Центрове за ранно езиково обучение в София

  • 744
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Интересувам се от мнения за и впечатления от центрове за ранно езиково обучение в София.

Дъщеря ни е на 2г. и 6м. и поради добре известната ситуация с яслите си се гледат в къщи с мамата. Ще ни се обаче от тази есен да поучим малко английски. Интересът ни е към нещо от типа на курсове/занимални където детето може да ходи само или с майка си за 2-3 часа 1-2 пъти седмично например.

Към момента, това което съм открил като заслужаващо внимание са центровете Хелен Дорон и детски център Оксиния. За съжаление не успях да намеря достатъчно свежи мнения и впечатления за тях или други подобни. Хелен Дорон центровете са май на отделни независими франчайзъри, така че ако споделяте мнение за тях, ви моля да кажете за кой точно център става дума.

Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 262
Аз имам наблюдения върху Хелен Дорон и Eco kids club. И двете са добри  Peace

# 2
  • Мнения: 4 555
Имам наблюдения върху Оксиния. Аз лично там бих си записала детето.

# 3
  • Мнения: 2
Благодаря ви много за информацията!

Оксиния се очертава и нашия избор. Вярно, че цената не е решаваща, но си струва да се отбележи, че за приблизително същите пари там се предвиждат по две занимания седмично за разлика от едното в Хелен Дорон центровете.

Eco kids club определено ме впечатлиха с това, което са дали на сайта си, но Драгалевци ни идва малко далечко ...  ooooh!

# 4
  • Мнения: 10 547
Имам наблюдения върху Оксиния. Аз лично там бих си записала детето.

Елора, лични ли са наблюденията ти?

# 5
  • Мнения: 4 555
Аз самата не съм учила английски при тях  Laughing но дъщеря ми беше записана на занималнята им доста време и добих някаква представа. Ако не са се сменили учителките, мисля да ги пробвам.
Твоите впечатления отрицателни ли са?

# 6
  • Мнения: 10 547
Иронията в първото изречение ще я подмина. Моите са само положителни, но що се отнася до летните лагери в града. Език голямото ми дете не учило при тях.

# 7
  • Мнения: 4 555
Чак пък ирония  Laughing Пошегувах се просто.

Общи условия

Активация на акаунт