Физика или Химия - най новият испански сериал

  • 18 515
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 411
И аз съм разочарована единствения испански сериал по бтв и те ще го спират.Иначе доколкото знам той миналата година свърши в Испания ,но понеже имал много фенове може би ще го продължат от другата година.Както и да е това беше малко излишна информация ,защото надали ние ще стигнем до 7 сезон ,освен ако някой добър човек не се наеме да го преведе.fen4eto123 аз съм направо маниак на тема испанско кино от известно време.

# 46
  • София !
  • Мнения: 1 240
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Тубата  hahaha Е аз незнаех че ги има , но пък е гадно смисъл друго си е на бг.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 44
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Тубата  hahaha Е аз незнаех че ги има , но пък е гадно смисъл друго си е на бг.  Simple Smile
Дам,не знаеше ли?И аз като чух първия път как наричат ю тюб направо... rotfImao rotfImao tooth rotfImbo Joy

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Включвам се от профила на майка си. Аз съм Гергана на 14 и следя сериала също. Според мен го спират, защото след 2 седмици започва новата учебна година, а той е предимно тийнейджърски и ще загубят поне 1/2 от аудиторията си. Искрено се надявам да го пуснат другото лято или по някоя друга телевизия от семейството на BTV. Мисля, че няма да оставят нещата така.

Е,да ама 15-ти е чак по по другия четвъртък... Crazy Naughtyтака че не е това причината имат пре достатъчно време да завършат поне 2-ри сезон

Че те втори сезон го свършиха. Лошото е, че днешния епизод изглеждаше почти като край.
А ето това са епизодите от трети сезон:
23   "Empezar de nuevo"   
24   "El adiós"   20 April 2009   
25   "Crimen y castigo"   
26   "¿Y tú qué te apuestas?"'   
27   "La prueba"   
28   "Yo te atraigo, tu me atraes..."   
29   "Lo que no me atrevo a decirte"   
30   "Yo nunca he..."
31   "Superación"   
32   "Salto al vacío (Part 1)"
33   "Salto al vacío (Part 2)"
Те са 11 на брой, а делничните дни до 15 септември са точно 10... Какъв късмет?! Иначе предполагам щяха да пуснат и 3ти сезон.

# 49
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мога да кажа, че със смъртта на Исак ме изгубиха за по-нататъшно гледане.  Confused

# 50
  • Мнения: 411
Ами нали трябва да поддържат интереса на публиката.Жалко ,че Исак умря,но все пак е хубаво да има малко драма.А и да не говорим ,че до 7 сезон много малко персонажи от тези ,които познаваме остават.

# 51
  • Мнения: 28
Ами нали трябва да поддържат интереса на публиката.Жалко ,че Исак умря,но все пак е хубаво да има малко драма.А и да не говорим ,че до 7 сезон много малко персонажи от тези ,които познаваме остават.

Не знам за кой сезон точно става въпрос, но гледах финала, след като убиха Фер - почти всички бяха там.

# 52
  • Мнения: 48
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Да, има ги. И все пак днес доста убедително свършиха сериала. За някой, който не знае как да се информира дали това е краят, наистина ще си помисли, че е. Иначе някои от вас казват, че смъртта на Исак донякъде им е убило желанието за гледане, но на мен лично точно Исак и Ирене не са ми много приятни и някак не мога да ги възприема. illlzy сериала свърши в Исапания тази година на 13 юни.

# 53
  • Мнения: 28
Аз също не можех да ги възприема Исак и Ирене, Ирене ми е антипатична.

# 54
  • София !
  • Мнения: 1 240
_Sylvia_ Исак наистина умира и то още в следващия епизод (последният, който БТВ ще излъчи за сега) даже днес катастрофираха сас Кабано, но Фер няма да умре. Всъщност го прострелват с пушка в училището, (и не разпознах много добре кой, може би ще е някакъв нов герой), а след това остава в инвалидна количка.

Ти от къде я знаеш тая информация ?  newsm78 Simple Smile
Еми има ги качени сериите на испански в тубата... Laughing

Тубата  hahaha Е аз незнаех че ги има , но пък е гадно смисъл друго си е на бг.  Simple Smile
Дам,не знаеше ли?И аз като чух първия път как наричат ю тюб направо... rotfImao rotfImao tooth rotfImbo Joy

Ох ами не , не знаех   hahaha , и сега като разбрах ми е много смешно  Joy // По темата да наистина жалко за Исак ама пък на мен лично не ми беше кой знае колко интересен . Ирене пък ми е супер антипатична не знам защо така  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 411
fen4eto123 знам ,че е свършил ,но след края му феновете в Испания искали продължение.Но понеже не било предвидено такова и мисля ,че сега се провежда кастинг за следващ сезон.Ето и малко информация по темата не мога да гарантирам ,че е така ,но поне от това ,която успях да си преведа изглежда ,че ще има нов сезон.
http://www.antena3.com/series/fisica-o-quimica/quieromasfoq/ -това е за желанието на феновете за продължение

http://www.antena3.com/series/fisica-o-quimica/eres-fan/concurso … 011081800118.html -тук става въпрос за някакъв вот.

# 56
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220

Ами аз да ти кажа някой път сутрин не мога да го гледам , защото или спя или съм навън и няма как . Обаче един познат ( така да се каже  Grinning ) качва всяка серия в vboxa , и аз предимно там си го гледам  Mr. Green
[/quote]

Благодаря ти,но намерих от къде да си ги свалям,защото съм в чужбина и в-бокса не ми върви.   bouquet

# 57
  • София !
  • Мнения: 1 240

Ами аз да ти кажа някой път сутрин не мога да го гледам , защото или спя или съм навън и няма как . Обаче един познат ( така да се каже  Grinning ) качва всяка серия в vboxa , и аз предимно там си го гледам  Mr. Green

Благодаря ти,но намерих от къде да си ги свалям,защото съм в чужбина и в-бокса не ми върви.   bouquet
[/quote]

Няма проблем . Хубаво е че си намерила къде да го гледаш   bouquet

# 58
  • Мнения: 4
След като го спряха аз лично започнах да го гледам на испански. Много е интересен и нататък. Изгледах 4 серии вече от 3 сезон. Ще напиша надолу какво става , който иска да чете : )

Жан вече го няма - замина ,а Паола се събра с Кабано.
Олимпия роди и то как само. Тръгна си от работа и точно до колата и изтекоха водите. Там беше Горка и тя му викна да и помага, накара го да  подкара колата и , ама той като почна да удря едни спирачки и и се засилиха контракциите и се наложи Горка да изроди Олимпия Laughing Laughing Бебето се роди в колата Laughing
Ирене изкопчи от Кабано истината как е умрял всъщност Исак , след като се разплака пред него.Доколкото разбрах каза,че няма да го издава.
Междувременно се появиха нови герои - Хоакин , който Йоли си заплю. Певец и китарист е, пее в някаква църква и покани Йоли да иде да го слуша. Тя без да знае се барна по последните тенденции и отиде .Като влезе всичките от църквата така я изгледаха  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Другата нова ученичка е Алма - нещо не и е чиста работата. Май е лесбийка. В едната серия играха на шише и тази награби Рут. Иначе Рут ревнува Горка от нея , той самия я харесва.
Хулио се сдуши с Родриго - този от фитнеса , който е супер зъл, Хулио е гадже със сестра му. Коренно се е променил , двамата го командват какво да прави, да е зъл, удари Клара-учителката веднъж,докато тя гонеше гаджето му - тази сестрата на Родриго - Лусия. В последното което гледах се усети вече как го манипулират и сериозно пострада от този Родриго. Дори влезе в болница.
Най-гадното за мен беше че КОБА , една от любимките ми., замина защото баща и се мести в друг град и вече я няма в сериала. Липсва ми определено. Сбогуването с класа беше тъжно - изпратиха я и на автобуса. Хулио закъсня и не можа да я види .
Има нов директор , когато Олимпия влезе в болницата , той зае мястото и - някакъв Мартин ,който хареса Бланка . Другият ,който я хареса е Берто - брата на Йоли. Има и нов учител по английски - американец,който е играе супер задръстен ,блъска се в стените,пада,сбаря  Grinning , но Ирене вече го забърса хаха Много е интересно да се гледа в оригинал ,защото той говори на английски , а Ирене се опитва да говори английски и е супер смешно.
В 4 епизод най-накрая се разбра и чие е детето на Олимпия - на ФЕЛИКС е, изненада Laughing,а не на Роке.
Сетих се за още един нов герой- Виоолета , дебело момиче , племеннциа на Ирене , което сега живее у тях и май занапред ще има нещо с Хулио,така предполагам поне.


Това е което се сетих. Ако има желаещи ще пиша и за следващите епизоди.

# 59
  • Мнения: 44
Искам още Siempre!!!!! Mr. Green Mr. Green smile3508  newsm74 smile3559

Общи условия

Активация на акаунт