Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 41

  • 24 936
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 640
Така обсъждаме качествата на актьорите, сякаш са Робърт Де Ниро и Ал Пачино! хехеххехехех
Чак ми е смешно при това всичкото величаене..Не отричам ,че играят добре но,добре не значи страхотно ,нали? Simple Smile Б.си вманиачаването!Някой от потребителите тук толкова са се прехласнали,че ако има едно лесно ще им о.лижат т.пките още малко!:)Извинявам се за израза ама ....Simple SmileКиното е колкото трудно,толкова и лесно и то защото имаш право докато не изиграеш нещо както трябва да се връщаш и пак на ново! На театралната сцена е истината,там се вижда кой колко може!

Отношенията ни са антагонистични ,но тук си права. Тези като мен ,които не отбират и гък от езика ,как да разберат еди -кой си какъв артист е. Ние слушаме превода и гласа на преводачите.
Дали си е затворил очите или не ,също е важно,но гласът интонацията са доста важни,според менСега гледам друг сериал и преводачката ме дразни страшно.Това рефлектира в отношението ми към героинята.В действителност тя може да играе прекрасно ,но аз не знам.

# 721
  • Мнения: 68
Така обсъждаме качествата на актьорите, сякаш са Робърт Де Ниро и Ал Пачино! хехеххехехех
Чак ми е смешно при това всичкото величаене..Не отричам ,че играят добре но,добре не значи страхотно ,нали? Simple Smile Б.си вманиачаването!Някой от потребителите тук толкова са се прехласнали,че ако има едно лесно ще им о.лижат т.пките още малко!:)Извинявам се за израза ама ....Simple SmileКиното е колкото трудно,толкова и лесно и то защото имаш право докато не изиграеш нещо както трябва да се връщаш и пак на ново! На театралната сцена е истината,там се вижда кой колко може!

Отношенията ни са антагонистични ,но тук си права. Тези като мен ,които не отбират и гък от езика ,как да разберат еди -кой си какъв артист е. Ние слушаме превода и гласа на преводачите.
Дали си е затворил очите или не ,също е важно,но гласът интонацията са доста важни,според менСега гледам друг сериал и преводачката ме дразни страшно.Това рефлектира в отношението ми към героинята.В действителност тя може да играе прекрасно ,но аз не знам.

Ами,така е да...В доста от случаите,дубльорите придават друг вид на актьора,само заради гласа можеш да се подведеш...да не говорим ,че даже и да разбираме езика,пак незначи,че са супер добри...за мен един актьор, който няма изява на театрална сцена и там да се е доказал,не е завършен актьор!Много от нашите актьори пред камера не са добри например,но на театралната сцена са супер,сякаш не е същия човек....Давам това за пример понеже ми се случи да гледам един наш стар актьор, който бях виждала само на екран и все нещо му липсваше,но като го видях в тватър,просто останах очарована....Да не говорим,че има хора които просто камерата не ги "обича"....просто не стоят добре и толкова...За това и метода с кастингите за филми е най-добър,а не като тук в Бг,на мама и тати хората все да участват!

# 722
  • Мнения: 640
Няма какво да добавя! newsm10

# 723
  • Мнения: 68
Момичета и момчета,айде в другата тема! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт