Физика или Химия - най новият испански сериал

  • 18 512
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
супер сериал...жалко ако го спират наистина..  Rolling Eyes

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 619
И така остава ни да си се радваме на сериала за последно тази седмица до сряда. А след това ще гледаме Звездев и "Мечтатели" за трети път. alice_ in_ wonderland1 подписа ти с картинката на "Интернатът" е много як.  Grinning
  bouquet Благодаря! Както се вижда съм почитател на испанските сериали. Embarassed Embarassed Между другото "Физика или химия" има много почитатели в Испания и фактът, че има снимани доста сезони също подкрепя това. Надявам се все пак в България да бъдат излъчени всички снимани сезони, винаги може да се намери решение къде да бъде излъчван ако няма място в програмата на БТВ - например по БТВ комеди, и това е вариант. Дано телевизията се отнесе сериозно към това.

# 32
  • Мнения: 44
fen4eto123 От 5 часа няма да повтарят ,,Мечтатели'',а ще продължат с епизодите,понеже го бяха спряли... Peaceсутринта от десет почва някво тъпо предаване ,,Преди обед'' Sick Crazy #2gunfire

# 33
  • Мнения: 48
Да, правилно. Съжалявам за грешката, но все пак е гадно понеже БТВ няма дори да излъчи 2 сезон до край. Какво остава да го излъчат до края?

# 34
  • Мнения: 28
От момичетата, Йоли ми харесва най-много, а от момчетата - Кабано и братът на Йоли.

ББ:
Разбрах, че Исак и Фер умират, жалко.
Интересува ме с кого ще се събере Йоли.

Последна редакция: пн, 29 авг 2011, 13:53 от _Sylvia_

# 35
  • София !
  • Мнения: 1 240
fen4eto123 От 5 часа няма да повтарят ,,Мечтатели'',а ще продължат с епизодите,понеже го бяха спряли... Peaceсутринта от десет почва някво тъпо предаване ,,Преди обед'' Sick Crazy #2gunfire

И какво стана в крайна сметка ? От кога го спират ?  newsm78

# 36
  • Мнения: 44
Да, правилно. Съжалявам за грешката, но все пак е гадно понеже БТВ няма дори да излъчи 2 сезон до край. Какво остава да го излъчат до края?
Да,наистина много гадно и глупаво от страна на Бтв!За какво трябва да почне това смотона предаване,което сигурно ще прилича на ,, На кафе''!?! #Cussing out SickДнес и утре ще дават физиката,а в четвъртък и петък ще дават по 2 серии ,,Мечтатели'' ,но съм сигурна,че това няма да трае дълго, Thinkingи после от девет и половина почва Звездев а от десет Преди обед.... Crazy ooooh!

fen4eto123 От 5 часа няма да повтарят ,,Мечтатели'',а ще продължат с епизодите,понеже го бяха спряли... Peaceсутринта от десет почва някво тъпо предаване ,,Преди обед'' Sick Crazy #2gunfire

И какво стана в крайна сметка ? От кога го спират ?  newsm78
От утре... CryТоест утре е последния епизод... #2gunfire

# 37
  • София !
  • Мнения: 1 240
Да, правилно. Съжалявам за грешката, но все пак е гадно понеже БТВ няма дори да излъчи 2 сезон до край. Какво остава да го излъчат до края?
Да,наистина много гадно и глупаво от страна на Бтв!За какво трябва да почне това смотона предаване,което сигурно ще прилича на ,, На кафе''!?! #Cussing out SickДнес и утре ще дават физиката,а в четвъртък и петък ще дават по 2 серии ,,Мечтатели'' ,но съм сигурна,че това няма да трае дълго, Thinkingи после от девет и половина почва Звездев а от десет Преди обед.... Crazy ooooh!

fen4eto123 От 5 часа няма да повтарят ,,Мечтатели'',а ще продължат с епизодите,понеже го бяха спряли... Peaceсутринта от десет почва някво тъпо предаване ,,Преди обед'' Sick Crazy #2gunfire

И какво стана в крайна сметка ? От кога го спират ?  newsm78
От утре... CryТоест утре е последния епизод... #2gunfire

Ох ужас тез от бтв прекалиха вече  #2gunfire

# 38
  • Мнения: 48
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

# 39
  • София !
  • Мнения: 1 240
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Включвам се от профила на майка си. Аз съм Гергана на 14 и следя сериала също. Според мен го спират, защото след 2 седмици започва новата учебна година, а той е предимно тийнейджърски и ще загубят поне 1/2 от аудиторията си. Искрено се надявам да го пуснат другото лято или по някоя друга телевизия от семейството на BTV. Мисля, че няма да оставят нещата така.

# 41
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Напоследък не гледам сериала,нямам възможност да го гледам по телевизията,но в сайта,от който го свалям,спряха да качват епизодите,сега съм гледала само до 14-ти и нямам представа по телевизията вече до кой е стигнал.  Confused

Някой гледа ли го онлайн,да ми препоръча от къде да го гледам или сваля?  newsm78

# 42
  • София !
  • Мнения: 1 240
Напоследък не гледам сериала,нямам възможност да го гледам по телевизията,но в сайта,от който го свалям,спряха да качват епизодите,сега съм гледала само до 14-ти и нямам представа по телевизията вече до кой е стигнал.  Confused

Някой гледа ли го онлайн,да ми препоръча от къде да го гледам или сваля?  newsm78

Ами аз да ти кажа някой път сутрин не мога да го гледам , защото или спя или съм навън и няма как . Обаче един познат ( така да се каже  Grinning ) качва всяка серия в vboxa , и аз предимно там си го гледам  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 44
Включвам се от профила на майка си. Аз съм Гергана на 14 и следя сериала също. Според мен го спират, защото след 2 седмици започва новата учебна година, а той е предимно тийнейджърски и ще загубят поне 1/2 от аудиторията си. Искрено се надявам да го пуснат другото лято или по някоя друга телевизия от семейството на BTV. Мисля, че няма да оставят нещата така.

Е,да ама 15-ти е чак по по другия четвъртък... Crazy Naughtyтака че не е това причината имат пре достатъчно време да завършат поне 2-ри сезон

# 44
  • Мнения: 44
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт