Има ли хора,които говорят с мъртвите?

  • 29 058
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 143
Говорила съм да /меко казано - аз от страх нито написах нещо, нито попитах /. Преди доста години, бях ученичка 10-11 клас, на майка ми и бяха казали, че има силно биополе и е доста вероятно да осъществи контакт с нещо като наблюдатели на земята.
Реших и аз да опитам / детска му работа / и докато си чаках да ми напишат нещо изведнъж ръката ми се залепи за листа и започна да пише. Не беше моята ръка и не можех да я контролирам. За да спра да пиша се наложи да си помогна с другата. Беше баба ми, писа колко много ни обича и искаше да и занесат на гроба 2 неща. Едното даже и не знаех какво значи - думата не ми беше позната. Каза, че много бърза и не може повече да говори с мен. Няколко реда пишеше само обичам ви, мисля за вас. Оказа се, че нещата които е поискала едното го е ползвала доста, но са забравили да и го сложат, а другото и е било любимо, но овехтяло и са и сложили ново. Никога не съм била близка с тази ми баба.
Чувството - целия се тресеш и не можеш да си намериш място. Не бих искала пак да го преживея, доста е стряскащо.
Майка ми си говореше и с дядо и с татко, но не споделя много от тези разговори. Всичко, което са и казали стана. Пишеше си с така наречен наблюдател - никога не ти казват кога точно нещо ще стане, а да или не. Каза на майка ми какво да направи, за да не мине сестра ми на инсулин - беше минала границата. Преди това и беше казал тя да измие на баща ми главата, не го направи, защото той не вярваше в такива неща и не би и позволил - почина от тумор в главата по-късно.
В началото, за да му повярва и каза, че ще и каже 4 от числата на тотото - паднаха се. Можеше да и каже и другите, но по този начин се намесва и променя хода на нещата. Правят го само когато се налага. Беше и писал, че те са подали елементите от менделеевата таблица и има още няколко, които липсват, но човечеството не е узряло да ги знае. Много ще ни помогнат, но ако не ги ползваме правилно и много ще навредят.

# 61
  • Мнения: 6 301
Вярвам, че има такива хора.

# 62
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Къде мога да видя как се прави тоя кръг с букви и как се прикрепва стрелката?
Някой ако има желание да ми обясни на лс или тук че ми стана интересно  Rolling Eyes
На глас ли се задават въпроси или мислено  newsm78. Ей такива подробности. Що пък да не пробва човек, щом казвате че се получава.

# 63
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако обръщахме внимание приживе на близките ...... нямаше да има нужда от такива "измислени" неща  Sunglasses


Да се обичаме и ценим приживе ам  Peace



Вярвам, че има такива хора.
Да , това са добри психолози  Wink


Феномени като Ванга са единици  Peace



# 64
  • Мнения: 4 758

На глас ли се задават въпроси или мислено  newsm78. Ей такива подробности. Що пък да не пробва човек, щом казвате че се получава.

И на какъв език се задават въпросите... Ако мъртвият е говорел само немски - ще можем ли да се разберем някак?

# 65
  • Мнения: 9
Ако обръщахме внимание приживе на близките ...... нямаше да има нужда от такива "измислени" неща  Sunglasses


Да се обичаме и ценим приживе ам  Peace


     Peace Дам, и за мене е по-важно да говоря с живите, да ги ценя и обичам приживе, отколкото да се надявам, че след "това" ще си доизисняваме несподеленото.



Да , това са добри психолози  Wink


    Точно и вярно казано  Peace



На глас ли се задават въпроси или мислено  newsm78. Ей такива подробности. Що пък да не пробва човек, щом казвате че се получава.

И на какъв език се задават въпросите... Ако мъртвият е говорел само немски - ще можем ли да се разберем някак?


       Душата на човека е много древна, тя е преди Вавилонската кула, т.е. не си "разговаря" на определен език.  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 758
      Душата на човека е много древна, тя е преди Вавилонската кула, т.е. не си "разговаря" на определен език.  Simple Smile

Може, може - ама на дъската с буквичките има само букви от определена абука, нали така?

Това всъщност май значи, че и с неграмотните (които са огромната част от мъртвите) не можем да се свържем...

# 67
  • Мнения: 169
Някой чувал ли е за конкретен човек и предполагам е ходил при него,колкото и налудничаво да звучи.
Кой е той или коя?
Къде е?
Не ми се вярва,някой макар от любопитство и с недоверие,никой да не е бил при такъв човек.
 

# 68
  • София
  • Мнения: 1 152
Аз съм ходила при една жена.  Родом съм от Монтана, а жената е от Берковица. Ходих преди години няколко пъти....с ръкана сърце казвам, че всичко което ми казаха се случи. Един път и аз говорих..., но не искам да споделям повече в темата. Ще кажа само, че не вярвах докато не отидох и не го направих. Не съм ходила от поне 2 години. Последно водих приятелка. Ако някой нещо се интересува може да ми пише на лични. Не искам просто да задълбавам и да навлизам в спорове, защото всеки може да вярва в каквото си иска Simple Smile

# 69
  • Мнения: 9
Люксен, не задълбавам, просто питам - жената или мъртвият, който е призовала жената го каза това, което се е сбъднало? Hug

# 70
  • Мнения: 16
Някой чувал ли е за конкретен човек и предполагам е ходил при него,колкото и налудничаво да звучи.
Кой е той или коя?
Къде е?
Не ми се вярва,някой макар от любопитство и с недоверие,никой да не е бил при такъв човек.
 
Аз съм ходила в Германия, при двама, един мъж и една жена. Мъжът се оказа мошенник,
предварително ми поиска домашен телефон, уж да е сигурен, че ще отида.
Търсил е в телефонния указател имена в моят град със същото фамилно име.
В указателя сме трима с тази фамилия, единният ми е роднина, а другият случаен човек, който не познавам лично дори. Спомена и двамата, да докаже как направо имена ми вади.
Аз се усетих по-късно, след като четох в един форум референции за този гледач.
Иначе месеци наред се чудех, кой е третия мъж, който гледача спомена, а той бил просто случайния от указателя.

При жената не ми поискаха никаква информация за мен, аз писах и под псевдоним, щото парен каша духа и не казах никаква информация за себе си, нито за умрелия, казах само,
че ще се оставя да бъде изненадана кой ще дойде, че нямам определен починал.
Дойде баба ми, назова ме с галеното ми име, както ме назоваваше в България. Гледачката нямаше как да го знае, защото е на един селски диалект и няма нищо общо със собственото ми име. Доволна останах.

# 71
  • Мнения: 631
Когато баба почина бях потресена, безсилна и както всеки човек загубил близък безкрайно тъжна. Един единствен път сънувах, че говоря с нея по телефона и ми каза, че е добре да не се притеснявам....това е. Дали е плод на подсъзнанието и въображението ми за да се успокоя - не зная, но е факт, че от този момент се поуспокоих и приех неизбежното.

# 72
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Вярвам,че има такива хора,макар и единици.

Цитат
Може, може - ама на дъската с буквичките има само букви от определена абука, нали така?

Това всъщност май значи, че и с неграмотните (които са огромната част от мъртвите) не можем да се свържем.


Мисля,че не става въпрос за грамотността на мъртвите.Много вероятно е душата на човек да общува само чрез енергията така да се каже,да не важат езици или букви,просто начина да общуват с нас е да се материализира мисълта им 4рез букви,независимо на какъв език са.Някои медиуми споделят,че не чуват гласа на мъртвия,а посланието му идва във формата на внушена мисъл.

# 73
  • Мнения: 4 758
purko88, имам предвид разказа на vl.

# 74
  • Мнения: 2 811
За кръга със стрелката - това си беше популярен начин да научиш за кого ще се омъжиш в четвърти клас.

С един пръстен, който висеше над едно табло с букви.

Дали предимно пропусналите тези свръхинтересни девичи занимания стават професори? Науката мълчи. Simple Smile


това не противоречи на технологията на вл. явно мьртвите са подсказвали кой за кого ще се омьжи.

Общи условия

Активация на акаунт