Интернет на 20 години

  • 1 702
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дам, а сякаш беше вчера когато единствените точки за достъп бяха в системата БУЛПАК в подобен на телетекс режим екрани ....

п.с. www не е интернета, а само една част от него ...

# 16
  • Мнения: 25 634
А когато въведоха импулсното отчитане на телефонните разговори, беше много гаден удар под кръста. Преди това можеше да си висиш с часове в нета на цената на един градски разговор (5 стотинки ли беше?), ако доставчикът не те изхвърли или съседът с дуплекса не започне да блъска с юмруци по вратата.  Mr. Green
С дуплекса се справихме - пуснаха жалба срещу нас и от БТК ни прекараха прав пост (длъжни били да го направят за ползващите интернет). Та съседите, вместо да извадят очи, изписаха вежди. Още не могат да го преглътнат.  Flutter
Но аз пък се научих да сърфирам скорострелно и после да си чета оф-лайн пресата и други.  Laughing
От големите телефонни сметки ни отърва лан-връзката, но това вече беше по-късно.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 684
Янтра, немирница, ще трябва да сме се засекли в лафчето на дира... тогава се брояхме на пръсти там.

Тогава пишех Янтра на латиница така - Jantra, за теб си спомням чак от мамешкия форум и малко след като се пренесохте в бг-мамма и аз дойдох, не бях майка и нямах намерение да ставам тогва, ама беше интересен форум. Спомням си за Горица от Лафчето, основно висеше в стая 40+  - беше казала на моят половинчо, че не съм за него, много съм го тормозела, много се бях обидила Laughing (не е лъжа де) hahaha hahaha hahaha Аз какво търсех в стая 40+ нямам си идея, но висях там доста време, уютно Simple Smile

# 18
  • Мнения: 25 634
И аз се навъртах в 40+ (освен в 30+)Laughing
По-малко хора имаше там и нивото беше някак си по-... културно. Завързваха се и доста смислени разговори, за разлика от по-младежките стаи.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 47
Кога станаха 20г...  Grinning Добре, че го има, защото можеш да си отговориш на много въпроси с това хубаво нещо(www)

# 20
  • София
  • Мнения: 6 363
началото... първи доставчик на dial-up Интернет в София - ТТМ. irc, акаунти на AOL...  anyone? Simple Smile

първа сбирка на irc-чатерите от София през 1996- 100 човека. уеб-базирани чатове като "лафчето" на дир.бг се появиха по-късно..

Общи условия

Активация на акаунт