Бяла точка на гърдата?

  • 2 723
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 584
Много моля, помогнете ми със съвет какво да правя Praynig Все още много ме боли, и то постоянно. Точката ту се става по-голяма, ту потъва малко навътре. Все пак се вижда постоянно. Слагах компреси, чак ми се обели ареолата, но точката си стои Cry
Не изчетох всички постове, но да попитам - С Лецитин пробвала ли си? На мен ми излизаха постоянно такива блистери и само с Лецитин се оправях. Някъде тук бях чела - Лецитин на Волмарк 1000 мг - първата седмица по четири хапчета на ден, втората по три, третата по две и четвъртата по едно на ден, като можеш да си продължиш да си го пиеш по едно на ден профилактично. Още първите дни се усеща облекчение. Има ги по 30 бр. и по 100 бр. - по-добре си вземи от тези от 100 бр. защото излиза по икономично, а и точно ще ти стигнат за целия курс.
Надявам се да съм ти била полезна.

# 16
  • Мнения: 2 755
Благодаря  bouquet Ще опитам и с лецитин утре, защото нямам застой на млякото. Моето момиче иска да суче почти постоянно нощем, ако се дръпна се събужда. Сменяме гърдите по няколко пъти на нощ, не остава и капка. При мен гърдите винаги са докрай изцедени, още на 5 минта от сукането, а то продължава дълго след това.

Общи условия

Активация на акаунт