Бременност и бактерии в урината.

  • 40 363
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 162
Приятелката ми направи стерилна урина в две различни микробиологии. Няма бактерии, всичко е наред, явно първата проба е била замърсена. Благодаря на всички, които взеха проблема присърце и се опитаха да помогнат. Желая лека и безпроблемна бременност на всички бременни и приятен ден!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 865
Ох, и аз да попита. Пуснах вчера една урина, през деня се случи това. Не я взех като стерилна - както си му е реда - след тоалет и прочие, ала да речем, че бях станала 2 часа по - рано и бях си направила тоалет. От нея пуснахме две проби - обикновена и стерилна. В обикновената има бактерии и плоски епителни клетки, също така има опал, коет ме озадачи ужасно много, тъй като следя урина най - много на 7 дни и албумин нямам. Звъннах да питам за стерилната и ми казаха, че няма никакъв растеж.

Трябва ли аз сега да се притеснявам или да ходя да си пусна истинска стерилна урина?

# 17
  • Мнения: 6
Мили майки, моля помагайте 🙁
Вече съм в 5 г.с. и онзи ден в продължение на 24 часа бях като болна - температура 37.6, потене, треска и т.н. Прекарах ужасен ден и една ужасна нощ с високата температура и 12 часа по-късно вече съм добре. Назначиха ми изследвания които много ме притесниха, тъй като левкоцитите i CRP са силно завишени и съм много притеснена за плода и развитието му. Бихте ли споделили вашия опит?


Общи условия

Активация на акаунт