Слънчев бряг 2012 год.

  • 34 441
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 89
Мами, кажете нещо за вили Флора..... хвърлих им око, но не намирам отзиви за тях

# 286
  • Мнения: 1 332
Мога да предложа хубава оферта за хотел Странджа от 27.08,ако някой се интересува нека да ми пише!

# 287
  • София
  • Мнения: 6 477
Zdraveite, vkluchvam se direkto ot plaga. Dnes e spokoino, nie sme  v severnata chast pred hotel Chaika. Svobodnata zona e pochti nikakva. Nie si razpanahme chadara na poslednia red kadeto e platenata zona. Doide momcheto, koeto sabira taksata I mi kaza, che tam e platena zona, pri koeto az go popitah kade e svobodnata. Toi mi posichi otzad koeto e okolo 3-4 metra I az go popitah tova 50% ot plaga li e. Toi se smuti I mi kaza che plaga e chasten I che ima tabela. Pri koeto az se izsmiah I mu kazah - DOoobre. I toi si zamina s podvita opashka Peace. Ako beshe ni izgonil shtiah da podam signal do ministerstvoto na ikonomikata I do btv
Предполагам, че просто от Чайка са завзели целия плаж пред хотела понеже all inclusive там има шезлонги и чадъри.

И ние се върнахме доволни много и от морето и от избора на хотел - Авлига. Първа линия, до Чайка. Като за хотел 3+ нивото беше много добро. Съотношението цени/качество е ок.

# 288
  • Мнения: 219
Не знам дали плажа е бил завзет от хотел Чайка, но до края на престоя си ползмахме и чадър от плажа, но този просто не идваше при нас дори да ми поиска пари за чадъра. Ходеше навсякъде следеше, но явно не искаше повече разправии с мен  Laughing Ние бяхме в хотел Перла. Намира се зад Чайка. 3 звезди, но сме супер доволни. Бяхме в апартамент, голям е. Чисто е. Хавлиите ги сменяха задължително на 2 дни, чаршафите на 3 дни. Всеки ден се почиства. Храната беше супер. Много разнообразна. Сутрина за закуска имаше пържени филийки, домашна баница, варени кренвирши, палачинки, пържени яйца на око, бъркани яйца, пържено домати, бекон на скара, 3-4 вида салами, 2 вида кашкавал, варени яйца, сирене, салати - домати и краставици, кисело мляко, краве масло, поне 4 вида сладко, кроасанчета сладки и солени, и още неща не се сещам вече всичко. За обяд - два вида супи, 4 вида готвено с месо, и поне 2 вида вегетарианско, пърчени картофи, ориз, салати поне 10 вида, десерти - баклавички, тортички, тарталети, саварини. Плодове от сутрин до вечер - праскови, нектрини, грейпфрути, банани, круши, ябълки, портокали, пъпеш, диня. За късната следобедна закуска имаше и пица и студени сандвичи. Вечерите също обилни, два вида супа, готвено, скара, риба, салати, десерти ,плодове. Просто се върнахме напълнели. Опашки в ресторанта няма, винаги имаше места. Единствен минус за мен е басейна, защото водата беше студена, но пък беше перфектно чист. Персонала любезен. В края на месеца отново ще отидем там

# 289
  • Мнения: 16
Не знам дали плажа е бил завзет от хотел Чайка, но до края на престоя си ползмахме и чадър от плажа, но този просто не идваше при нас дори да ми поиска пари за чадъра. Ходеше навсякъде следеше, но явно не искаше повече разправии с мен  Laughing Ние бяхме в хотел Перла. Намира се зад Чайка. 3 звезди, но сме супер доволни. Бяхме в апартамент, голям е. Чисто е. Хавлиите ги сменяха задължително на 2 дни, чаршафите на 3 дни. Всеки ден се почиства. Храната беше супер. Много разнообразна. Сутрина за закуска имаше пържени филийки, домашна баница, варени кренвирши, палачинки, пържени яйца на око, бъркани яйца, пържено домати, бекон на скара, 3-4 вида салами, 2 вида кашкавал, варени яйца, сирене, салати - домати и краставици, кисело мляко, краве масло, поне 4 вида сладко, кроасанчета сладки и солени, и още неща не се сещам вече всичко. За обяд - два вида супи, 4 вида готвено с месо, и поне 2 вида вегетарианско, пърчени картофи, ориз, салати поне 10 вида, десерти - баклавички, тортички, тарталети, саварини. Плодове от сутрин до вечер - праскови, нектрини, грейпфрути, банани, круши, ябълки, портокали, пъпеш, диня. За късната следобедна закуска имаше и пица и студени сандвичи. Вечерите също обилни, два вида супа, готвено, скара, риба, салати, десерти ,плодове. Просто се върнахме напълнели. Опашки в ресторанта няма, винаги имаше места. Единствен минус за мен е басейна, защото водата беше студена, но пък беше перфектно чист. Персонала любезен. В края на месеца отново ще отидем там

а знаете ли какви са цените на чадърите и шезлонгите на плажа newsm78

# 290
  • София
  • Мнения: 6 477
goldi81, исках да те питам за Перла. Не мога да се сетя къде е точно. Можеш ли да ми кажеш освен Чайка, кои са други близки хотели? И втори въпрос - около байсена как е стоял въпроса с шезлонгите?
Понеже и на Чайка и на Авлига си беше лекинка битка за столовете - мятане на кърпи през нощта и такива екстри.
Мерси!

# 291
  • Мнения: 219
Цената на чадър е 8 лв, шезлонг 8 лв. Около басейна в Перла нямаше никога блъсканица, винаги имаше свободни шезлонги, поне ние докато бяхме. И аз очаквах да има блъсканица и хвърлени кърпи през нощта, защото четох коментари тук, но уви бях приятно изненадана. Не се плащат чадърите и шезлонгите около басейна. Перла се намира като застанеш с гръб към входа на Чайка малко на ляво има улица и края на тази улица, ако знаеш къде е Барсело Роял Бийч - той се пада на единия тротоар Перла на другия, точно до хотел Оазис. Там е входа от към басейна, а входа на рецепцията е от към главната улица, която минава през целия Слънчев Брягл

# 292
  • София
  • Мнения: 6 477
Голди, мерси за обяснението.  bouquet  Сещам се горе-долу къде е Перла. От сега се ориентирам за догодина, да знам какво е положението. Решително Чайка го отписвам от листата на любимите хотели.

# 293
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Предполагам, че просто от Чайка са завзели целия плаж пред хотела понеже all inclusive там има шезлонги и чадъри.
това зависи от концесионера не от хотела.

Перла е на светофарите на Луксори, като влезеш от околовръсното при Аквапалка все направо Wink

# 294
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Здравейте, пробвах и с търсачката, но не открих мнения за хотел Даун парк ( Down Park ) ,ако някой има отзиви нека сподели  Rolling Eyes 

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Здравейте, пробвах и с търсачката, но не открих мнения за хотел Даун парк ( Down Park ) ,ако някой има отзиви нека сподели  Rolling Eyes 

  Там са само апартаменти. Води се в центъра, но дефакто е почти на околовръстния път -посока Варна, т. е. много далеч от морето .
 Влизала съм в няколко студия . Чисти и нови са .
 

# 296
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Здравейте, пробвах и с търсачката, но не открих мнения за хотел Даун парк ( Down Park ) ,ако някой има отзиви нека сподели  Rolling Eyes 

  Там са само апартаменти. Води се в центъра, но дефакто е почти на околовръстния път -посока Варна, т. е. много далеч от морето .
 Влизала съм в няколко студия . Чисти и нови са .
 

 Мерси   bouquet

# 297
  • Мнения: 574
Лятната ни почивка свърши. Определено Слънчев бряг остава моето място за почивка. Изкарахме незабравими дни. Курорта е добре поддържан по което превъзхожда много други места. В курорта нямаше никакви комари. Плажа беше невероятно чист или поне там, където ходехме ние. Всяка вечер минаваха с машината дето чисти и маха камъните. Не съм забелязала даже и един фас да има. Морето беше кристално чисто всичките дни. Никакви водорасли. Даже странно за мен тази година не можах да видя и една медуза да има в морето или извадена на брега. За мен при толкова много почиващи които не пазят това че беше чисто означава че много добре се поддържа. Останах доволна и от хотела, но т. като съм 4-та година в този хотел знаех какво да очаквам. Бяха спазили изискването ми за стая и етаж, което означава че гледат да задоволят желанието на гостите на хотела. Курорта е шумен и с много хора, но на моето семейство това ни харесва. Забавленията за децата са страхотни и може би само тук има толкова много атракции. Детето беше очаровано. Това е от мен. С нетърпение очакваме другото лято. Че тази почивка мина като миг.

# 298
  • Мнения: 30
Ние също почивахме в Слънчев бряг за 6 ти път.Всяка година казваме ще разнообразим малко и все не смеем да рискуваме на нас много ни харесва плажа,а много ни кефът многобройните атракции за деца.Жалко че бързо минаха 7дни сне търпение ще чакам,следващата почивка живот и здраве.

# 299
  • Мнения: 16
Лятната ни почивка свърши. Определено Слънчев бряг остава моето място за почивка. Изкарахме незабравими дни. Курорта е добре поддържан по което превъзхожда много други места. В курорта нямаше никакви комари. Плажа беше невероятно чист или поне там, където ходехме ние. Всяка вечер минаваха с машината дето чисти и маха камъните. Не съм забелязала даже и един фас да има. Морето беше кристално чисто всичките дни. Никакви водорасли. Даже странно за мен тази година не можах да видя и една медуза да има в морето или извадена на брега. За мен при толкова много почиващи които не пазят това че беше чисто означава че много добре се поддържа. Останах доволна и от хотела, но т. като съм 4-та година в този хотел знаех какво да очаквам. Бяха спазили изискването ми за стая и етаж, което означава че гледат да задоволят желанието на гостите на хотела. Курорта е шумен и с много хора, но на моето семейство това ни харесва. Забавленията за децата са страхотни и може би само тук има толкова много атракции. Детето беше очаровано. Това е от мен. С нетърпение очакваме другото лято. Че тази почивка мина като миг.

В кой хотел сте почивали? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт