Януарче в пясъка копае, мама за мохито си мечтае

  • 30 310
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 798
Днес са добре маймуните. Благодаря на всички за загрижеността. Тук ще ни удави, но както вече установихме - разболяха се навреме.  Mr. Green От утре го дават пак слънце, така че ще нападаме с нови сили.
Никол е с напукани капиляри на лицето, напъвала се е като родилка милата.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 249
   Видях това в другата отчетна.
    Поствам го за всеки случай.

    Момичета видяхте ли това съобщение във фейсбук.
СПЕШНО!!! За всички родители, Nestle иска от всички да се върнат всички банан бебешка храна, който изтича 2012, защото те могат да съдържат СТЪКЛО. Моля, копирайте това на стената си за безопасността на всички бебета. Бар код 7613033089 73, дори ако не сте родител, моля помогнете. Бихте могли да помогнете за спасяването на децата!


И аз го видях това във ФБ - доста нескопосан превод с Google translate. И за това не повярвах. Сега обаче се разрових и открих, че на сайта на Нестле пише следното:

На 29 юни 2011 г, Нестле Франция доброволно изтегли от пазара една партида (номер L 10980295) от Nestlé P’tit Pot Recette Banana – продукт за бебета, предлаган в стъклено бурканче. Конкретната партида от продукта беше изтеглена като превантивна мярка, след като с Нестле се свърза потребител, който е намерил стъкло в бурканчето.

Компанията незабавно взе всички необходими мерки, за да установи причината за този инцидент в тясно сътрудничество с местните власти. Изводът от разследването е, че това е изолиран случай и касае само едно бурканче.

Партидата от продукта се е продавала само във Франция и няма други партиди или други страни, които са засегнати от изтеглянето.

Сигурността и качеството на продуктите са неоспорим приоритет за компанията. Нестле искрено се извинява на потребителите и клиентите си за неудобството, причинено от това доброволно изтегляне.


Клемс, милите малки патета! Дано наистина минава за ден и вече да са добре.

Ноеми, не виждам снимката (имам забрана от офиса), но ще надзърна довечера  Wink

Кога казахте, че ще пием?  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 104
Klemy, радвам се, че малчуганите са по-добре днес. А утре пак на плаж.

Ноеми, прекрасни снимки.

# 48
  • Мнения: 276
Ноеми, както винаги, си просто прекрасна! Ето защо и децата ти са толкова красиви!

Някой чувал ли е как е Манана?

Клеми, как са малките?

Ели, как се чувстваш на новата работа? Аз след няколко дни започвам и аз на новата работа и да ми стискате палци:-))

Иве, как е приятелката ти? Сори за тъпия въпрос, аам "очаквано" или "неочаквано" беше?

# 49
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
На нас не ни хареса дъжда, сбрахме багажа и кацнахме на Луковит Crazy Ся тука мислим да се отдадем на риболов и почивка, ако баба реши да гледа двата дзвера Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 авг 2011, 00:05 от tsveta

# 50
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
О, Цветке, предчувствувам, че там ще си изкарате по-добре  Laughing Wink

Мимозке, я кажи 2 думи за себе си, как си ти, как е Виктория?  Flutter

Ним, аз казах  Flutter... ама май засега сама ще си пия  Mr. Green

# 51
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ним, аз казах  Flutter... ама май засега сама ще си пия  Mr. Green
НЕма си сама, и аз мисля да се включа Simple Smile.

# 52
  • Мнения: 871
Ноемка, аре на друго място, а? Някъде навън примерно  Peace (ама сега нищо не ми хрумва  Crazy
Аз сега заминавам на секс уикенд  Blush до морето и като се върна ще се включа в разпивката   Hug Hug

# 53
  • Мнения: 1 104
tsveta, баба няма да има избор и ще гледа децата. Пък вие ще си починете.

Стилияна, весело изкарване на уикенда! Пък може и с братче да зарадвате двете госпожици.Wink

Мимоза2, успех на новата работа!

# 54
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
С кой тоя секс уикенд ма Сту Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 6 798
С кой тоя секс уикенд ма Сту Mr. Green
А аз не смеех да попитам.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 871
С кой тоя секс уикенд ма Сту Mr. Green
А аз не смеех да попитам.  Mr. Green

Тривиална история  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 3 099
Ноемка, аре на друго място, а? Някъде навън примерно  Peace (ама сега нищо не ми хрумва  Crazy
....

Айде, ма без онези от нас, които са с деца и за които Добро би било перфектен вариант в понеделник. Wink

# 58
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
ЕЕЕ, баси, Сту, и на мен първото, което ми хрумна беше да те питам "С кого?". Ама гледам всички писали са ме изпреварили  hahaha. Ей, знаем си спатиите... (ама не очаквах това от теб тази конфигурация все пак  Thinking)

Сту, аз съм не само с Пресиян, но и с Тервел, заради това предлагам Добро. Ама и навън става, стига да има къде да вилнеят дребните...

# 59
  • Мнения: 871
Какво ви правят децата с вас, бре ? Лято е  Mr. Green Ок де, нали съм бяла и добра, ще разпия с майкините  Laughing Laughing Laughing

Ей, знаем си спатиите... (ама не очаквах това от теб тази конфигурация все пак  Thinking)

Ако бях в друга схема, нЕмаше я обявявам, ма  Mr. Green И не ми разваляйте имиджа  Crossing Arms Flutter

Общи условия

Активация на акаунт