Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 41

  • 24 941
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 640
Всички артисти ,които харесвам са с тъмен цвят на кожата. Сарухан Хюнел, Бурак Хакъ,
Мурат Йълдъръм, Гьокхан Тепе и др. В този смисъл тъмния цвят на кожата на Сарп според мен не е обида ,а колкото до мазния - ами няма да си купувам масло Sick Joy Joy Joy

# 677
  • Мнения: 0
Гювенкиии еййй вие  Joy Joy Айди да ми покажите тези "романтични моменти на Сарп и Пелин"  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 07 авг 2011, 12:12 от avokado

# 678
  • Мнения: 44
Някой помни ли в кой епизод Ефе и Мине бяха в парка и си говореха на едно пейка? newsm78

# 679
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Като изпишете тази тема заповядайте в НОВАТА ТЕМА,

# 680
  • Мнения: 0
Някой помни ли в кой епизод Ефе и Мине бяха в парка и си говореха на едно пейка? newsm78

До колкото си спомням е епизод 19,ако говорим за същият момент де .Спомням си,че Мине си спомни за този момент на погребението на Ефе,нали ?

# 681
  • Мнения: 0
Вече прекаляваш. Спри с обидите момиче! (100% Гювенка) Гледай си прекрасния Сарп и не задължавай останалите с мнението си. Искаше да чуеш нещо друго за Сарп ли? Добре.. ще ти кажа.. той е грозен.. това е моето мнение. Спри с обидите и научи значението на думата расизъм преди да я използваш.

Последна редакция: нд, 07 авг 2011, 14:19 от nessinka

# 682
  • Мнения: 640
Вече прекаляваш. Спри с обидите момиче! (100% Гювенка) Гледай си прекрасния Сарп и не задължавай останалите с мнението си. Искаше да чуеш нещо друго за Сарп ли. Добре.. ще ти кажа.. той е грозен.. това е моето мнение. Спри с обидите и научи значението на думата расизъм преди да я използваш.
Не знам защо се намесваш ,но може ли да ми кажеш постовете за кюрди и цигани ,не са ли проява на омраза към тази група от хора ? Това се нарича расизъм. Нека да бъдем малко по-умерени в омразата си.
Съгласна съм с мнението Ви за Сарп ,но защо не искате да се съгласите с мнението на другите за Даахан. Искате да ни убедите ,че е красив . Е, ми за мен е най-грозния в сериала!
Всичко минава през тезата ви ,те са злобни! Не ,аз  казвам ,какво възприемат очите ми!

# 683
  • Мнения: 20
Като не адвокат МЛЪКНИ, това е тема за филма, а не за твоите приказки. и се научи да пишеш пише се ПОМИЯ.

# 684
  • Мнения: 2

Не знам защо се намесваш ,но може ли да ми кажеш постовете за кюрди и цигани ,не са ли проява на омраза към тази група от хора ? Това се нарича расизъм. Нека да бъдем малко по-умерени в омразата си.
Съгласна съм с мнението Ви за Сарп ,но защо не искате да се съгласите с мнението на другите за Даахан. Искате да ни убедите ,че е красив . Е, ми за мен е най-грозния в сериала!
Всичко минава през тезата ви ,те са злобни! Не ,аз  казвам ,какво възприемат очите ми!
[/quote]

 newsm10 изглежда,че има хора,които не познават значението на думата "расизъм", ама не сме ние с теб!

# 685
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Вече прекаляваш. Спри с обидите момиче! (100% Гювенка) Гледай си прекрасния Сарп и не задължавай останалите с мнението си. Искаше да чуеш нещо друго за Сарп ли. Добре.. ще ти кажа.. той е грозен.. това е моето мнение. Спри с обидите и научи значението на думата расизъм преди да я използваш.
Не знам защо се намесваш ,но може ли да ми кажеш постовете за кюрди и цигани ,не са ли проява на омраза към тази група от хора ? Това се нарича расизъм. Нека да бъдем малко по-умерени в омразата си.
Съгласна съм с мнението Ви за Сарп ,но защо не искате да се съгласите с мнението на другите за Даахан. Искате да ни убедите ,че е красив . Е, ми за мен е най-грозния в сериала!
Всичко минава през тезата ви ,те са злобни! Не ,аз  казвам ,какво възприемат очите ми!

Аз да те попитам, като написа мнението си за Даахан някой да те обиди лично?
Ще пиша за Сарп каквото си искам и никой "копче" не може да ми каже, това е мое мнение и имам право да го изкажа.
И не преекспонирайте нещата..зорлен..както казват турците, си правите сензации.
А личните обиди и изпускането на нервите показват, колко е жалък който ги е написал.

# 686
  • Мнения: 44
Някой помни ли в кой епизод Ефе и Мине бяха в парка и си говореха на едно пейка? newsm78

До колкото си спомням е епизод 19,ако говорим за същият момент де .Спомням си,че Мине си спомни за този момент на погребението на Ефе,нали ?
Благодаря!

# 687
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Според мен Сарп е слабо интелигентен, на моменти дори ми простее. Не може да покаже като актьор по-смислено чувство или сцена. Отдават му се най-вече физиономиите и подскоците на маймуна.
Не харесвам и външността му. Като подпухнал е, без релеф и мускулатура, типично женска фигура има и Х-образна форма на краката. Доста лъщи на слънце, понеже кожата му е мазна.
Това е моето мнение за Сарп.

# 688
  • Мнения: 0
Вече прекаляваш. Спри с обидите момиче! (100% Гювенка) Гледай си прекрасния Сарп и не задължавай останалите с мнението си. Искаше да чуеш нещо друго за Сарп ли. Добре.. ще ти кажа.. той е грозен.. това е моето мнение. Спри с обидите и научи значението на думата расизъм преди да я използваш.
Не знам защо се намесваш ,но може ли да ми кажеш постовете за кюрди и цигани ,не са ли проява на омраза към тази група от хора ? Това се нарича расизъм. Нека да бъдем малко по-умерени в омразата си.
Съгласна съм с мнението Ви за Сарп ,но защо не искате да се съгласите с мнението на другите за Даахан. Искате да ни убедите ,че е красив . Е, ми за мен е най-грозния в сериала!
Всичко минава през тезата ви ,те са злобни! Не ,аз  казвам ,какво възприемат очите ми!
А ти би ли престанала с непркъснатата си проявя на остроумие. Съжалявам много, но ако на теб не ти е омръзнала да четеш все нападки, на повечето хора тук им е писнало. В темата трябва да се придържаме към добрия тон и нямам предвид, че някой вика или нещо такова, а че винаги все някой е обвинен в нещо. Ами щом мислиш, че Сарп е циганин хубаво.. сама го казваш, едва ли Сарп е ром, че Мишел да проявява расизъм. Едва ли ме разбра..
Щом не харсваш Даахан хубаво, нищо не съм ти казала за това, че го мислиш за грозен.
И престани вече моля те да ми пишеш неща от сорта защо се намесвам .. и на теб в момента не съм ти писала, че да ми отговаряш. Намесих се, защото няма кой да каже на някой хора да се спрат за малко! Просто ако не забелязваш 100% Гювенка тези дни, доста озлобена ми се вижда.

# 689
  • Мнения: 68
Според мен Сарп е слабо интелигентен, на моменти дори ми простее. Не може да покаже като актьор по-смислено чувство или сцена. Отдават му се най-вече физиономиите и подскоците на маймуна.
Не харесвам и външността му. Като подпухнал е, без релеф и мускулатура, типично женска фигура има и Х-образна форма на краката. Доста лъщи на слънце, понеже кожата му е мазна.
Това е моето мнение за Сарп.

 newsm10  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт