учениците бихя убедително , май 10 на 0  Grinning
Фер преследва Давид. Целуна го няколко пъти ,Давид не признава пред себе си и училището ,че е гей,но на 1 купон Фер пак го "прелъсти",а Горка ги видя и направи снимки,с които в момента шантажира Давид. Давид , пък се хвана с Рут , ходят в момента и Горка използва снимките.за да го накара да я остави ,а и да не я лъже.
Виолета харесва Хулио. Извика го в дома на Ирене пак, а той покани целия клас ,без Виолета да знае:D.Стана лудница в дома. Накрая Ирене се върна и полудя ,нахока Виолета и изгони другите. Ирене и Виолета постоянно си погажат номера - ту едната излага другата ,било пред учители или пред класа Mr. Green
На същия купон, Йоли се напи и награби Хулио. И тях ги снимаха и на другия ден Хоакин видя и пощуря. Йоли тръгна по църкви ,че да оправи нещата- нали той пее в църква и е набожен. Не пуше,не пие.
Родриго пак се появи и преследваше Хулио. Хулио тръгна със сестра му Лусия пак и на една среща ,заедно с Клара извикаха полиция, която хвана Родриго и го прибра,а Хулио каза на Лусия,че я е използвал само за това и приключи с нея.
Появи се Ерика - бившата на Алма. Кабано и Паола,които все още са заедно, разбраха най-после тайната и,която не е особено важна,а и не я схванах много. След това Алма ги прилъсти и двамата Laughingи направиха тройка.. Laughing До преди това им се водеше нещо като "семейн а приятелка" Ту целува единия,ту другия... луда работа Grinning


Остават 2 епизода до финала на 3 сезон.

# 62
  • Мнения: 4
До края на 3 сезон (10+11 еп.)
Преди да разкажа какво се случи накрая , сериите бяха много динамични и най-вече оставиха много въпроси за следващия сезон ,които да държат в напрежение зрителите.

-Бившата на Алма - Ерика пусна клипче в Кибер училището ,с което издаде  за тройката между Алма ,Кабано и Паола.. След това се появи клипче ,в което се вижда , че ще има пожар в училището. Паола много се уплаши. Докато беше в тоалетната,веднъж и загасиха лампите и тази Ерика започна да и думка по вратата да отвори. Много се уплаши
-Хоакин и Йоли сигурно над 10 пъти правиха опити да правят секс, но всеки път Хоакин става и казва че не може,заради църквата,която не му разрешава. Или докато започнат и той погледне кръста над леглото му и спира Grinning На Йоли май и писна , но не го е зарязала официално този сезон.
-Мартин и Берто едновременно предложиха брак на Бланка. Тя се чуди , чуди -отказа и на двамата , но накрая на сезона каза на Ирене,че ще се жени. Последно свъши като я дадоха пред двамата застанала и не стане ясно за кой ще се ожени.
-Ирене и Кабано се засякоха в един бар. Той и помогна да се отърве от един нахалник и тръгна да я изпраща. Тя обаче си навехна крака и почна да се пидържа към него. Тогава Олимпия съвсем случайно ги видя от колата си . На другия ден Ирене поправи оценката на Кабано по нейния предмет,защото беше скъсан , за да не остане. Олимпия веднага я обвини,че има връзка с него и каза на Мартин и Адолфо за случая . Извикаха я да разкаже, после и Кабано и се разбра,че само я е изпращал.Да,обаче в последните минути на сезона дадоха спомен или как Ирене си представя,че се натиска с Кабано в стълбището. Ето още един въпрос ,който оставиха пред зрителите свързан с Ирене.
-Рут , благодарение на това ,че Горка и втълпи чрез Давид , че е дебела  , а и преди. Влезе в тоалетните в училището и си разразя ръката на стъклото. Всичко това ,заедно с факта,че  се разболя от болимия доведе Клара да я вкара в клиника за психично болни , където да се лекува. Трудно го понесе .Извика Горка да я изкара,избягаха двамата,но той си призна какви ги е вършил и тя се върна пак там.
-Звъннаха на Клара,че Рут иска да се самоубие. Тя извика Кабано и тръгнаха към клиниката, Завариха я с нож в ръка ,иска да си пререже вените. Даже я дадоха ,че се разряза малко,но благодарение на Кабано хвърли ножа и мед.сестрите я хванаха. После я дадоха в клиниката как и дават хапчета и с това свърши за нея. Да видим какво ще се случи в следващия сезон.
-Междувременно в училището Ерика заключи с вериги всички входове и подпали в тоалетните Алма и Паола. След намесата на всички - на Фер и Давид най-вече се спасиха.
-След като Фер прескочи огъня и изкара Паола , Давид явно много се изплаши и го целуна пред всички. Така всички видяха,че Давид е гей. После ги дадоха на басейн двамата,вече официални гаджета Laughing
-Хулио няколко пъти целуна Виолета. Не го разбирам обаче дали я харесва или не. Ту прави неща,които говорят,че изпитва нещо , ту обратното. Накрая на басейна , където бяха целия клас двамата бяха заедно  Simple Smile
-Горка остана сам .


Така приключи 3 сезон с доста отворени въпроси

# 63
  • Мнения: 3
Сериалчето е страхотно Simple Smile.Има го в един БГ тракер ,но на испански и мисля ,че е до 6ти сезон.В 4ти сезон просто ще се влюбите в Горка Wink,на мен той ми е любимец Simple Smile

# 64
  • Мнения: 409
И аз го гледам в оригинал и сега ми предстои да завърша 3-ти сезон.Не мога да кажа колко им се радвам.Такива са образи

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 1 587
Сериалчето е страхотно Simple Smile.Има го в един БГ тракер ,но на испански и мисля ,че е до 6ти сезон.В 4ти сезон просто ще се влюбите в Горка Wink,на мен той ми е любимец Simple Smile
кой е торент тракерът?

# 66
  • Мнения: 3
Аrena.bg мисля ,че са до шести сезон,не знам дали са качили седми

# 67
  • Мнения: 48
Странно аз защо не ги намирам ?  Thinking Може ли линк?

# 68
  • Мнения: 3
Ето линк http://0.DMCA-removal-from-Google/torrents.php?search=fisica&category=0  ако не излезе нищо пробвай да напишеш Fisica o quimica така трябва да излезе

# 69
  • Мнения: 48
Линка не ми го отвори, но написах това, което ми каза и стана  Grinning Мерси.

# 70
# 71
# 72
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Здравейте!
Аз го гледах по БТВ лятото и много ми допадна. 1ви сезон ли даваха тогава? Ще видя дали ще мога да си дръпна следващите серии.  Hug

# 73
  • Мнения: 48
Даваха първи и втори сезон и спряха. Аз се поразрових малко и намерих от къде да гледам трети със български субтитри. Ако има интерес ще напиша повече подробности. А линка от предишния ми коментар е на 1 епизод от 3 сезон.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 493
fen4eto123 , моля те , би ли посочила как могат да се гледат всички серии от 3-ти сезон със субтитри  Praynig Praynig Praynig. Изгледах 1-вата серия с голям интерес. А тъй,  както гледам скоро няма да гледаме 3-ти сезон по нашето родно ТВ.

# 75
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
И аз бих искала бг субтитри. Simple Smile В замунда ли беше или арена имаше с руски, но аз не разбирам руски.
Също видях в тубата, че има руски вариант на сериала.

# 76
  • Мнения: 409
Български субтитри правят тук http://DMCA-removal-from-Google

# 77
  • Мнения: 48
Значи във youtube за сега имаше само до 4 епизод, като на 4 епизод субтитрите му не са синхронизирани. Сега видях, че са ги блокнали и са оставили само първи и четвърти, но има и друга опция. Аз преди си изтеглих сезоните от DMCA-removal-from-Google  http://DMCA-removal-from-Google/torrents.php?search=fisica+o+qui … ca&category=0 , но там са с вградени руски субтитри... След това видях, че ги има и в p2p, но там пък сайта по едно време го затвориха а епизодите бяха с ужасно качество и т.н. Затова ви препоръчвам да си изтеглите сезона от горния линк а субтитрите от тук http://submatrixs.ovo.bg/search/?q=Fisica+o+Quimica  . За сега има само до 7 епизод, но аз лично попитах дали ще продължат да го превеждат и ми отговориха, че въпреки малкия (за сега) интерес и временното прекъсване на превеждането му, то поне 3 сезон ще бъде преведен до край. Сега ни остава само да чакаме...

# 78
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
А дали БТВ ще го продължат? ...

# 79
  • Мнения: 48
Едва ли... Аз преди време им пратех 1-2 писма да ги питам и отговор не получех. Филма е нов все пак финала беше в края на миналата година и може да нямат пари да го купят, но при положение, че излъчват най-новите турски сапунки, могат поне една част от парите си да отделят за нещо хубаво и стойностно, при това подходящо и за тийн аудиторията  Grinning Аз да се оплача гледах даже вече и 7 сезон (финала) и мога да кажа, че сериала е СТРАХОТЕН. По принцип не съм много съгласен по време на един филм да се сменят почти всички герои, но испанците са си майстори. 5 епизод беше толкова тъжен, че направо ми идеше да ревна..., а всъщност на мен филмите не ми действат чак толкова много, но този е...  newsm45 newsm45 newsm45 Според мен една от върховните (сред многобройните) грешки на БТВ е да спрат именно този сериал!!!

# 80
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Ех, аз няма как И този сериал да дърпам и да гледам. По ТВ като беше, си знаех, че сядам и гледам ... Кой знае, след 2-3-4-5-6 години може и да го пуснат. Laughing

# 81
  • Мнения: 48
Приятели, субтитри за 8 епизод вече има. http://submatrixs.ovo.bg/load/fisica_o_quimica_3x08/1-1-0-262  Гледайте, коментирайте и т.н.  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 82
  • Мнения: 409
Някой продължава ли да гледа сериала?

# 83
  • Мнения: 48
Аз изгледах 3-ти сезон. Първите серии на 4-ти и седми от части, с английски субтитри в youtube.

# 84
  • Мнения: 409
Аз още не съм свършила трети сезон.Миналата година го зарязах и сега ще го догледам. Би ли ми дал линк към епизодите с английски субтитри?

# 85
  • Мнения: 48
Ами нали ти казвам, има само части, а не цели епизоди. Пък и аз ги гледах преди много време, но ще потърся отново и ако намеря ще ти дам.  Wink Wink Wink

# 86
  • Мнения: 409
Аз не разбрах. Недей да търсиш.Ще си го гледам така.

# 87
  • Мнения: 48
Ами то основното се разбира.

# 88
  • Мнения: 409
Да така е.Пък и аз вече съм си свикнала без субтитри.Все пак испанското кино не е много популярно тук.

# 89
  • Мнения: 48
Все пак испанското кино не е много популярно тук.

За съжаление... Cry

# 90
  • Мнения: 409
Остава ни да се надяваме, че в бъдеще ще бъде по-достъпно отколкото сега. Както и да е.Аз вече си завърших трети сезон и съм в началото на четвърти.А за новия сезон мога само да кажа, че има много изненади.

# 91
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Аз го зарязах, надявах се по Бтв да го подновят това лято, ама те пък пуснаха друг сериал.
В тубата видях, че има и руски вариант на сериала. newsm78

# 92
  • Мнения: 409
Гледай го става много интересен.

# 93
  • Мнения: 48
Аз вече от всякъде съм се разочаровал от БТВ и даже не се надявам да го пуснат отново...  Нали има турски сапунки за купуване

# 94
  • Мнения: 409
Най-вероятно ще го купят, но след 2-3 години.Дотогава може би повечето ще са го изгледали или няма да се интересуват от подобни неща. Аз вече взех да свиквам с мисълта, че докато харесвам подобни филми ще имам малко възможности за достъп до тях.

Общи условия

Активация на акаунт