Искам а немога да си гушна бебенце

  • 2 020
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Божееее,Божееее, КАКВО ДРАМАТИЧНО ЗАГЛАВИЕ! Чудех се за какво ли иде реч в тази тема!?!Койчева , я се стегни и не мисли глупости!На 20 години си ,момиче!От три месеца сте заедно....цъцъцъцъСеднала да реве. Ти , знаеш ли , че в този форум има момичета , борещи се за дете от 10-15 години , а не са седнали да се оплакват и да бучат!
Дано теста ти е положителен! PeaceУспокой се! Каква е тази истерия! Thinking
п.п. В свободното си време - поработи върху правописа! Wink

# 16
  • Мнения: 13
не не сме от три месеца аз се обарках при правенето на лентата Simple Smile добре спирам да рева нека да бъда оптимист Heart Eyes

# 17
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Да , прочетох- 2 години са! Иии, какво от това! На първо време- можеш да си направиш всички основни изследвания : микробиология , цитонамаска, хормони , фоликулометрия.....

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 01:58 от rumibumy

# 18
  • Мнения: 4 737
Божееее,Божееее, КАКВО ДРАМАТИЧНО ЗАГЛАВИЕ! Чудех се за какво ли иде реч в тази тема!?!Койчева , я се стегни и не мисли глупости!На 20 години си ,момиче!От три месеца сте заедно....цъцъцъцъСеднала да реве. Ти , знаеш ли , че в този форум има момичета , борещи се за дете от 10-15 години , а не са седнали да се оплакват и да бучат!
Дано теста ти е положителен! PeaceУспокой се! Каква е тази истерия! Thinking
п.п. В свободното си време - поработи върху правописа! Wink



  202uu
  И малко по-грамотно, може ли (последното към авторката е насочено) Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 423
Имаш симптоми, защото или имаш летен грип или голямо самовнушение. Малко ти е закъснението, за да имаш чак толкова изразени сиптоми. И аз 4 години не мога да гушна бебенце, но и симптомите ми отдавна спряха:}

# 20
  • Мнения: 39
Боряна какво стана,направи ли си теста.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Какво стана с теста?

# 22
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Еееееее,чакайте , де! Не бъдете толкова нетърпеливи!  WinkКогато си направи теста , ще пусне нова тема! Laughing

# 23
  • Мнения: 39
Да сигурно

# 24
  • Мнения: 4 199
Ох, наистина има много мъка по този свят, като в случая не визирам ''проблема'' на потребителката пуснала темата ooooh!

# 25
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
 
Ох, наистина има много мъка по този свят, като в случая не визирам ''проблема'' на потребителката пуснала темата ooooh!
А , кой проблем!?! Thinking newsm78Това ,че потребителката пуска тема и не се вясва в нея!?!
П.П. На теб:" Честита бременност! Леки оставащи месеци!" PeaceВиждаш ли ,че и с лоша морфология , чудеса се случват! Wink

# 26
  • Мнения: 4 199
Руми, това имах предвид, че момичето е направило цяла тема за драмата си дали да направи тест или не, а всички, които сме се отчитали в проблемно забременяване знаем същността на истинската агония и чакането. Дано потребителката никога не разбере какво е драмата не с месеци, а с години да нямаш дете.
П.С. Благодаря, аз още не смея да се зарадвам Embarassed

# 27
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Чудесата се случват , когато най-малко ги очакваме.  Praynig Peace FlutterА, ти: от миналата година се тормозеше- и тук  , и в " Зачатие" , как ще е процедурата , та изследвания ,документи...Радвай се смело , но гледай да си дойдеш в България.  Wink GrinningЛекарите във Великобритания не си падат по честите прегледи по време на бременност. Confused

# 28
  • Мнения: 4 199
Прибирам се тази седмица, понеже и аз го констатирах, а бременността ми се очертава като проблемна, понеже имам и конизация. Хубавото на пребиваването ми тук бе, че тотално не мислех за яйчников резерв и спермограми, отдадох се на живота и нещата просто се случиха PraynigХайде, стига съм спамила Simple Smile

# 29
  • Мнения: 13
zdraveite az sam ne gramotnata s1jelqvam che pusnah tazi tema. I znam che ima mn po otchaiva6ti sityacii no az tarsih savet zashtoto nqmashe ot koi dr . Vse pak testa mi e otricatelen. S1jelqvam i za pravopisnite mi greshki. Haide jelaq na sichki uspeh v bebepraveneto. No aZ ne bih napadnala i da pravq takiva zabelejki zashtoto na nikoq ot nas nqma da i e priqtno, zashtoto nashata cel e dr.  newsm51 Yspeh na vsichki!!!

Общи условия

Активация на акаунт