Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 59

  • 39 074
  • 733
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 342
djoleva нали не го приемаш лично моето отношение към постовете ти.  Hug
Опитвам се само да представя нещата от друга гледна точка.
Не казвам, че нямаш и ти право, но истината не е само с едно лице. Нещата са относителни и зависят от това, от кой ъгъл ги гледаш. Peace
Няма как да обвиня Али Ръза, че не говори с децата си, при положение, че той разбира последен за проблемите и то в момент, когато нещата са се объркали до степен да няма връщане назад.
Какво да говори, след като той дори не знае, че има такъв проблем. Thinking
Иначе си спомням разговора му с Лейля при психиатърката. Също така опитите му да говори с Шефкет, като го виждаше угрижен и замислен, на които сина му отговаряше с дежурното "няма нищо" и не смееше да го погледне в очите. Tired
Спомням си и това, което каза на Неджля, когато тя се засили да напуска Джем и да се връща при родителите си. В думите му имаше много истина тогава. Flutter
За това не мога да се съглася, че той не прави опити да говори с децата си.
А за това какво мислят децата му, че е най-добре за тях, то се видя. Лейля бременна от мъж като Оуз, а Шефкет разорен заради някакво криворазбрано отмъщение. ooooh!
Както се казва в подобни случай, това, което те сами си причиняват и най-големия им враг, не може да им го причини. Tired
Беше споменато и, че Али Ръза не е подготвил децата си за големия град. Интересно ми е да разбера как се подготвя например човек за такива като Ферхунде? newsm78
Някой ще каже, да им давал повече свободи, да не ги ограничавал. Ама за това трябва да им има доверие. А децата му много пъти показаха, че говорят едно, а правят друго. Как да им има доверие и да им даде свобода тогава.  Thinking

# 616
  • Мнения: 14 843
djoleva нали не го приемаш лично моето отношение към постовете ти.  Hug
Опитвам се само да представя нещата от друга гледна точка.
Не казвам, че нямаш и ти право, но истината не е само с едно лице. Нещата са относителни и зависят от това, от кой ъгъл ги гледаш. Peace
Няма как да обвиня Али Ръза, че не говори с децата си, при положение, че той разбира последен за проблемите и то в момент, когато нещата са се объркали до степен да няма връщане назад.
Какво да говори, след като той дори не знае, че има такъв проблем. Thinking
Иначе си спомням разговора му с Лейля при психиатърката. Също така опитите му да говори с Шефкет, като го виждаше угрижен и замислен, на които сина му отговаряше с дежурното "няма нищо" и не смееше да го погледне в очите. Tired
Спомням си и това, което каза на Неджля, когато тя се засили да напуска Джем и да се връща при родителите си. В думите му имаше много истина тогава. Flutter
За това не мога да се съглася, че той не прави опити да говори с децата си.
А за това какво мислят децата му, че е най-добре за тях, то се видя. Лейля бременна от мъж като Оуз, а Шефкет разорен заради някакво криворазбрано отмъщение. ooooh!
Както се казва в подобни случай, това, което те сами си причиняват и най-големия им враг, не може да им го причини. Tired
Беше споменато и, че Али Ръза не е подготвил децата си за големия град. Интересно ми е да разбера как се подготвя например човек за такива като Ферхунде? newsm78
Някой ще каже, да им давал повече свободи, да не ги ограничавал. Ама за това трябва да им има доверие. А децата му много пъти показаха, че говорят едно, а правят друго. Как да им има доверие и да им даде свобода тогава.  Thinking
Разбира се че не го премам лично. Уважавам мнението на всички. Всеки има своята гледна точка и я споделя . харесвам това което се пише независимо дали съвпада с  моето  мнение или не И защото сме различни и   с различно мнение затова е толкова интересно тук  bouquet

# 617
  • Мнения: 8 668
  bouquet

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 16:01 от ·٠•Snejka•٠·

# 618
  • Мнения: 0
^ОкеаН от МечтИ^, честит рожден ден и от мен!   bouquet
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
 smile3525

# 619
  • Мнения: 8 668
Добро утро.  Hug Hug Hug Днес лека закуска, да не напълнеете.  Peace



Хубав ден ви желая.  bouquet

# 620
  • София
  • Мнения: 627
Здравейте Листопадки  Hug

Предлагам в следващата тема да се направи една анкета от сорта на :
Гледате ли с интерес новите епизоди по БТВ ?
Един вид да се преброим  Blush и да разберем до колко подновяването на епизодите е върнало интереса на хората  Flutter
Само предлагам , ако смятате че няма нужда - здраве да е  Peace

# 621
  • Мнения: 14 843
Здравейте Листопадки  Hug

Предлагам в следващата тема да се направи една анкета от сорта на :
Гледате ли с интерес новите епизоди по БТВ ?
Един вид да се преброим  Blush и да разберем до колко подновяването на епизодите е върнало интереса на хората  Flutter
Само предлагам , ако смятате че няма нужда - здраве да е  Peace
Не е лошо като идея . От сега отговарям че ги гледам с голям интерес

# 622
  • Мнения: 0
еха бая сте изписали. аз докато се наканя да гледам серията..

общо взето нищо ново под слънцето. то беше ясно, че Ферхунде ще му го върне тъпкано на "отмъстителя" Шефкет. май само той живееше със заблудата, че тя ще се кротне.

за това дали Али и Хайрие са добри родители не мога да дам някакво обективно мнение. за скромните ми години едва ли някаква реална оценка ще излезе от мен. факт е че всички си имат уважението към баща им и скривайки истината от него мислят, че му правят добро. липсата на комуникация идва от там, че познават отлично характера му и ценностите, в които той вярва, а нещата, които те вършат са далеч от същността на Али Ръза. друг е въпроса, че постъпките им са импулсивни и мислят за последствията едва след като са направили гаф.

никой не е подготвен за големия град. при тях емоцията от това, че имат една идея повече свобода надделя, и оплескаха нещата. бяха на принципа, че всичко каквото хвърчи, се яде.

най-голямата грешка на всички е че споделят на Хайрие. вместо да ги утеши или да се скара, тя веднага почва да оплаква персоната си ии колко нещастна била, горката тя. една разумна постъпка, в полза на децата й, не съм видяла от нея!  Peace

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 15:08 от Кейтт

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
Да няма родител който  да одобри връзката на дъщеря си с такъв като  Оуз. Но дали т и би омъжила дъщеря си за такъв като него само защото е спала с него . И да знаеш че тя не го обича а да го направиш само за да я накажеш за постъпката и.

 newsm10

# 624
  • Мнения: 44
Да ви кажа като гледах ,,Гордост и предрасъдъци'',майката на главната героиня има пет момичета и тя е като Хайрие,постоянно казваше на мъжа си, че скъсва 'бедните й нерви',ама човекът е печен и все й отвръща саркастично. Hug Mr. GreenОсвен това виждам и още една прилика,но този път не бащата,а майката искаше да ожени дъщеря си за един техен братовчед май беше,който щял да наследи къщата им след като бащата почине.Тогава майката каза на Елизабет (дъщерята),че ако не се ожeни ще я зачеркне,а бащата каза ,че в крайна сметка тая ще остане с един родител,защото ако се ожени той ще я зачеркне.. Mr. Green Joy А младоженеца бешеее...(Действието се развива през 19-ти век в Англия) Peace
Извинете за спама..







Извинете ме ,ако са пускани и преди.. Embarassed

# 625
  • Мнения: 8 668
Здравейте Листопадки  Hug

Предлагам в следващата тема да се направи една анкета от сорта на :
Гледате ли с интерес новите епизоди по БТВ ?
Един вид да се преброим  Blush и да разберем до колко подновяването на епизодите е върнало интереса на хората  Flutter
Само предлагам , ако смятате че няма нужда - здраве да е  Peace

 Hug
На мен анкетата ми допада. Peace

# 626
  • Мнения: 218
Здравейте Листопадки  Hug

Предлагам в следващата тема да се направи една анкета от сорта на :
Гледате ли с интерес новите епизоди по БТВ ?
Един вид да се преброим  Blush и да разберем до колко подновяването на епизодите е върнало интереса на хората  Flutter
Само предлагам , ако смятате че няма нужда - здраве да е  Peace

 Hug
На мен анкетата ми допада. Peace

 newsm10

# 627
  • Мнения: 1 296
Аз си гледам с интерес и новите, и старите серии Peace

# 628
  • Мнения: 1 312
Аз си гледам с интерес и новите, и старите серии Peace

И аз така правя и все ми е интересно. Stop Стигнах до извода, че колкото и пъти да гледам "Листопад" май никога няма да ми омръзне. Mr. Green

Анкетата и на мен ми харесва! Peace

# 629
  • Мнения: 1 312
Утре в "Тази сутрин" ще дават репортаж за кухнята в "Листопад". Peace

Общи условия

Активация на акаунт