Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 61

  • 43 846
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
# 421
# 422
  • Мнения: 267
Ехаааааааа , накой е паднал убит от този прекрасен поглед .... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Дано да е Явуз Коркмаз  Laughing Laughing

# 423
  • Мнения: 12 840
А това спомняте ли си колко перфектно го пресъздаде,професионалист си е той

# 424
  • Мнения: 267

Ехаааааааа , накой е паднал убит от този прекрасен поглед .... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Дано да е Явуз Коркмаз  Laughing Laughing

# 425
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Eхей, здравейте  Hug Hug
Има ли конушма или не Thinking newsm78

Niki_k, веднага мернах твойто в болт "така Мурат ми е интересен". Готина фраза - щото и на мен така. Чакам с надежда за нещо интересно.

Бену Корел, има една тема за Гордата Аси. Аз самата влизам там от време на време, защото понякога изпреварват нашите папараци с инфо за Мурат и Туба. Но някои от момичетата там сипят такива безразборни обиди срещу Бурка, а и често срещу характера и личните избори на Мурат като човек, че не си струва някой, който уважава себе си  да им прави компания. Поне моето мнение е такова. Ти ако искаш си надничай там, защото все пак има няколко дами, които имат глави на раменете си . Ама те над сто теми вече за Аси все едно и също си повтарят. Ако не си гледала първите серии на Аси, които всъщнаст подпалиха страстите, че между актьорите има истинска любов, която не е могла да се осъществи поради намесата на семейството на Бурка по добре си гледай само тях в канала на  gerina1967. И двамата наистина играят много завладяващо. Линкът е този:
http://www.youtube.com/user/gerina1967?feature=mhum#p/u/13/GMeETFx_xt8

Гледам, че сте пуснали пак разни неща зад кадър. Аз съм запазила ето това, което май отдавна не е пускано. Удавянето и в моргата- снимки зад кадър. Сериозна подготовка за един момент, който ни шокира. И точно защото показва как старателно обмислят всичко съм го запазила сигурно:



 

 Е Бену, виждам че Таня вече ти е отговорила при това чудесно, ама не ми се трие това горе


# 426
  • Мнения: 267
eliNIM , многооооооо си бърза !  Laughing Peace Hug

# 427
  • Мнения: 12 840
красиви и много СЕКСИ    

# 428
  • Мнения: 267
vanina707 , по-добре , че не си го изтрила ! Благодаря и на теб за отделеното време и желанието да ми отговориш !  Peace
Много ви благодаря момичета !  bouquet

Лека нощ от мен и здрава , спорна и успешна нова седмица !  bouquet

# 429
# 430
# 431
# 432
# 433
# 434

Общи условия

Активация на акаунт