Любители на кучета-22

  • 41 671
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 654
Всички е наред с Ая,нали?

# 601
  • Мнения: 372
Много ви благодаря за куража!

Ходихме до лекаря към 18 часа днес.
Прегледа я отново, мери й температурата - всичко ок, но пък, от не знам къде, са й се възпалили лимфните възли на врата.
   ooooh!
Предписа леки хапченца, които да ги успокоят. На 12 часа, 5 дни трябва да ги взима. Каза да започнем от тази вечер и след малко ще тикаме хапче в гърло.  Crazy  След като завършим курса, ще отидем пак да я види.   Peace

Принципно нямаме кой знае какво по пода, не знам къде тършува за боклуци.   Tired  Днес обезопасявах апартамента като за бебе, няма как.
Пък и цял ден я гледам в устата, ще ми е обица на ухото тази случка.
   Hug

# 602
  • Мнения: 654
Добри новини за лека нощ.  bouquet

# 603
  • Мнения: 84
Здравейте ах че хубава тема аз обожавам кученцата и котенцата и изобюо всяко животинче.Исках да споделя за добрата инициатива на две мои приятелки,които спасяват животинки в беда.Сега имат около 17 сладки и мили кученца,които си търсят дом.Всички са с ваксини и кастрирани.Реших да им помогна макар и по този начин,ако някои се интересува моля да ми пише.само да вметна,че има прекрасна девойка-Лора,която е от тази порода,нз как е на български,която си търси дом . Ако на някой му хареса да ми пише.Тя е кастрирана и обезпаразитена.Бих я взела,но се грижа за синчето и Simple Smile

# 604
  • Мнения: 372
Добри новини за лека нощ.  bouquet

Да, наистина.   Hug

# 605
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 621
Да се покажем и ние Simple Smile Лео е плажуващо куче в момента. Тук се е скрил под дюшека. Щом някой се опита да го извади от там, веднага му показва зъбки. Едвам го опазвам от всякакви деца на плажа, които искат да го пипнат, не знаейки за лютият му нрав ... Но вчера една чехкиня направо го сграбчи за муцунката, той ръмжи, тя го мачка по нюхата и му говори нещо ooooh! аз се пробвам да и обяснявам на английски да не го прави, че ще я ръфне, тя не зацепва. На края го щипна за носа и изчезна. Леонардо хептен се ошашави и само се блещи и върти очите, даже от изненада забрави, че принципно хапе при такива посегателства ...  Mr. Green

Последна редакция: пн, 29 авг 2011, 23:15 от Unknown_lady

# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 9 185
Feeling , големи притеснения си преживяла, но се радвам,че малката душица Ая е по-добре,много е притеснително ,когато се случи нещо подобно с подобен дребосък,като ги гледа човек колко са финни... Hug
Ех,тоя Лео,както винаги е неотразим сладур Heart EyesКак му понася жегата на плажа?

# 607
  • София
  • Мнения: 11 198
Здравейте!
Ние се завърнахме от моренце...



# 608
  • Мнения: 372
Feeling , големи притеснения си преживяла, но се радвам,че малката душица Ая е по-добре,много е притеснително ,когато се случи нещо подобно с подобен дребосък,като ги гледа човек колко са финни... Hug


Да, наистина са много финни, милите.
Гълтаме си хапчетата и оздравяваме.
   Wink  Днес е по-веселичка, вчера още имаше уплаха в очите и поведението й.

жгмъц
   Hug  Добре дошли отново!
Надявам се да сте си изкарали незабравимо лято! Как се чувстваше Кучо?
   Flutter

Лео е страхотен! Не знаех, че пекинезите могат да бъдат и лоши. Божидар - пекинезът на нашите е едно от най-милите същества, които познавам.   Heart Eyes  ...май се повтарям...   Blush

# 609
  • София
  • Мнения: 11 198
Кучо прекара и 2 дни на лодка, освен традиционното плажуване. На борда не беше много доволна, поизмъчи се, друг път няма да я водя на такива пътешествия. На плажа също и беше гореща така, че я сваляхме към 6 да се поизкъпе и да порови в пясъка.  Wink
Дечко обгрижваше Бианка през цялото време, но там (Гърция) няма бездомни песове и спокойно си я разхождаше. В София не смея да го пусна сам с кучето...
Като цяло беше супер, жалко че свърши ...
Ох искам да живея на топло.  Crazy

# 610
  • София
  • Мнения: 8 386
Няколко дни не съм чела и много информация, много нещо.
Feeling, надявам се малката сърничка да е по-добре. Simple Smile

Unknown_lady, направо си представям колко е бил изумен Лео от бруталността на чехкинята, та чак е забравил, че е зъл. Той наистина има муцунка, предизвикваща да го нагушкаш. Mr. Green

жгмъц, като гледам Бианка как нуня, май й е харесало на морето. Simple Smile

# 611
  • Мнения: 72
Здравейте, момичета! Мойта пакостница расте буквално с часове и много лакома е станала напоследък. Аз я храня 3 пъти дневно с по 30 грама бебешки гранулки. Излапва ги буквално докато мигна, дори не я чувам да дъвче много. Тя на 25-и стана на 3 месеца, кокерка е. Чудя се дали й стига тази храна, не мога да се ориентирам и в нета - търсих някоя табличка или нещо подобно, ама нищо подходящо не ми попадна. Вие как се храните, дайте някой съвет. Вет каза всяко куче, че било различно и аз трябва да преценя. От 2-3 дни й давам малко повече на всяко хранене, пък ще видим, дано не се закръгли много Mr. Green

# 612
  • София
  • Мнения: 8 386
На всяка храна има дозировка за съответната възраст и килограми на животното.
Храните са с различно протеиново съдържание, поради което при по-ниско протеиновите (тези от супермаркетите, тип Дарлинг, Педигри и т.н.) се налага да се дава по-голямо количество и обратното.
Погледни опаковката на самата храна.

# 613
  • Балчик
  • Мнения: 9 312

жгмъц, като гледам Бианка как нуня, май й е харесало на морето. Simple Smile

А май и за нея трябва да вземате легло, че за детето не остава място. Grinning
Много сладки. Peace

# 614
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз я храня 3 пъти дневно с по 30 грама бебешки гранулки. Излапва ги буквално докато мигна, дори не я чувам да дъвче много. Тя на 25-и стана на 3 месеца, кокерка е.

Разбира се, че не й стига  Wink Аз давам 30 грама гранули на мини-пинчер  Hug
Виж какво пише на плика с храната

Утре ще се връщам да ви чета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт