Коледните мечти на някои хора се сбъднаха :-)

  • 2 612
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 393
Едно голямо ЧЕСТИТО и от мен!   bouquet

# 31
  • Мнения: 4 399
Честито и от мен и пожелания за лека и приятна бременост!

# 32
  • Мнения: 1 581
Честито! Много весела бременност и много хубаво бебе ти желая   bouquet

А на тия, дето искат, ама мъжете им не дават, ще им се сбъднат ли коледните желания Mr. Green

# 33
  • Мнения: 449
Честито и от мен. Желая ти лека и безпроблемна бременност.
Хи-Хи-Хи  Laughing Laughing Laughing
Дядо Коледа май наистина е в Северна Америка.

# 34
  • Мнения: 1 909
Честито, Тандуриииииииииии  Hug
Едно здраво и сладко бебче, лека бременност и всичко добро ти желая Simple Smile)))))) МНОГО се вълнувам!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 35
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
отдавна не съм влизала и сега една добра новина  Grinning
4естито и много оби4 в семейството  Hug
Коледата наистина е вълШебно време  Close-mas:

# 36
  • Мнения: 2 257
Хе хе, то по заглавието си личи, няма какво да се сещаме повече! Браво на вас бе, ей, думата ви на две не става! Казвате и сте бременни! От все сърце поздравления! Дано си здрава и бебето в теб! Много се радвам за вас с Бонбонката!     Hands Clap


Айде, познах, ще може ли да шушнеш на дядо ти Коледа, че съм зажадняла за едно мъничко такова вече  bouquet Hug Тая Коледа няма как да е, ама за Новата година.... Embarassed newsm78 Ако трябва, ще се държа прилично вече..... Laughing

# 37
  • Мнения: 3 271
Да те поздравя и тук, миличка!
Много лека и спокойна  newsm51

# 38
  • Мнения: 1 116
А и аз само от заглавието познах Simple Smile
Честито, лека бременност и едно сладко момиченце накрая!
Ако пък е момченце не се притеснявай, може да помислим за рязмяна Wink, щото Диана ме врънка да съм й раждала братче, че няколко нейни приятелки се сдобиха с братчета и сега е модерно да си имаш братче. Аз като й казах че скоро не мисля да раждам братче, предложи да разменим Криска тогава, ако братчето ще я слуша повече от нея Simple Smile

# 39
  • Мнения: 299
Честито и лека бременост! И да ни зарадваш с едно красиво момиченце после!

# 40
  • Мнения: 822
Честито и от мен,Tandoori!
Желая ти лека бременност !Никакви проблеми с баткото от тук нататък!И най-красивото,здраво и нежно човече на света!/Очакваме потвърждение,че ше бъде девойка.../
Много се радвам за вас!Бъдете щастливи и се обичайте много!
  bouquetHug

# 41
  • Мнения: 7 091
Благодаря на Елфчето, на Ели, на мама Щрумпф( леле тъй ли се пише Wink ), Вяра и Мисис Г Simple Smile за пожеланията!!  Hug

# 42
  • Мнения: 7 091
Честито! Много весела бременност и много хубаво бебе ти желая   bouquet

А на тия, дето искат, ама мъжете им не дават, ще им се сбъднат ли коледните желания Mr. Green

Ще се сбъднат, ама трябва малко помощ от пожелаващия по въпроса Wink

# 43
  • Мнения: 7 091
Честито и от мен. Желая ти лека и безпроблемна бременност.
Хи-Хи-Хи  Laughing Laughing Laughing
Дядо Коледа май наистина е в Северна Америка.


Сега да, днеска сутринта мина от тука и ми донесе хубавите новини, обаче каза, че ще пътува и към други по-топли места Wink Тея да се готви!  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 7 091
Хе хе, то по заглавието си личи, няма какво да се сещаме повече! Браво на вас бе, ей, думата ви на две не става! Казвате и сте бременни! От все сърце поздравления! Дано си здрава и бебето в теб! Много се радвам за вас с Бонбонката!     Hands Clap


Айде, познах, ще може ли да шушнеш на дядо ти Коледа, че съм зажадняла за едно мъничко такова вече  bouquet Hug Тая Коледа няма как да е, ама за Новата година.... Embarassed newsm78 Ако трябва, ще се държа прилично вече..... Laughing

Мерси за пожеланията!!! Те тези теми всичките са омагьосани като се почне от тази на Дитката та до моята Wink Всичко се сбъдва, вярвай силно! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт