Мъжът ми се изнесе.Как да се справя, с 2 год. дете съм?

  • 34 261
  • 413
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 55
            Не спах цяла нощ за да мисля как да постъпя. Но когато дойде вечерта да види детето, каза че ще могат да му оправят буса и няма да търси пари за нов Laughing Засега си отдъхнах, и за друг път ще имам едно на ум. Но още го обичам и искам да се съберем,  опитвам се да не му говоря за това /единствено го попитах кога ще ни заведе да видим квартирата му, но не се сдържах  Grinning/

# 61
  • София
  • Мнения: 55
        Здравейте.
        Днес не съм добре и искам малко да се оплача, а и да ви кажа каква глупост направих. Но бях много ядосана и това измислих Embarassed
       Снощи малкия не беше добре и виках бърза помощ в 2.30. Защото цяла нощ рева и не спа , болеше  го  гърлото и каза, че може би е глътнал нещо. Оказа се , че е с зачервено гърло, но много се оплаших. Обадих се на таткото, а той заяви, че не е лекар и да дойде няма какво да направи. Може би е прав, но исках да е с нас.
       И после му звъннах, заплаших го с какво ли не ако вече не се съберем. Довечера ще дойде да говорим. Чудя се какво ще стане, сбърках ли много? Sad

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 19:14 от 757575

# 62
  • Мнения: 549
Каквото и да кажеш, с всяка изминала подобна случка ще си даваш сметка, че основно от теб зависят решенията около детето. Малкият вчера го жили пчела, много плака и се стреснах. Но извадих жилото, намазах с един анастезик за болката, носих го на ръце половин час, пуснах музика и той заспа. Един час по-късно, вече отспал си, му нямаше нищо.
Единственото, което мисля, е че няма голямо значение самата случка, ситуацията те оправдава. И да се извиниш, нека да не е прекалено голямо извинение. Кураж  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 55
Не мисля да се извинявам , а да го накарам да се върне.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 477
Мислиш ли, че насила можеш да го накараш да се върне? И какво ще спечелиш от това и какво ще загубиш или можеш да понесеш от компромиса той да се върне? Помисли можеш ли да приемеш "отворена" връзка - разбирам, че той независимо от болестта има връзка и с други жени...Доста въпроси - прецени кое е по-добро за теб самата и за детето....
И недей да мислиш, че ако този тиквеник си тръгне ще свърши света! Нява незаменими хора...някой друг път ако не ме мързи ще напиша вица за девойката дето ревала за "онзи със седемта яйца"...

# 65
  • София
  • Мнения: 55
        Бившия дойде и се скарахме.
        Призна, че ходи с  жената на колегата  му, те ни бяха приятелско семейство имат дете на 2 г.
 Аз й споделях, че имаме проблеми. #Cussing out И тя се раздели с мъжът си, когато и моя се изнесе. Той бълнуваше името й, и казваше ,че я обича на сън.   Моя като си тръгна й се обадих, тя не отрече и й казах, че сме болни, не знам повярва ли, но ми олекна. Толкова я мразя.
И такива ги надробих, че не знам как ще се оправя. Но бях изпила 2 коктейла за кураж, утре  ще съжалявам. Защото и да се разделят, той каза ,че ще си намери друга. Нейният мъж не знае, че са заедно.
       Сърцето ме боли за този глупак, сигурно съм побъркана. След време ще се чудя /сега също/ как съм го търпяла толкова време. Но й любовницата няма да спи, тя каза, че той е там, но обеща да не му казва, какво съм й казала. Да реши какво да прави, вече като знае. Ако той научи ще ме убие или ще каже на баща ми за да си  го върне.
       Какви ги забърках само, но е от коктейлите. Мислите ли, че сгреших/много/, все пак той решава на кого да каже.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 477
Успокой се на първо време. Станалото - станало! Не можеш да го промениш...каквото си казала вече е факт. Нормално е да реагираш така, недей да се обвиняваш толкова много.
Най-сетне приеми факта, че този .....е, хайде да не ползвам нецензурни думи - БНД няма да е с теб.
Затова пийни още едни коктейл ако това ще ти помогне да заспиш и както се казва в народните приказки - утрото е по-мъдро от вечерта!

Засега това мога да ти кажа, според мен не си сбъркала - може би защото на твое място и аз бих реагирала така. Сигурно ще чуеш много мнения. Най-важното е - всеки знае какво е най-добре за него си и това, което прави е най-доброто за него!
Лека от мен   Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 7 325
Този човек едва ли ще се върне и по добре за теб, но ти е прекалено болно още за да го разбереш. Не знам как можеш да го обичаш при положение, че ти е причинил такава гадост, но на какво ли не е способна женската душа. Нищо не си забъркала, дори смятам че си направила услуга на жената, а това че той го е премълчал просто не знам за каква любов говориш.

# 68
  • София
  • Мнения: 55
          Пак не спах, но вече като съм сигурна, че ходи с онази, не го искам. Мразя го, страхливец.
          Сега й звъннах, тя  не му е казала, че знае за болестта, но май не ми вярва. Каза , че такива работи не се признават, защото ако била кучка  Grinning , щяла да каже на всички  Joy Предложих й да и покажа лекарствата ми , за да е сигурна без да го пита, но отказа. Мисля, че не вярва и защото имаме дете , макар , че й обясних всичко. Даже и казах да прочете какво съм писала във този форум, още преди да зная за тях, но едва ли ще го направи.
          Той ще дойде на обед , как ще го издържа не знам, пък и да не се издам.
          Ще пиша после пак.
         
         

# 69
  • София
  • Мнения: 55
        Дойде.
        Накарах му се. #Cussing out Казах си половината репертоар, който си бях подготвила, както винаги лъга и отрича и си тръгна. Но още не ми минава, даже съм по зле Sad

# 70
  • София
  • Мнения: 6 477
Недей да се навиваш! Ясно е, че човекът иска да си живее живота и никак няма намерение да се връща назад...Пусни го да паси и преди ти казвах същото....А къде и с кого ходи - рисковете си остават за другите жени.
Ти сега съсредоточи внимание върху детенце, има още един почивен ден, койте ще е хубав. Изкарайте си го приятно, тегли една майна на този гад - БНД!
Успех! Hug Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 55
        Morgana, как да не се навивам? Някак си ме кара от вътре. Знам ,че няма да се върне, разбирам, че ако не е тази ще е друга. Той вчера ме заплаши ,че ако продължавам ще каже на баща ми и на работата и т.н. И затова се уплаших малко и спирам.
        Но вчера взема малкия да го види и да спи при него, а го завел при нея да спят и се вбесих.
        После дойде нейният мъж до вкъщи да говорим, разбрал предния ден от приятел, с кого ходи жена му,той и представа си нямал. Те бяха като семейство за пример, поне така изглеждаше отстрани. Защото винаги се смееха, ходеха за ръка, гушкаха се като влюбени ученици, помагаха си за детето, мъжът й не пие, не пуши, никога не я е удрял и т. н. Затова никой не е предполагал, че ще стане така /освен нея/.  Та казал на жена си, че днес ще пусне документи за развод и повече няма да се занимава с тях, и аз да спра защото само се унижавам.
        Той си тръгна и не издържах да не й изпратя един  смс, да й честитя предстоящият развод и ,че освен всичко ДРУГО, като падне от облаците, ще е по нещастна от мен. Но тя сигурно му е казала, само за смс-а и БНД побесня, та тогава се заклех, че спирам с всичко, пък и няма какво вече да казвам.

# 72
  • Мнения: 306
Скъпа 757575,
намираш се в много трудна и деликатна ситуация.От една страна напражение внася тайната за болестта ти, която се опитваш да опазиш както от обществото, така и от най-близките - родителите ти. Отдруга страна се опитваш да задържиш при себе си един неверен мъж, който очевидно не иска да е с теб.
Виждам, че в отчаянието си се фиксираш прекалено върху него и любовницата му.Не си го причинявай.
Стига мисли за другите.Помисли за себе си.
Носиш голям товар в душата си.Защото няма с кой да споделиш. До колко обичаш този човек и до колко си се вкопчила в него, защото ви свързва общ проблем и си мислиш, че друг мъж няма да намериш, който да те приема ?
Насила никого не можеш да задържиш.Почувствала си се по-зле защото се унижаваш, разкриваш се, ставаш уязвима, викаш, караш се - и без резултат.
Безсилна си да повлияеш на другите.
Това върху което обаче имаш власт - си самата ти и твоят живот.
Почвай да си представяш живота без него.Вкараш ли и него вътре- почват болките и разочарованията.
Кое избираш?
Разбери, че животът не е свършил за теб, имаш още много пред себе си, детето ти е здраво....Ще си го подредиш и без този носител на отрицателни емоции.Само да проумееш, че чувствата ти към него не са от любов,а отчаяние(според мен).
Което не е нужно, не е истина, то е само в убежденията ти.
Успех и  Hug Hug

# 73
  • Мнения: 508
Скъпа 757575,
намираш се в много трудна и деликатна ситуация.От една страна напражение внася тайната за болестта ти, която се опитваш да опазиш както от обществото, така и от най-близките - родителите ти. От друга страна се опитваш да задържиш при себе си един неверен мъж, който очевидно не иска да е с теб.
Виждам, че в отчаянието си се фиксираш прекалено върху него и любовницата му.Не си го причинявай.
Стига мисли за другите.Помисли за себе си.
Носиш голям товар в душата си.Защото няма с кой да споделиш. До колко обичаш този човек и до колко си се вкопчила в него, защото ви свързва общ проблем и си мислиш, че друг мъж няма да намериш, който да те приема ?
Насила никого не можеш да задържиш.Почувствала си се по-зле защото се унижаваш, разкриваш се, ставаш уязвима, викаш, караш се - и без резултат.
Безсилна си да повлияеш на другите.
Това върху което обаче имаш власт - си самата ти и твоят живот.
Почвай да си представяш живота без него.Вкараш ли и него вътре- почват болките и разочарованията.
Кое избираш?
Разбери, че животът не е свършил за теб, имаш още много пред себе си, детето ти е здраво....Ще си го подредиш и без този носител на отрицателни емоции.Само да проумееш, че чувствата ти към него не са от любов,а отчаяние(според мен).
Което не е нужно, не е истина, то е само в убежденията ти.
Успех и  Hug Hug

+ 1

Не знам какво повече може да се добави към тези думи .

# 74
  • Мнения: 54 485
Скъпа 757575,
намираш се в много трудна и деликатна ситуация.От една страна напражение внася тайната за болестта ти, която се опитваш да опазиш както от обществото, така и от най-близките - родителите ти. От друга страна се опитваш да задържиш при себе си един неверен мъж, който очевидно не иска да е с теб.
Виждам, че в отчаянието си се фиксираш прекалено върху него и любовницата му.Не си го причинявай.
Стига мисли за другите.Помисли за себе си.
Носиш голям товар в душата си.Защото няма с кой да споделиш. До колко обичаш този човек и до колко си се вкопчила в него, защото ви свързва общ проблем и си мислиш, че друг мъж няма да намериш, който да те приема ?
Насила никого не можеш да задържиш.Почувствала си се по-зле защото се унижаваш, разкриваш се, ставаш уязвима, викаш, караш се - и без резултат.
Безсилна си да повлияеш на другите.
Това върху което обаче имаш власт - си самата ти и твоят живот.
Почвай да си представяш живота без него.Вкараш ли и него вътре- почват болките и разочарованията.
Кое избираш?
Разбери, че животът не е свършил за теб, имаш още много пред себе си, детето ти е здраво....Ще си го подредиш и без този носител на отрицателни емоции.Само да проумееш, че чувствата ти към него не са от любов,а отчаяние(според мен).
Което не е нужно, не е истина, то е само в убежденията ти.
Успех и  Hug Hug

+ 1

Не знам какво повече може да се добави към тези думи .

+ 1  Peace

Само ще добавя , че съвсем се дистанцирам от мъжете .
Как е възможно , човек който е серопозитивен да си създава връзка без да каже за проблема си ? Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт