КГБ = Клуб на Готините Баби - 113.

  • 41 812
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Добро утро и прекрасен ден!

# 77
  • София
  • Мнения: 1 754
    Добро утро,момичета! Днешния ден да е по-добър от вчерашния!

# 78
  • Мнения: 3
Добро утро,момичета,лек и успешен ден! newsm10

# 79
  • Мнения: 1 065
Ето ме и мен!!! Simple Smile
Диди, прекрасно ухаещо кафе си ни сервирала Hug
Само дето аз го пия с мъъъничко мляко, и често вместо кафе предпочитам чай.
Днес имам много неща да свърша и трябва да побързам.

Аритка, как си издържала няколко месеца с болки-то това не се търпи, много е гадно. Sad
При мен проблеми ми създава пародонтозата, а стреса ми е непрекъснато-кога повече, кога по-малко. С Хашимото съм и всичко около мен ми създава притеснения. А и последните месеци на работата са кошмарни, въпрос на оцеляванее  и на фирмата ни, а и на мен в нея. Уча се да се контролирам да не изживявам всичко случващо се около мен , но жив човек съм -може ли да не се вълнувам и притеснявам.

.

.

Това е поздрава ми за всички вас Hug. Ако и сега не се види, моля ви-помагайте.
 

# 80
  • Мнения: 2 099
НАЙ-НАЙ-НАЙ-ДОБРИЯ ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ, МИЛИЧКИ!
 newsm51
ПЪК УТРЕШНИЯТ - ОЩЕ ПО-ХУБАВdazzler1
Аз ще отида да си понаправя рошавата глава - да съм по-хубава по снимките.
А за Каварна направо ми се иска да хвръкна. Не можем ли да намерим някакъв превоз  Confused

# 81
  • Мнения: 1 065
Уаууу, Здравче,  ти си страшен авантюрист Hug Hug Hug.
И на мен толкова ми се иска да съм по често с вас, но и в най-смелите си мечти не смея да си помисля, че мога да тръгна . С годините станах по-улегнала, дълго премисляща да не наруша спокойствието на всички около мен за сметка на моите желания и моето удоволствие.
Все по-често пред мен е изправено ТРЯБВА, а не ИСКАМ да направя това или онова.
Явно време е помисля още повече за себе си, а не за околните, но все не ми се отдава.

# 82
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323
 ДОБРО УТРОООО !
Днес ни очаква един доста горещ ден - да го изживеем без инциденти,че утре - хладноооо!
Диде, благодарско за кафето - и аз сега си го пийвам с вас!
Все се канех да пиша за домашните любимци,но то около мен все други събития hahaha
И ние си падаме по домашните любимци и сме гледали и рибки, и котки, и кучета.Рибки гледахме около 6 месеца, докато един ден холът се беше напълнил с мухи и моят умник взел,че напръскал с мухозол, без да покрие аквариума.....и познайте! На три пъти сме имали котки.У дома щом е котка, значи е Сузана и щом е Сузана - значи е котка Joy Първата беше доста огромна - като се изправеше и си слагаше лапите на масата.Любимата й храна беше сварено яйце,или кисели краставички Joy Вечер заставаше пред вратата и я пускахме за през нощта,а в 5ч сутринта се качваше на плочата пред входа и мяукаше с глава обърната към нашия прозорец.Съответно слизах да й отворя hahahaНа третата година изчезна по Коледа.Беше по Жан Виденовото време и на първия етаж имаме семейство копанари,които имаха гости.Не знам дали я взеха да я продадат,или я изядоха - че доста ориз щеше да събере,но изчезна безследно.Третата Сузана беше расова: черно бяла, с дълъг косъм и огромна опашка.Спеше между мен и Тодор. И като се опънеше главата й стигаше до кръста ми, а опашката - до петите. Остави поколение,но си я носехме с нас на село и по мартенско време я блъсна кола на пътя, барабар с два котарака подире й.При нас остана синчето й Котьо.Миналата година пък него чуждо куче го разкъса.Та вече не гледаме котки. Първото ни куче беше коли,но не мини,а голем дзвер! Казваше се Лазар и го познаваха в целия квартал.Беше много умен,но и много лаком.След две години го дадохме на девера и там след година се нагълтал с една тава кървавица и...  Сега на село е Чоки - каракачанин на вече 11 години. Много е любвеобилен към нас и децата.Помни като слон: брат ми може един път на годината да дойде,но той го помни.Обаче чужд човек да влезе и той да е пуснат - ще го разкъса.Сега като няма никой на село той е пуснат по цяла седмица и за сега нищо не е изчезвало.Един съсед го храни,но Чоки признава само него - жена му не може да се приближи! Та така с нашите животни.
Джили,не търпи, а върви на лекар! И при мен напоследък важи само ТРЯБВА! Да се надявам,че догодина ще мога да мина и на вълна ИСКАМ Joy

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 09:14 от Янче-то

# 83
  • Мнения: 1 065
ЯНЧЕ, душко, Hug, можеш книга да напищеш за вашите любимци Simple Smile Joy
Разсмя ме рано-рано, благодаря  ти bouquet

Притеснява ме, че май скоро няма да можем да сменим ТРЯБВА с по-приятното за нас ИСКАМ. Wink Simple Smile
Докато стане за смяна  ТРЯБВАНЕТО относно децата ни, и ето че започва ТРЯБВА за внуците Heart Eyes.
А  те са всичко за нас, можем ли да им откажем и да не им помогнем, като толкова си ги обичаме. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

# 84
  • Мнения: 1 250
И аз да ви пожелая хубав, лек и усмихнат ден


# 85
  • Мнения: 549
Добро утро и от мен.Благодарско за кафенцето.
Признавам си не съм ви чела.
Не ми остана време.Ще бягаме на фехтовка.
Здравче,много ме размя вчера с министъра. Joy

# 86
  • Мнения: 2 099

Не ми остана време.Ще бягаме на фехтовка.
Здравче,много ме размя вчера с министъра. Joy



И все пак, успя ли някой да преброи министрите с трапчинки днес? То май си е част от кастинга, Светле  Heart Eyes При вас и трапчинка, и плуване, а че и фехтовка - какъв ти министър! Премиер направо ще го правим!  bowuu

# 87
  • Мнения: 77

Здравейте момичета! Hug
Дидия, благодаря за кафенцето! Heart Eyes
Джили, благодаря за хубавия музикален поздрав! Heart Eyes

Янушка, толкова се зарадвах на дъъъългия ти пост, а то за кучета и котки! Heart Eyes
Сега разбирам Дидия, като се възмущаваше, че пишем за консерви, домати, пипери, чушлета.....
Просто не я интересува тази тема жената, ама чак сега я разбрах! Hug
Както и да е, прескачам ги такива писания, ама ви се чудя, как ще спите с котки и кучета в една стая, че и в едно легло!!! newsm78 Heart Eyes #Crazy

Каролинчееее  Heart Eyes  Hug!

Моите внуци се събудиха, отивам да проконтролирам измити ли са очи, ръце.......и да сядат на закуска.............

Приятен ден!
Чао, до по-късно!


# 88
  • София
  • Мнения: 5 079
Олче, не споменаваш в коя болница е мама! Мисля, че си скептично настроена към мен! Но аз желая, въпреки целия си песимизъм към българското здравеопазване, късмет на майка ти! И искам да помогна с помощ, за която ние навремето плащахме и пак не ни я дадоха навреме!

В Окръжна. Мисля, че писах.
Не съм настроена нито към теб (та аз не те познавам (!), нито мога въобще да претендирам, че познавам някого толкова добре от тук списващите...), за да си правиш въобще такива генерални изводи и да прозира лично отношение.
Пиша само за да ви информирам, като се върне Шпунц отново изчезвам. Grinning
Към здравеопазването в частност също не съм настроена скептично. Ако бях, отдавна да съм паднала и духом, и тялом. Предвид, че всичко чака на мен, не мога да си го позволя, нито в този момент, нито изобщо някога, в бъдеще.

Майка ви изпраща поздрави, днес ще и свалят последния дренаж и катетър, вчера малко се разходи, водих я до тоалетна, захранили са я с бульонче, днес мога да и занеса солетки, утре - диетична пилешка супа. А в четвъртък искат да я изписват. Shocked

# 89
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета!  bouquet
Яне ти голЕма идилия си с домашните любимци.  Laughing
И аз гледах кво ли не. Първите любимци бяха два хамстера.  Mr. Green
Взехме ги за мъжки , но нещеш ли единия "мъжкар" след десетина дена роди.  Joy
Та гледах 12 мишока. После ги раздадох и така се отървах от бебетата , но
родителите не преживяха раздялата , та и те се гътнаха. Crazy
После заек , розетки , кучета , котки и запълних новото стопанство.  hahaha

Олче , хубава новина отново.  Hug
Не е ли много набързо това изписване или по клин. пътека толкова? Rolling Eyes
Поздрави и я очакваме.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт