NET 1

  • 5 751
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 45
да бе, гледам доста са намалили цените покрай празниците

# 31
  • Мнения: 33
момичета, някой има ли представа какви са тези допълнителни услуги сега от нет1, чух, че имало някаква медицинска грижа, наясно ли сте повече с това и какви да другите услуги?

# 32
  • Мнения: 46
момичета, някой има ли представа какви са тези допълнителни услуги сега от нет1, чух, че имало някаква медицинска грижа, наясно ли сте повече с това и какви да другите услуги?

Доколкото успях да разбера са пуснали пакет телевизия и интернет + включена лекарска грижа и карта за гориво.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
момичета, някой има ли представа какви са тези допълнителни услуги сега от нет1, чух, че имало някаква медицинска грижа, наясно ли сте повече с това и какви да другите услуги?

Доколкото успях да разбера са пуснали пакет телевизия и интернет + включена лекарска грижа и карта за гориво.
Ето какво допълнително може да са получи при сключване на договор, пише и Лекарската грижа какво точно включва:
http://www.net1.bg/others/

и ето как можете да съчетаете каквито услуги ви трябват в пакет
http://www.net1.bg/packets/types/

# 34
  • Мнения: X
Много добре са ги измислили тези допълнителни услуги, браво!...Аз искам да попитам нещо. Абонат съм на Нет1, пакет тв+интернет. Сега тече втората година, като договорът се подновява през декември( тогава е сключен). Тъй като има вероятност в следващите месеци да напуснем това жилище, дали ще мога да прекратя договора предсрочно, или ще трябва да плащам неустойки?Знам, че ако тече първата година, с положителност ще трябва да си плащам, но автоматичното продължаване на договора през втората също ли е за една година или може да се прекрати във всеки един момент? Другият ми въпрос е изключително тъп, ама като не знам...работи ли лсд телевизор със стайна или външна антена? Защото в магазина, като го купувахме, казаха, че не може, а после техниците, които прекарваха кабелната, казаха, че може...

# 35
  • Мнения: 33
тези нови допълнителни услуги от нет1 са много добри и практични, ще препоръчам на сестра ми тази с медицинската грижа.

# 36
  • Мнения: 57
момичета, някой има ли представа какви са тези допълнителни услуги сега от нет1, чух, че имало някаква медицинска грижа, наясно ли сте повече с това и какви да другите услуги?

Доколкото успях да разбера са пуснали пакет телевизия и интернет + включена лекарска грижа и карта за гориво.
Ето какво допълнително може да са получи при сключване на договор, пише и Лекарската грижа какво точно включва:
http://www.net1.bg/others/

и ето как можете да съчетаете каквито услуги ви трябват в пакет
http://www.net1.bg/packets/types/




Браво браво! Наистина полезни услуги са пуснали  newsm10 Особено картата за гориво и допълнителното здравно осигуряване, което по принцип не е евтино, а както всички знаем дори да сме здравно осигурени, не всички изследвания ги поема касата ...

# 37
  • Мнения: 33
да, и тези услуги определно се явяват полезни, сещам се и за офертата йм със застраховката, а тези за гориво и медицинска грижа са още по-практични и необходими.

# 38
  • Мнения: 45
Кат за 30лв си е далавера да си вземеш пакет, който включва нет, тв, карта за гориво с намаления и допълнително здравно осигуряване. Това е яка оферта, защото само здравния пакет е майка си и баща си ако искате да си вземете отделно като частно лице. Между другото този център Фи Хелт, към който е здравното осигуряване до колкото знам е частен и нов и предполагам, че апаратурата, оборудването и всичко ще е последен писък в медицината...

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, клиниката е собственост на Първа инвестиционна банка и позната, която работи в банката каза, че всичко е последен писък в мед. апаратура. Peace Ще видя като дойде време за преподписване о ткоя опция ще се възползваме.
Току що ми пратиха СМС да си сканирам наново тв-честотите, защото били пуснали нови програми.  Peace

# 40
  • Мнения: 0
Услугите на Нет1 са добри, но ако сте на квартира и не сте сигурни докога ще живеете там НЕ СЕ ВКЛЮЧВАЙТЕ. Имам вече опит. Преместихме сме инцидентно на друг адрес и пуснах молба за смяна на адреса. Казаха ми, че не могат да предоставят услугата и да дам адрес на приятел / приятелка. Предоставих още два адреса, но и там не могат да предоставят услугата. Подчертавам, че адресите са в райони с изградена мрежа. Временно се изключих за 6 месеца с молба и целенасочено не се включих на друг доставчик с надежда, че ще го включат. Минаха 6 месеца, резултата е все още същият. Подадох молба за прекратяване на договора, резултата е, че не е удовлетворена. Сега трябва да плащам за оставащите месеци, за услуга която не ползвам - неустойка. Ще я платя, но никога повече няма да се включа.
Съвета ми е внимавайте към какво и кого се включвате и мислете с перспектива.... ако може и 10 години напред, че в нашата страна коректният потребител не се толерира.

# 41
  • Мнения: 33
Да, клиниката е собственост на Първа инвестиционна банка и позната, която работи в банката каза, че всичко е последен писък в мед. апаратура. Peace Ще видя като дойде време за преподписване о ткоя опция ще се възползваме.
Току що ми пратиха СМС да си сканирам наново тв-честотите, защото били пуснали нови програми.  Peace

като ще е услуга да е като хората и аз между другото се запитах за тази оферта за медицинската грижа, все пак си трябва добро оборудване, въпрос на избор е, но и аз бих избрала офертата с медицинската грижа.

# 42
  • Мнения: 57
Да, клиниката е собственост на Първа инвестиционна банка и позната, която работи в банката каза, че всичко е последен писък в мед. апаратура. Peace Ще видя като дойде време за преподписване о ткоя опция ще се възползваме.
Току що ми пратиха СМС да си сканирам наново тв-честотите, защото били пуснали нови програми.  Peace


А апаратурата и оборудването не са хич за пренебрегване като се сетя ква мизерия е в държавните болници и поликлиники и с какви стари апарати уж ни лекуват и диагностицират... Евала, че Нетаджийте са се сетили за такваз примоция ...

# 43
  • Мнения: 12
И за мен нет1 са най-добри и то като се има предвид, че даже бях създала специална тема ...преди да се откача от близу. Сега съм доволна и нямам никакви проблеми Simple Smile  bouquet

# 44
  • Мнения: 63
Добри са, пак ще кажа, този път малко по-дълго ще споделя-ползваме ги от години и няма мърдане Winkмнението ми е абсолютно безпристрастно, преди сме били и на Близу и на Мегалан и на едни квартални източници ...но нивото не беше никак добре, особено при Близу.

Общи условия

Активация на акаунт