Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 129

  • 38 585
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 17
  • Мнения: 0
Имам въпрос към всички , които четат чуждата преса, феисове, мейсове и др. източници. Hug Hug

Какви са мненията на колегите на Туба, с които е работила.
Предполагам, че все някой е изказал мнение... newsm78 newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Златина ,
Много хубаво си го написала при пост 718. Аз не ходя по другите теми, и не знам каква се пише, Но би трябвало да отскачам ат време на време.
Но аз се изненадвам от самата себе си. Изгледах първия сезон "Каква е вината на Фатмагюл" почти по нета заради рекламите. Берен е страхотна артистка Енгин също, Но не мечтая да са заедно ,защо ,не знам ,/а има слухове/.Изгледах "Ойле бир гечер заман ки " най гледания в Турция - ,Много хубав филм, препоръчвам го. Но Не се вълнувам от любовта на двойките, съпричастна съм с тъгата им. изгледах Лале деври,ЛИН , ВВ.  Е......заощо не се вълнувах от Любовта им, пак не знам. А защо обикнах Любовта на Аси и Демир ??????Далеч съм от мисълта ,че бъркам реалността с героите от сериала.  Но доказва се  ,че много други се чувстват като мен ..... Магия.....

Ина,позволих си да копирам поста ти от старата тема,за да мога да ти оговоря Hug

Всички ние ,които пишем в тази тема сме изпитали същите или сходни на твоите чувства и затование сме и фенове на Аси,а не на друг филм!Точно този филм успя да бръкне в душите ни и да ни омагьоса!Но повярвай ми,това не се отнася за доста други хора-на тях други филми са предизвикали тези  емоции и за тях точно те са единственитеи неповторимите.Ако имаш желание влез в тема на ЗП,1001 нощ,ПС,Незабравима или която искаш и ще видиш за какво говоря!Поста ми изобщо не е упрек към никой за пристрастията му,единствено исках да кажа,че попадайки под емоцията на филма ние не искаме да освободим артистите от ролята им!А Мурат и Туба,наистина не са Демир и Аси !

Елма,според правилата на форума ние нямаме право да се обиждаме една друга,а ни е позволено да наричаме артистите с  каквито си искаме епитети ли  newsm78 Аз май нещо не съм наясно с правилата newsm78

# 19
  • Мнения: 0
Какво имаш предвид Габи? Не те разбрах.......
аз съм чела едно интервю на Джансел, и той каза че, тя е прекрасна жена и като колега винаги ще те подкрепи и помогне в сцените / не предавам дословно, защото не ми се търси интервюто/.......други колеги не съм чела .........ако питаш за слухове  newsm78......имаше един че, била капризна и правела каквото си иска на снимачната площадка, в смисъл идва когато си иска и си тръгва когато си иска..............ама доколко е вярно незнам  Hug...........а и това поведение е присъщо за звездите, така че дори и да е така, какъв е проблема  newsm78 ..............относно АСИ, там е друга работа, били са като семейство всичко се е знаело, просто защото са живяли далеч от роднини, дом в не много голям град и са били денонощно заедно всички през тези две години...........не съм чула да е имало оплаквания от някой от екипа срещу останалите, изк Бурчин ама тя не е била част от екипа ......... като цяло това което съм намирала винаги е било положително за нея, обичана от всички защото е много човечна и добра  Hug и страхотен професионалист

Последна редакция: пт, 05 авг 2011, 15:01 от elma

# 20
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 21
  • Мнения: 0
Злати, нямаме прво да използваме неприличен, груб и оскърбителен език в постовете си  Hug ..........а аз не помня някой да е обиждал каменното лице ..............

правила

# 22
  • Мнения: 0
Точно това имах в предвид:
мнения от продуценти, режисъори, актъори...за Туба.

# 23
  • Мнения: 0
Точно това имах в предвид:
мнения от продуценти, режисъори, актъори...за Туба.

Юсуф Курчени / Режисьора на Попитай сърцето си/  също се е изказвал много ласкаво за играта и, но отнесе критики от него че, не рекламира филма и не прави нищо за популярността му....... по скоро беше казал че, Томрис  не и позволява / няма свободно време/ за да го прави  newsm78

Лошото е, че много трудно ще намериш мнения за жената ТБ, всички се изказват за играта и, а там тя е непоклатима ..........

# 24
# 25
  • Мнения: 3
Какво имаш предвид Габи? Не те разбрах.......
аз съм чела едно интервю на Джансел, и той каза че, тя е прекрасна жена и като колега винаги ще те подкрепи и помогне в сцените / не предавам дословно, защото не ми се търси интервюто/.......други колеги не съм чела .........ако питаш за слухове  newsm78......имаше един че, била капризна и правела каквото си иска на снимачната площадка, в смисъл идва когато си иска и си тръгва когато си иска..............ама доколко е вярно незнам  Hug...........а и това поведение е присъщо за звездите, така че дори и да е така, какъв е проблема  newsm78 ..............относно АСИ, там е друга работа, били са като семейство всичко се е знаело, просто защото са живяли далеч от роднини, дом в не много голям град и са били денонощно заедно всички през тези две години...........не съм чула да е имало оплаквания от някой от екипа срещу останалите, изк Бурчин ама тя не е била част от екипа ......... като цяло това което съм намирала винаги е било положително за нея, обичана от всички защото е много човечна и добра  Hug и страхотен професионалист

Имаше и едно интервю на режисьора на Пленителката.

http://www.facebook.com/note.php?note_id=156508684395927

Последна редакция: пт, 05 авг 2011, 15:11 от doriana

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Какво имаш предвид Габи? Не те разбрах.......
аз съм чела едно интервю на Джансел, и той каза че, тя е прекрасна жена и като колега винаги ще те подкрепи и помогне в сцените / не предавам дословно, защото не ми се търси интервюто/.......други колеги не съм чела .........ако питаш за слухове  newsm78......имаше един че, била капризна и правела каквото си иска на снимачната площадка, в смисъл идва когато си иска и си тръгва когато си иска..............ама доколко е вярно незнам  Hug...........а и това поведение е присъщо за звездите, така че дори и да е така, какъв е проблема  newsm78 ..............относно АСИ, там е друга работа, били са като семейство всичко се е знаело, просто защото са живяли далеч от роднини, дом в не много голям град и са били денонощно заедно всички през тези две години...........не съм чула да е имало оплаквания от някой от екипа срещу останалите, изк Бурчин ама тя не е била част от екипа ......... като цяло това което съм намирала винаги е било положително за нея, обичана от всички защото е много човечна и добра  Hug и страхотен професионалист

Имаше и едно интервю на режисьора на Пленителката.

Имаше и едно интервю с партньора и от "Попитай сърцето" в което той казваше че много  е помагала на другите колеги със съвети, дори и когато е била във почивка.

# 27
  • Мнения: 0
HOTEL PLUS  CESME-mama ima ALL YOU CAN EAT program!!!!




  ?

# 28
  • Мнения: 0
А на Булент Инал, който е бил в близки отношения с нея, няма ли интервю?

# 29
  • Мнения: 0
Габи, защо ти е всичко това? Туба е страхотен професионалист и никой не го оспорва, то и няма как при всичките награди, които е получила .........а какъв човек е никой не знае  newsm78 и надали можем да съдим от интервюта, защото човек  се променя и в различни етапи от живота си говори различни неща, а и самите интервюта са с предварително зададени въпроси и съответно подготвени отговори / и никой не може за потвърди дали от нея или от пиарката и, както е по света/

Общи условия

Активация на акаунт