Има ли вероятност за бременност?

  • 4 735
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 242
Oтиди на друг лекарно, не знам дали някой би направил нещо в такава ранна бременост.

# 16
  • Мнения: 7 987
здравеите много искам да споделя на мен какво ми се случи,и ако може някои да ми даде отговор ще съм мнооого благодарна Hug цикалът ми закъсня с 10 дни и реших да си направя тест беше отрицателен и тъй като така и не доиде менструация си направих 2ри тест които беше с 1 по бледа 4ерта Rolling Eyesбях много объркана затова отидох веднага на ликар - не видяха плоден сак и отидох на кръвни които отчетоха че съм в 4г.с.Пак отидох на лекар но така и не се видя нищо Cryслед 2 дни прокарвих отидох и лекарката каза че ще се изчиствам сама да но то не е цикъл а вече 7 дни имамлеко кафеникаво течение.Някои има ли представа дали това може да е цветна бременност-въпреки 4е ве4е не ям толкова ,нямам напрежение в гърдите и щом стане 21-22 часа вече не ми се плаче както преди това Embarassed

Направи си пак кръвен тест! То ако е бременност, как ще го учиш това дете да пише, не знам.

# 17
  • Мнения: 6
Да не би да съм объркала форума?Незнаех че тук се гледа правописа ThinkingНаправи  нещо ,за да премахнеш това негативно отношение към другите.......Дано този път не съм допуснала грешки,че чак се притесних LaughingПиша тук защото искам съвет , а не уроци по бг

# 18
  • Мнения: 7 987
Да не би да съм объркала форума?Незнаех че тук се гледа правописа ThinkingНаправи  нещо ,за да премахнеш това негативно отношение към другите.......Дано този път не съм допуснала грешки,че чак се притесних LaughingПиша тук защото искам съвет , а не уроци по бг

Само "не знаех".
Не ми е негативно отношението. Просто неграмотното писане много ме дразни, а и трудно се чете когато изреченията нямат начало и край.
Колкото по-грамотно и разбираемо пишеш, толкова повече хора ще ти прочетат поста и ще имат желание да ти помогнат.

# 19
  • Мнения: 3 242
Не мисля че има възможност за цветна бременост , по скоро  ми изглежда като прекъсване на бремеността .

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Не мисля че има възможност за цветна бременост , по скоро  ми изглежда като прекъсване на бремеността .
Подкрепям!!!

# 21
  • Мнения: 2 401
Според мен  посети след няколко дни същата докторка или друг доктор, тогава, ако има бременост вече трябва да се види плодният сак. Това зацапване за което говориш не означава задължително прекъсване на бремеността, според мен има реална възможност все още да си бременна!

# 22
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
И според мен ти си си бременна.Пиши какво  става  Hug

# 23
  • Мнения: 6
Благодаря за мненията,веднага ще си взема тест Hugи в понеделник отивам на лекар.Дано всичко да е наред,но е странно ако наистина все още съм бременна къде ми отидоха симптомите не знам Rolling Eyes.Щом разбера нещо веднага ще пиша,моля ви стискаите ми палци бебчо все още да е тук

# 24
  • Мнения: 2 401
lusyty11, дано всичко да е наред! Относно симптомите, те са нещо относително, но наистина в някой случаи изчезването им може да е сигнал, че нещата не са наред, но пък не е и задължително! Успех и пиши какво е станало!

# 25
  • Мнения: 3 242
Дано изчезването на симптомите не е поакзател за нещо нередно , обикновено симптомите изчезват с напредването на бремеността!

# 26
  • Мнения: 6
резултатът е отрицатлен Cryследващия път всичко ще е наред знам го Hug

# 27
  • Мнения: 3 242
Не се отчайвай  Hug Другия път ще е наистина успешен !
И добре  че е е станало толкова рано , така поне няма да имаш нужда от кюретиране, което е изключително стресова ситуация !

# 28
  • Мнения: 8
Здравейте, майки и бъдещи такива. С приятеля ми искаме да си имаме бебе и мисля че почти е готово Simple Smile Искам да споделя с вас промените които настъпват в тялото ми , и искам мнението ви! Преди всичко - от 20 дни пия фолиева киселина , тъй като лекарят ми ми я препоръча за по - лесно зачеване ( спомага за отваряне на фолиевите тръби) . Закъснява ми вече с десетина дни , гади ми се постоянно , отпаднало ми е , хапвам си доста и от два три дни взе да ме боли ниско долу. Според вас каква е вероятността да съм забременяла?  newsm78 Hug Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 650
futuremommy  а защо не си си направила тест за бременост след такова закъснение ?

Общи условия

Активация на акаунт