Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС

  • 52 453
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 614
Благодаря за коментарите за сушито, добре че не съм поръчала, че смятахме и от двата варианта да се възползваме.
Едното щяхме да си го хапмем с приятелки, а другото смятах да го резервирам за 8-ми и да поканя моя на домашно, че не обичам гюрултия, но уви, ще мисля други варианти. Най-много сама да му  направя  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 1 893
И аз благодаря за отзивите.
Много жалко, вместо да си направят реклама и да поръчваме постоянно, сега дори няма да пробвам.

# 707
  • Мнения: 20
И аз се записвам със злополучен опит с това суши...сега като чета коментарите ви, явно проблемът не е в нашия вкус. Не бяхме опитвали суши и се чудехме "абе толкова ли гадно било това нещо?". Наистина останахме разочаровани и от доставката - която се забави, и от вкуса - ужас.
За Сикерата: от няколко седмици ходя там на антицелулитни процедури - много съм доволна. Има ефект, момичетата са много мили, старателни, обстановката е много приятна. Ползвах и офертата за почистване на лице - безразлична съм по отношение на резултата...впечатлих се от ултразвука, но като се прибрах се допочистих Wink
И да похваля един уред от Телешоп - Целулес МД, който взех на оферта от ПромоГрад - прави хубав вакуум, идеален за домашна грижа.

# 708
  • Мнения: 89
Аз имам ваучер за суши.... ще гледам още в понеделник- вторник да го опитам. Малко съм притеснена от вашите коментари. Аз когато опитах първото си суши - го изплюх  Sick
Само че му дадох втори шанс и сега съм му голяма фенка  Party. Дори съм си приготвяла сама. Така, че вкуса е възможно първия път да не ви хареса. Притеснява ме само факта със стомашното неразположение.

# 709
  • Мнения: 13
Аз вече го забравих неприятния опит с това суши ,да споделя за една добра оферта .Току що се прибираме от Пицария Тренди.Не очаквах да остана толкова доволна .Отидохме без никаква предварителна резервация ,момичето което обслужваше ни се усмихна приятно и каза само "няма проблем ''.Топло ,приятно многоооо чисто и вкусно ..Порциите доволно големи ,щом мъжа успя да се нахрани без салата само с основното,и най важното можеш да избираш от цялото меню.А както се бяхме намръзнали докато гледахме зарята на площада и после концерта на Тройката и огладнели ,това уютно местенце ни дойде супер.Добре ,че взех четири ваучера.Очаквам нови оферти за ресторанти ,дано да излязат скоро .A  и от Delight бяхме много доволни ,само нещо цената бяха я преувеличили ама карай ,простени им е.
Лека нощ!

# 710
  • Мнения: 256
А къде се намира това Тренди ,че съм пропуснала Wink

# 711
  • Мнения: 13
Офертата за Тренди беше от Колектива и изтече отдавна. Самата оферта бе за 3.90 цена на основно ядене и всички големи пици. При следващото ни ходене ще пробваме пиците.

# 712
  • Мнения: 1 893
Мисля, че за Тренто става въпрос.
Пиците не ми харесаха.

# 713
  • Мнения: 13
Мисля, че за Тренто става въпрос.
Пиците не ми харесаха.


Сори момичета ,грешката е моя Тренто беше Simple Smile

# 714
  • у нас
  • Мнения: 5 728
Да споделя за сушито.  Умишлено не писах вчера, за да видя дали ще имаме стомашно-чревни неразположения. Бях просто предубедена, че няма да е хубаво, даже си мислех изобщо да не го ям, но пък останах изненадана. Сушито беше хубаво, нямахме проблеми после със стомасите. Доволни сме. За доставка не сме чакали, защото живеем на метри от адреса на фирмата и си го взехме на място. Смятам пак да си поръчаме.

Искам да попитам тези, които са имали доставка на суши в какви торби са им го доставили, защото във ваучера пише "специални чанти за разнос на храна с цел запазване температурата и свежестта на продуктите". При нас ни го дадаха в обикновена найлонова торба.

# 715
  • Мнения: 13
И на нас така ни го доставиха ,в черна найлонова торба нищо по специално ..

# 716
  • у нас
  • Мнения: 5 728
нашата беше една бяла със сини райета, ама викам да не би защото взехме сушито на място да е така, а като го разнасят по домовете да има специална опаковка, ама явно няма.

# 717
  • Мнения: 89
Да споделя за сушито.  Умишлено не писах вчера, за да видя дали ще имаме стомашно-чревни неразположения. Бях просто предубедена, че няма да е хубаво, даже си мислех изобщо да не го ям, но пък останах изненадана. Сушито беше хубаво, нямахме проблеми после със стомасите. Доволни сме. За доставка не сме чакали, защото живеем на метри от адреса на фирмата и си го взехме на място. Смятам пак да си поръчаме.

Искам да попитам тези, които са имали доставка на суши в какви торби са им го доставили, защото във ваучера пише "специални чанти за разнос на храна с цел запазване температурата и свежестта на продуктите". При нас ни го дадаха в обикновена найлонова торба.



Ох успокои ме. Аз исках за 8-ми да си поръчам, но няма свободни часове.

# 718
  • у нас
  • Мнения: 5 728
 И аз смятах да си поръчам още едно за 8-ми, но още не бях погледнала часовете .Жалко, трябва да мисля други варианти........

После сподели дали ти е харесало сушито.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 614
Аз все пак поръчах суши за 8-ми. Видях, че няма свободни часове в подходящо време, но се обадих по телефона и казах на служителката, че ще си го взема сама на място и се разбрахме за различен час. Така, че дами - действайте!

Общи условия

Активация на акаунт