NET 1

  • 5 749
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Една приятелка ми каза за един промо пакет с гратисен период първите 3 месеца всичко е безплатно/цифрова и аналогова тв, 2 HD канала, оптичен нет/, останалите 15 месеца таксата е 30лв
То важи и за стари абонати на срочни договори при преподписване за 18-месечен период, вместо за 12-месеца. Ние в момента сме така - преподписахме и се възползваме от трите безплатни месеца, които са по избор на клиента кога точно да бъдат.
Ние сме от доволните им потребители.
Наскоро нямахме нет за известно време, набрах ги и чух записаното съобщение, че в района има повреда и се работи по отстраняването и. Това ми беше достатъчно като инфо, затворих, а те след 5 минути ме набраха на мобилния да питат дали имам нужда от помощ, защото не съм изчакала обаждането на оператор.


Не знаех за тази оферта, добре звучи

# 16
  • Мнения: 958
Доволна съм, от година и половина съм техен абонат. В началото си скъсахме взаимно нервите, и от тогава и кабелната и нета са супер.
При нас проблема беше, че с моя си безжичен рутер, нета дропеше непрекъснато. А с техният - куча марка работеше. Оказа се, че проблема е в тяхната градинка, дадоха ми временен рутер, оправиха ми проблема, и от тогава всичко е ок.

# 17
  • Мнения: 33
да, и тази оферта не е лоша, с тези  гратисчета 30 лева мисля, че е поносимо като цена и за двете услуги.

# 18
  • Мнения: 4 393
И аз съм от доволните, вече три години съм им абонат. Кабелната тв никога не ми е спирала, а когато се случи да няма интернет - звъня и реагират супер бързо. Не мисля да ги сменям, дано качеството остане такова, че преди това съм сменила не знам колко доставчици.

# 19
  • Мнения: 46
едни от малкото фирми доставчици с адекватен сървиз и обслужване

# 20
  • Мнения: 33
абе щом сестра ми "Мис Каприз" е доволна от качеството на обслужването няма как да не се върже с впечатленията й на другите.

# 21
  • Мнения: 69
Ние в момента сме към blizoo, но не съм доволна и мисля да ги сменям.Сега се ровя из форуми и търся мнения, виждам че има добри отзиви за НЕТ1, родителите ми живеят в Младост и са към тях, нямат оплаквания а и цените им май са прилични.Мисля да се мятам на тях, пък каквото такова, все ще е по-добре от това  Wink

# 22
  • Мнения: X
И аз съм много доволна от услугите им, но напоследък съм доста озадачена от това местене на канали. Винаги си подрежда каналите по определен начин, които програми гледам най-често, на предни позиции, другите по назад...Но ни няма често в апартамента за по месец-два, и като се върнем-всички канали разместени.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 729
Доволна съм, от година и половина съм техен абонат. В началото си скъсахме взаимно нервите, и от тогава и кабелната и нета са супер.
При нас проблема беше, че с моя си безжичен рутер, нета дропеше непрекъснато. А с техният - куча марка работеше. Оказа се, че проблема е в тяхната градинка, дадоха ми временен рутер, оправиха ми проблема, и от тогава всичко е ок.

От 2 седмици и при нас го има проблема същия проблем с интернета.

# 24
  • Мнения: 9
Благодаря ви момичета за отговорите. Аз още не съм се решила, сега майка ми тука ми мели за някви оферти на М-тел с включен домашен, мобилен с 100 мин. към всички мрежи, тв и интернер 30мбит/с. и съм в чуденка. И реално погледнато  цената е същата : 25лв.

# 25
  • Мнения: 1 788
Преди известно време, когато сменях стария си доставчик, исках много да се вържа към Нет 1.
Страхотна за мен селекция на тв-канали, задоволителни отзиви от техни клиенти в и-нет.
Обаче - не бяха стигнали до нашия квартал. Подписах договор с Близу - за огромно мое съжаление.
Но преди две седмици видях Нет 1 техници да прокарват кабели в района.
Нямам търпение да изтече договорът ми и да подпиша с тях.

# 26
  • Мнения: 69
Преди известно време, когато сменях стария си доставчик, исках много да се вържа към Нет 1.
Страхотна за мен селекция на тв-канали, задоволителни отзиви от техни клиенти в и-нет.
Обаче - не бяха стигнали до нашия квартал. Подписах договор с Близу - за огромно мое съжаление.
Но преди две седмици видях Нет 1 техници да прокарват кабели в района.
Нямам търпение да изтече договорът ми и да подпиша с тях.


И аз така!!!

# 27
  • Мнения: X
Няма да сгрешите.

# 28
  • Мнения: 10 547
Повече от доволна съм. Подписахме 18-месечен договор за кабелна и интернет на цена 19,90 на месец. От 5-ти септември до онзи ден имаше доста сериозна повреда в някакво разпределително табло или нещо такова и интернетът ту го имаше, ту го нямаше. Звънях, идваха всеки път, пращаха екипи за наблюдение, звъняха, извинянаха се, информираха ме как върви отстраняването на повредата, винаги любезни. Ще преразгледат и месечната ми такса за месеца. С кабелната проблеми не съм имала. Техни абонати сме от две години.

# 29
  • Мнения: 33
като гледам сестра ми остават доволни от услугите на НЕТ1, техни приятели са се навили да се включат към  тях и ще намажат доста покрай празниците, защото пакетите йм са наполовин цена.

Общи условия

Активация на акаунт