Как да го предразположа тоя мъж да иска бебе

  • 16 113
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 974
щеше да бъде чудесно, ако някой имаше точната фраза  Simple Smile
И няма как отговорите, които получаваш, да не ти се струват " много общо казани". Никой тук не познава нито теб, нито приятеля ти, за да знае какво би наклонило везните в твоя полза.

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 16:32 от Брук Дейвис

# 16
  • Мнения: 409
Това с памук да му извадя душата съм го пробвала но когато не излиза и побеснявам.Характерът ми е такъв.Повярвайте писах тук като си мислех че ще получа точната фраза едва ли не как да го накарам да поиска деца.  Laughing Незнам дотук нещата са много общо казани.

Досега си мислех как някой ще ме накара да искам нещо.....още повече толкова сериозно....няма такъв шанс. Но мога да бъда убедена, че дадено нещо ще е добро и хубаво, че когато се случи ще бъда щастлива и т.н. 
А човекът който може да ме убеди, знае как да го направи - вярвай ми!
И ако ти не знаеш как да подходиш към човек с когото си от 8 години, какво очакваш от нас newsm78
А ти по принцип ли искаш дете или точно от приятеля ти ? 

# 17
  • Мнения: 351
Незнам дотук нещата са много общо казани.

Е, аз ти цитирах какво аз говорих на моя мъж  Grinning Колко по-конкретно искаш!?!
Може би ти звучат изказванията ми по-агресивно, но казани в точния момент и с точната интонация вършат работа. Поне при мен, де  Grinning

А това с изчакването на не знам си колко месеца, на мен лично не ми изглежда много ефективен вариант, при условие че живеете от 8 години заедно, но ти си знаеш най-добре.

Успех!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 779
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=585645.msg18776871#msg18776871

Това е една тема подобна на твоята, която пуснах преди известно време. Аз също имах известни колебания, не само той. В крайна сметка човекът до мен след 6 години връзка  узря за тази стъпка. А мен ме постресна възрастта, на която съм. И вече започнахме  да опитваме за дете. Друг е въпроса, че хич не съм убедена, че ще стане бързо, но само времето ще покаже. Но тази победа беше много трудно извоювана, то бе разговори, то беше изтъкване на мотивация, даване на отсрочки, стигнах даже до там да му кажа, че ще е по-добре всеки да поема своя път, след като нямаме еднакви цели, в смисъл не гледаме в една посока. Малко след този разговор узря и се съгласи, явно след като видя, че наистина съм готова да си тръгна. Не знам, ако имаме някой ден дете, колко ще помага и ще се грижи за него и дали ще излезе с мотива "на ти сега, гледай го, нали ти го искаше", но доста сега чете по въпроса за бебеправенето и даже се вълнува и интересува, на моменти, имам усещане повече от мен.  Явно при всеки е индивидуално.

# 19
  • Мнения: 23
Снощи говорихме с братовчед му по скайпа,той е в друга държава.Момчето вика аз вече къща си купих сега и жена ако си намеря да създам семейство ще е много добре.След това каза на приятеля ми че сме доста време заедно ,защо не помислим над това да имаме дете.И тогава се намеси майка му(живеем с родителите му,досега е нямало проблеми)и каза АМА ЧЕ ТЪП РАЗГОВОР!!!Направо ми завря чайника,идеше ми да стана и да и вкарам един ритник в главата.Сто процента тя ги яде едни там ама.Явно иска света да завърши с нея дъртата вещица.Ако знаете как я уважавах тази жена а сега направо не искам да я виждам.Приятелят ми е толкова слабохарактерен,че дори и 2 годишно дете може да го манипулира както си иска.Е аз до сега съм живяла с тази дъртата крава и съм си мислела че всичко е ок пък то какво било.Няма вариант да се изнесем,защото той се чувства длъжен да е там(баща му работи на смени и вечер не може да я остави сам),няма и вариант да и се озъбя защото все пак съм и в къщата.Та си мисля че тази дъртата вещица ги яде някакви.Доста често като се замисля са се усамотявали в кухнята на по цигара и понеже аз не пуша и не харесвам да ми мирише на цигари не ходя там.Как е възможно 60 годишна жена да не иска внуци.Той има по голям брат който е в чужбина.На 38 е и не е женен понеже е много алчен.И майка му може би е още със селските разбирания че първо големия трябва да има дете.На големия купиха апартамент с цел да се задоми.Бе не знам кво да кажа вече.

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 10:55 от marge simpson

# 20
  • Мнения: 477
ох, ти съвсем ме обърка.Сега пък и слабохарактерен...
За свекито обаче ти съчувствам.Мисля, че не трябва да стоиш и да си се ядосваш,а да и кажеш каквото си мислиш.К'во ви се меси и тя- че много сте цъфнали, само тя ви липсва!

# 21
  • Мнения: 409
.Приятелят ми е толкова слабохарактерен,че дори и 2 годишно дете може да го манипулира както си иска.

Ами, щом 2 годишно дете може да го манипулира защо ти не можеш  newsm78
Влязох в темата с искренното желание да помогна, но.........такъв език, такива епитети за хората, с които живееш......почти съм сигурна защо приятелят ти не иска дете от теб, но не искам да те обиждам

# 22
  • София
  • Мнения: 974
Ами, щом 2 годишно дете може да го манипулира защо ти не можеш  newsm78
Да, щом  е толкова лесен за манипулиране, би трябвало до сега да си успяла да го убедиш.

# 23
  • Мнения: 23
Незнам писна ми вече,мисля да си хващам парцалите и да отлитам нанякъде.Верно че само аз не мога да го манипулирам.Защо ли защото аз като проведа разговор с него той след 2 минути го разказва на майка си.И естествено дъртата хиена с повече стаж от мен и знае точно какво да му каже.А на ganila мога само да и кажа че тази жена я уважавах като моя майка,но сега разбрах че не е трябвало.Както и да е мисля че темата приключи.Благодаря все пак.

# 24
  • София
  • Мнения: 974
Ако наистина споделя всеки ваш разговор с майка си.....нямам думи. Може би наистина идеята с "парцалите и отлитането " не е за пренебрегване.  Помисли хубаво дали искаш точно този мъж да е баща на детето ти.

# 25
  • Мнения: 931
Ако наистина споделя всеки ваш разговор с майка си.....нямам думи. Може би наистина идеята с "парцалите и отлитането " не е за пренебрегване.  Помисли хубаво дали искаш точно този мъж да е баща на детето ти.
Peace Peace Peace

# 26
  • Мнения: 477
Ако наистина споделя всеки ваш разговор с майка си.....нямам думи. Може би наистина идеята с "парцалите и отлитането " не е за пренебрегване.  Помисли хубаво дали искаш точно този мъж да е баща на детето ти.
Peace Peace Peace
Абе тя тая работа понамириса още от това 8 годишно чакане!
Успех ти пожелавам и дано намериш верния път   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 1 423
Човек не може да го накараш да иска детенце. Един ден той просто се събужда независимо мъж или жена е и осъзнава, че има нужда от малка душица, която да храни, отглежда, възпитава и да и прави "бърррррррр" на коремчето. И когато тия чувства са се зародили в него не може да го спре нито майка му, нито приятелите му. Играеш в някакъв много тъп филм, може би е време да спреш прожекцията му,особено, ако не си на 20 и няма време за чакане. Никой няма право да насилва друг с дете, но и никой няма право да спира човек да си има дете.

# 28
  • Мнения: 1 327
С риск да се обидиш, но си мисля че е глупаво да искаш да убедиш човека до теб, че трябва да имате деца. Познавам такива двойки, където мъжете все се дърпат, но жените ги заплашват с раздяла и става по тяхната Shocked При нас мъжът ми първи спомена, че иска да имаме дете още на първата година Wink Според мен в твоя случай той не е готов за дете и не бих го карала на сила,нито да се мъча да го манипулирам, но това е мое мнение. Казват че мъжът е срещнал жената на живота си, когата си я представи като майка на децата му. Замисли се дали това е човекът за теб. Желая ти късмет  Hug

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
С риск да се обидиш, но си мисля че е глупаво да искаш да убедиш човека до теб, че трябва да имате деца.

Точно това влязох да напиша! Не бих седнала да убеждавам, предразполагам, манипулирам и пр. някой мъж, за да го накарам да иска дете от мен- твърде унизително е.
С моя мъж сме заедно от ученици. От първите няколко месеца на връзката ни той заговори за деца, разбира се съвсем хипотетично. Никак не си представям да съм с някого 8 години и да ми се налага да го убеждавам да си родим деца. Едно е да не им е дошло времето, друго- нежеланието му да бъде баща!

Общи условия

Активация на акаунт