Защо така стана с този Chicco против стрии?

  • 9 608
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Ама аз нямам стрии... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 583
мисти, аз също като бях бременна кожата ми беше много суха-това чико съм го пробвала за малко и не мога да кажа че е нещо особено. мазах се и с други работи но не редовно. когато родих кожата ми направо се лющеше в областта на корема и бедрата и ме сърбеше и болеше даже. тогава показах на личната и тя ми изписа някаква немска паста за суха кожа от аптеката и за 1 седмица ме излекува.консултирай се с лекар.а за стриите-преди 8 години напълнях драстично с 15 кг. и след една година ги свалих без диети-някакъв хормонален дисбаланс и тогава се нацепих по дупето и отстрани на бедрата.като бях бременна преди 1 година качих 15 килограма едва последният месец ми личеше и сега нямам стрии нито по корема нито новопоявили се.а в болницата една майка до мен 21 годишна се беше мазала упорито с какво ли не и корема и беше ужасно нацепен. така че си е до кожата или хормоналните промени у жената според мен. 

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това, което аз мога да тикажа от личен опит е да не си даваш парите за този крем - аз се мазах сума ти време с него, ела да видиш какви са ми стриите ooooh! Едва ли някоя майка по света има по-големи и по-дълбоки стрии, просто ужасни!

Истината е, че всичко е до кожа, а като мазило най-помага чист зехтин.

Наистина всичко е до кожа.
И аз се мазах все със скъпи неща;Виши,Галеник и др.,но имам доста стрии.
Сестра ми се маза само със зехтин,няма нито една стриика,нито една.

# 18
  • Мнения: 260
Аз се мазах съм смес от сехтин, олио Пенатен и масло от житен зародиш...на корема нямам стрии, имам само на краката, щото там не се мазах Embarassed. Не знам дали е от зехтина или просто ми е еластична кожата, но пробвай. Иначе е нормално да ти опъва, мен ме сърбеше корема нечовешки от третия до седмия месец въпреки че се мажех, всички казваха че ще се нацепя, а то...де го мажеш, де се къса Close

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Според мен е въпрос на кожа.Аз се мазах и с Дева и с
Чико и др.включително бебешко олио и зехтин и пак
жестоко се нацепих-имам по мнпго и навсякъде #2gunfire
Все пак е желателно да се посъветваш със специалист.
Пожелавам ти да нямаш нито една стрия никъде! Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
От Девата не съм доволна.Супер трудно се разнася.

Мазах се с Чикото-нацепих се.

Последния месец пробвах Мустелата-много-по добър от Чико.Пробвай!!!И остава на кожата цял ден,без да го чувстваш мазен,някво странно е ,но е добро! Peace

# 21
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пробвай българското масло против стрии на Икаров,около 5 лв.големия флакон.Аз съм доволна,не ми се появиха стрии,но все пак всичко е до кожа.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Misty, днес влезнах в една доста добре заредена с козметика аптека, за да си купя Chicco-то. С двете мацки-аптекарки надълго и нашироко обсъждахме предимствата и недостатъците на различните марки и техните продукти против стрии.
В крайна сметка успяха да ме разубедят от Chicco-то, а ми препоръчаха много Lierac и Galenic. Взех си Lierac - одавна се интересувам и от него, а техните лични впечатления и на техни приятелки - също много доволни, ме убедиха окончателно. 
По-кофтито е, че е на същата цена, но е 100 мл. Crazy! С моите темпове на мазане, след максимум месец ще трябва да се снабдявам отново - ще видим тогава с какво  Wink!

# 23
  • Мнения: 995
Наистина всичко е до кожа.
И аз се мазах все със скъпи неща;Виши,Галеник и др.,но имам доста стрии.

Подкрепям!
Вече съм споделяла, че има ментета на "Виши".Не стига че не ми помогна, ами четвъртата опаковка имаше коренно различен аромат.
Не си давай парите за скъпи мазила.Важното е да омазняваш кожата. Зехтина е чуден за целта.

# 24
  • Мнения: 5 317
Препоръчвам ти AVENT против стрии, но все пак, всяка кожа си има различни нужди.
Мюриел,колко струва този крем?

# 25
  • Мнения: 6 164
Препоръчвам ти AVENT против стрии, но все пак, всяка кожа си има различни нужди.
Мюриел,колко струва този крем?

Не съм Мюриел Wink, но е около 18.90 - 200мл. ето

# 26
  • Мнения: 1 798
Има един масажен крема на ~Българска роза~Карлово-съдържа масло от ший и витамини,три лева е Flutter

# 27
  • Мнения: 25
Аз също ползвах крема на Чико и на мен ми беше малко сухичък и за това го комбинирах с олиото на Чико и за щастие нямам стрии. Успех в мазането!

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
аз също се мажа сега с Чико но можеш да пробваш бебешкото олио на Bubchen.Чувала съм много добри отзиви успех

# 29
  • Мнения: 2 047
Сменяй крема, най-много да си развалиш кожата на корема с това чико. Ясно е , че не ти действа добре, не би трябвало да ти я прави суха, напротив.

Общи условия

Активация на акаунт