Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 41

  • 24 941
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0


Цитат
Хайде престани вече.. кажи ми кое е злоното в цялата ми писаница?? Май злобната си ти. Стига с това остроумие. Няма да ти поискам извинение, защото нищо не съм казала АЗ. Искай си извиненито от този, който го е казал.

Има разлика между остроумие и злоба. Никъде не съм написала ,че трябва да ми се извиняваш. Аз не търся извинение,май пак преиначаваш думите ми!

И пак : нека да пишем за сериала ,а не за съфорумките.
Приемам ,че Сарп има крака на "Х" ,но пък Даахан не му отстъпва в азбуката. Неговите са на "О".






"Смятате ,че аз трябва да Ви се извинявам непрекъснато ,а онзи ден като излъгаха ,че анкетата е спряна ,заради хакери ,а се оказа лъжа?Защо не поискахте извинение? "

Ама много си интересна.. пак съм преиначавала думите ти така ли .. първо ни питаш, защо не сме поискали извинение.. сега не си искала.. то хубаво не си искала от мен, но си написала, че всички сме трябвало да поискаме.. айде гледай малко какви ги пишеш.. вместо да се измъкваш по таратарската.. стой зад думите си.. не ми се разправя с теб повече.

# 706
  • Мнения: 33 428
А не тук положението става все по-зле  smile3555 smile3555 newsm45 newsm45
Искам да помоля 2-те дами, които непрекъснато пишат едно и също в дълги постове да престанат  Crossing Arms разбираме от дума. Не мога да повярвам,че вместо да се вълнувате за финала на филма, вие тук се изпокарахте отново.
Павлинке, теб съм те чела достатъчно и има доза истина в думите на Мишел  Peace

# 707
  • Мнения: 0
 People No Good  People No Good  People No Good: Може ли за малко

# 708
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Павлинке, теб съм те чела достатъчно и има доза истина в думите на Мишел  Peace

И аз я чета отдавна  Laughing

# 709
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
People No Good  People No Good  People No Good: Може ли за малко

Да, кажи...

# 710
  • Мнения: 68
Стига бе хора,същността на филма, въобще не са Големите любови!Толкова широкоспектърен беше в първите 2 сезона,преди о.ирането на сценария!Толкова много неща има за обсъждане, а тук само се напъваме да доказваме, кой бил по-обичан от феновете,в колко анкети бил печелил и разни глупости от сорта....

Двойката Су и Атакан също не е за подминаване,те също имаха своите проблеми...Метин и постъпката му след изчезването на Ефе също са интересна тема...Сега виждаме и разрива в отношенията на Мине и Дениз...в тоя филм не са само А,Г,Е, нали?

# 711
  • Мнения: 640
Ама моля ви се,ако искате да си показваме кой колко знае и колко е чел,не мисля че мястото е тук!!!Ама ако все пак искате, може да се пробваме...

За кого да пишем ,за Сарп или за Даахан?

Това ли си мислиш че имах предвид? Кой колко е чел и колко знае,едва ли се свежда до някакъв ш.бан турски филм!!!

Цитат
Или да ти припомня, лично ти как от никъдето се появи и започна да се заяждаш и да правиш забележки,да се месиш в разговори и да искаш обяснения....?Много къса памет имаш...не ми се иска да ти говоря по този начин,но не обичам хората които забравят какво са правили а обвиняват другите!

Когато си се регистрирала в бг мама ,аз съм спряла да пиша в темата от 6 мес.,защото не понасях Аслъ. Иди към септември 2010 г. и ще видиш.  Разговора беше между Мишел и 100% Гювенка . Дали съм се намесила първа аз? Не!
В темата се пише за сериала ,а ако ли не просто кажи, за какво да пишем ,но на друго място.
Сега да пишем за момичетата,защото момчетата ни изкарват от релси Joy Joy Joy

nessinka
,не от мен или от теб,а от тези които излъгаха.Пак не си разбрала или не искаш да ме разбереш.

# 712
  • Мнения: 0
Само да ви кажа че има нова тема още от 47 страница ама никой не вижда

# 713
  • Мнения: 640
Павлинке, теб съм те чела достатъчно и има доза истина в думите на Мишел  Peace

И аз я чета отдавна  Laughing

И аз теб! hahaha

Само да ви кажа че има нова тема още от 47 страница ама никой не вижда
Нали трябва да се изпише тази до 50стр. Видях я,но не е ли рано?

# 714
  • Мнения: 0


nessinka
,не от мен или от теб,а от тези които излъгаха.Пак не си разбрала или не искаш да ме разбереш.

#Cussing out #Cussing out #Cussing out Аз те разбрах много добре.. ето пак се отмяташ .. първо питаш защо не сме се извинили.. после казваш, че не търсиш извинение от никой и че аз преиначавам.. сега пък отново казваш, че искаш извинение от еди кой си. Сега пак ще ми кажеш, че нищо не разбирам.. само не ме изкарвай малоумна. Хайде спри да ми отговаряш, че ми вдигаш нервите след като не можеш да запомниш какво си написала!!!!!! Спирам и аз да ти пиша, за да не дразня съфорумците.

# 715
  • Мнения: 68
pavlinaio,пак не си ме разбрала! Говорех лично за себе си когато казах,че си се намесвала в разговори! А за това кой колко знае и е чел,казах че ,не е тук мястото..именно заради това няма смисъл от лекции ....А когато ме попита дали за Даахан или Сарп,ти оговорих ,че едвали с информация за някакъв филм само,можеш да докажеш знания! Това е!

# 716
  • Мнения: 640
pavlinaio,пак не си ме разбрала! Говорех лично за себе си когато казах,че си се намесвала в разговори! А за това кой колко знае и е чел,казах че ,не е тук мястото..именно заради това няма смисъл от лекции ....А когато ме попита дали за Даахан или Сарп,ти оговорих ,че едвали с информация за някакъв филм само,можеш да докажеш знания! Това е!
Аз специално за Даахан и Сарп знам това ,което са писали тук дамите.

nessinka ,повтарям,че вие трябваше да искате и от тях извинение ,а не само от мен.Аз от никой не търся извинение,защото щом го е написал ,значи го е премислил и няма защо да се извинява.

# 717
  • Мнения: 0
Да ви кажа че в един сайт даже си правят подписчета и аватари НА АСлъ Енвер и Даахн Кюлегеч ето всеки има различно мнения едни харесват Пелин и Ибрахим други Пелин и Даахан трети Аслъ и Дааахн четвърти пък Сарп и Пелин може и да има такива които харесват Ибрахим и Аслъ или Сарп и Аслъ

# 718
  • Мнения: 640
Имаме колежки ,които харесват и Даахан и Сарп- няма лошо.

# 719
  • Мнения: 68
 Така обсъждаме качествата на актьорите, сякаш са Робърт Де Ниро и Ал Пачино! хехеххехехех
Чак ми е смешно при това всичкото величаене..Не отричам ,че играят добре но,добре не значи страхотно ,нали? Simple Smile Б.си вманиачаването!Някой от потребителите тук толкова са се прехласнали,че ако има едно лесно ще им о.лижат т.пките още малко!:)Извинявам се за израза ама ....Simple SmileКиното е колкото трудно,толкова и лесно и то защото имаш право докато не изиграеш нещо както трябва да се връщаш и пак на ново! На театралната сцена е истината,там се вижда кой колко може!

Общи условия

Активация на акаунт