Физика или Химия - най новият испански сериал

  • 18 524
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
5 и 6 епизод на трети сезон бяха малко по-мудни от първите 4. Все пак ето по-интересното с бели букви до 6 еп.

Алма постоянно се бута до Паола . Уж да им помага с Кабано да се съберат , но всъщност постоянно търси близост с Паола. На няколко пъти и се проваляха плановете да я целуне. Grinning Grinning
Рут скъса с Горка , тъй като той постоянно се заглеждаше по въпросната Алма. На един купон тя напук на него започна да танцува с някакъв непознат и оттогава се водят скъсали. Той пък сега е наказан и помага на майка си в училището да чистят. Mr. Green Grinning Laughing
Появи се Давид , който не успях да разбера точно , но май е братовчед на Хулио ?! Фер му хвърли око . Ходиха да пият една вечер Хулио ,Фер и Давид и вечерта съвем неочаквано Давид целуна Фер. Уж  не е гей,има гадже, но май май следващото му  ще е Фер Laughing
Бланка продължава да помага на Берто -брата на Йоли за някакви задачи. Последното ,което се случи е че преспа с него. Очевидно се харесаха и май са двойка Mr. Green
Мариса и Адолфо се развеждат.
Междувременно Хулио беше на гости на Виолета в дома на Ирене и Ирене нахлу у взе да се обяснява ,че имал в банята презервативи Grinning Grinning Хулио стана и си тръгна , а  Виолета има вече още по-голям зъб на Ирене Laughing
Томас (учителят по Английски) заминава , а на Ирене и изскочи ново бившо гадже Андрес , на което веднага звънна
Клара има сериозни проблеми с нервите,откакто  Родриго я беше заплашил на улицата да не наказват Хулио, когато я беше блъснал. От тогава я е страх да е сама , да излиза вечер. Има проблем от тогава ,пие постоянно хапчета. Имаше някаква класация за учителите ,инициирана от новия директор и я обявиха за най-лошия учител - Клара.
Олимпия не може да свикне с бебето си. Нещо се разболя то ,защото не го беше кърмила, но май започва да свиква най-накрая. Досега все беше в ковиоз
Йоли почна да се съмнява в  в Хоакин дали е гей , а Фер се чуди дали Давид е. Затова се разбрааха Фер да изпробва Хоакин , а Йоли Давид. Йоли се разкопча , направи - голям образ е

# 61
  • Мнения: 4
7-9 епизод на 3 сезон по-важното:

Олимпия трудно се справя с бебето си. Помоли Горка да го гледа за 1 ден,че само той може да го успокоява. Даже му плати да не ходи на училище. После пък го повери на Клара,която се разсея и то падна от стола. Тя скри от Олимпия,но после се разбра,защото си е ударило главата и Олимпия разбра от лекаря. Но му няма нищо сериозно. Клара е все още в стрес от заплахата на Родриго от първите епизоди на сезона и пие постоянно успокоителни. Всички и казват ,че не е добре.
Бланка върти Берто и Мартин едновременно. Ту спи с единия и му дава надежди, ту с другия.
В училището организираха състезание по футбол - ученици срещу учители. Играха всички ученици познати ,а от учителите Роке,ИРене... Ирене се уби да пада , вкл. Виолета я съборя умишелно няколко пъти.Учениците бихя убедително , май 10 на 0  Grinning
Фер преследва Давид. Целуна го няколко пъти ,Давид не признава пред себе си и училището ,че е гей,но на 1 купон Фер пак го "прелъсти",а Горка ги видя и направи снимки,с които в момента шантажира Давид. Давид , пък се хвана с Рут , ходят в момента и Горка използва снимките.за да го накара да я остави ,а и да не я лъже.
Виолета харесва Хулио. Извика го в дома на Ирене пак, а той покани целия клас ,без Виолета да знае:D.Стана лудница в дома. Накрая Ирене се върна и полудя ,нахока Виолета и изгони другите. Ирене и Виолета постоянно си погажат номера - ту едната излага другата ,било пред учители или пред класа Mr. Green
На същия купон, Йоли се напи и награби Хулио. И тях ги снимаха и на другия ден Хоакин видя и пощуря. Йоли тръгна по църкви ,че да оправи нещата- нали той пее в църква и е набожен. Не пуше,не пие.
Родриго пак се появи и преследваше Хулио. Хулио тръгна със сестра му Лусия пак и на една среща ,заедно с Клара извикаха полиция, която хвана Родриго и го прибра,а Хулио каза на Лусия,че я е използвал само за това и приключи с нея.
Появи се Ерика - бившата на Алма. Кабано и Паола,които все още са заедно, разбраха най-после тайната и,която не е особено важна,а и не я схванах много. След това Алма ги прилъсти и двамата Laughingи направиха тройка.. Laughing До преди това им се водеше нещо като "семейн а приятелка" Ту целува единия,ту другия... луда работа Grinning


Остават 2 епизода до финала на 3 сезон.

# 62
  • Мнения: 4
До края на 3 сезон (10+11 еп.)
Преди да разкажа какво се случи накрая , сериите бяха много динамични и най-вече оставиха много въпроси за следващия сезон ,които да държат в напрежение зрителите.

-Бившата на Алма - Ерика пусна клипче в Кибер училището ,с което издаде  за тройката между Алма ,Кабано и Паола.. След това се появи клипче ,в което се вижда , че ще има пожар в училището. Паола много се уплаши. Докато беше в тоалетната,веднъж и загасиха лампите и тази Ерика започна да и думка по вратата да отвори. Много се уплаши
-Хоакин и Йоли сигурно над 10 пъти правиха опити да правят секс, но всеки път Хоакин става и казва че не може,заради църквата,която не му разрешава. Или докато започнат и той погледне кръста над леглото му и спира Grinning На Йоли май и писна , но не го е зарязала официално този сезон.
-Мартин и Берто едновременно предложиха брак на Бланка. Тя се чуди , чуди -отказа и на двамата , но накрая на сезона каза на Ирене,че ще се жени. Последно свъши като я дадоха пред двамата застанала и не стане ясно за кой ще се ожени.
-Ирене и Кабано се засякоха в един бар. Той и помогна да се отърве от един нахалник и тръгна да я изпраща. Тя обаче си навехна крака и почна да се пидържа към него. Тогава Олимпия съвсем случайно ги видя от колата си . На другия ден Ирене поправи оценката на Кабано по нейния предмет,защото беше скъсан , за да не остане. Олимпия веднага я обвини,че има връзка с него и каза на Мартин и Адолфо за случая . Извикаха я да разкаже, после и Кабано и се разбра,че само я е изпращал.Да,обаче в последните минути на сезона дадоха спомен или как Ирене си представя,че се натиска с Кабано в стълбището. Ето още един въпрос ,който оставиха пред зрителите свързан с Ирене.
-Рут , благодарение на това ,че Горка и втълпи чрез Давид , че е дебела  , а и преди. Влезе в тоалетните в училището и си разразя ръката на стъклото. Всичко това ,заедно с факта,че  се разболя от болимия доведе Клара да я вкара в клиника за психично болни , където да се лекува. Трудно го понесе .Извика Горка да я изкара,избягаха двамата,но той си призна какви ги е вършил и тя се върна пак там.
-Звъннаха на Клара,че Рут иска да се самоубие. Тя извика Кабано и тръгнаха към клиниката, Завариха я с нож в ръка ,иска да си пререже вените. Даже я дадоха ,че се разряза малко,но благодарение на Кабано хвърли ножа и мед.сестрите я хванаха. После я дадоха в клиниката как и дават хапчета и с това свърши за нея. Да видим какво ще се случи в следващия сезон.
-Междувременно в училището Ерика заключи с вериги всички входове и подпали в тоалетните Алма и Паола. След намесата на всички - на Фер и Давид най-вече се спасиха.
-След като Фер прескочи огъня и изкара Паола , Давид явно много се изплаши и го целуна пред всички. Така всички видяха,че Давид е гей. После ги дадоха на басейн двамата,вече официални гаджета Laughing
-Хулио няколко пъти целуна Виолета. Не го разбирам обаче дали я харесва или не. Ту прави неща,които говорят,че изпитва нещо , ту обратното. Накрая на басейна , където бяха целия клас двамата бяха заедно  Simple Smile
-Горка остана сам .


Така приключи 3 сезон с доста отворени въпроси

# 63
  • Мнения: 3
Сериалчето е страхотно Simple Smile.Има го в един БГ тракер ,но на испански и мисля ,че е до 6ти сезон.В 4ти сезон просто ще се влюбите в Горка Wink,на мен той ми е любимец Simple Smile

# 64
  • Мнения: 411
И аз го гледам в оригинал и сега ми предстои да завърша 3-ти сезон.Не мога да кажа колко им се радвам.Такива са образи

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 1 600
Сериалчето е страхотно Simple Smile.Има го в един БГ тракер ,но на испански и мисля ,че е до 6ти сезон.В 4ти сезон просто ще се влюбите в Горка Wink,на мен той ми е любимец Simple Smile
кой е торент тракерът?

# 66
  • Мнения: 3
Аrena.bg мисля ,че са до шести сезон,не знам дали са качили седми

# 67
  • Мнения: 48
Странно аз защо не ги намирам ?  Thinking Може ли линк?

# 68
  • Мнения: 3
Ето линк http://0.DMCA-removal-from-Google/torrents.php?search=fisica&category=0  ако не излезе нищо пробвай да напишеш Fisica o quimica така трябва да излезе

# 69
  • Мнения: 48
Линка не ми го отвори, но написах това, което ми каза и стана  Grinning Мерси.

# 70
# 71
# 72
  • Berlin
  • Мнения: 11 324
Здравейте!
Аз го гледах по БТВ лятото и много ми допадна. 1ви сезон ли даваха тогава? Ще видя дали ще мога да си дръпна следващите серии.  Hug

# 73
  • Мнения: 48
Даваха първи и втори сезон и спряха. Аз се поразрових малко и намерих от къде да гледам трети със български субтитри. Ако има интерес ще напиша повече подробности. А линка от предишния ми коментар е на 1 епизод от 3 сезон.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 493
fen4eto123 , моля те , би ли посочила как могат да се гледат всички серии от 3-ти сезон със субтитри  Praynig Praynig Praynig. Изгледах 1-вата серия с голям интерес. А тъй,  както гледам скоро няма да гледаме 3-ти сезон по нашето родно ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт