Бебоци с двойни имена

  • 28 701
  • 235
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
И Лея Лусия ми харесва, между другото, и съм го обмисляла като вариант. Ама Ливия ми харесва повече. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 181
И Лея Лусия ми харесва, между другото, и съм го обмисляла като вариант. Ама Ливия ми харесва повече. Simple Smile
Да,да...няма спор.И на мен Ливия ми харесва повече GrinningАми...пожелавам ти скоро да си имаш една Лея Ливия Wink

# 47
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много ти благодаря, ама едва ли ще е особено скоро. Simple Smile

# 48
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз обичам двойни имена, запланувала съм една дъщеря Лея Ливия. Simple Smile По някаква причина ми харесва когато двете имена започват с една и същя буква. Simple Smile

Като се замисля,  и на мен ми е ефектно и двете имена да са с една буква. Лея Ливия ми хареса много.  Peace

Елора,  Hug .

Последна редакция: сб, 13 авг 2011, 22:39 от Rois

# 49
  • Мнения: 95
Знам за една Никол-Валери ...
А, и аз познавам една Никол-Валери, кръстена е на баща си и майка си : Николай и Валерия. Но й казваме само Никол. Дали за една и съща говорим?  Mr. Green
Други с двойни имена не познавам. Лея-Лусия много ми хареса.

# 50
  • Мнения: 181
Знам за една Никол-Валери ...
А, и аз познавам една Никол-Валери, кръстена е на баща си и майка си : Николай и Валерия. Но й казваме само Никол. Дали за една и съща говорим?  Mr. Green
Ами,не знам...Но едва ли.Не съм питала на кого е кръстена и защо са избрали това име,защото не сме толкова близки,обаче майката не се казва Валерия,та...явно е друга Grinning

# 51
  • Мнения: 1 207
Ихааа, и Дея-Мария, и Тея-Констанс много ми харесаха, при все, че нито Мария, нито имената от серията "Канстантин" са ми любими.
Роис, щом си му виждала имената по разни документи, сигурно няма второ име човека... Възможно ли е - бразилец с едно име?!
Иначе и мен много ме кефи галеното да е комбинация и от двете имена.
Аз пък много време не знаех, че второто име на бащата на сина ми му е второ име. Понеже съвпада с името на баща му, си мислех, че си му е бащиното име. Седем деца са, той е единствен "ощетен" с две имена, братята и сестрите му са с по три, не мисля, че може да ги изреди всичките

# 52
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Роис, щом си му виждала имената по разни документи, сигурно няма второ име човека... Възможно ли е - бразилец с едно име?!

Именно, възможно ли е бразилец с едно име  Grinning ? Аз съм виждала разни листове, които даже не съм убедена за какво точно са, приличаха на документи(какво друго да е с подписи и печати на него  Simple Smile ), едното уж призовка, но бяха на португалски, аз и испанския не го чета особено добре, за португалски какво остана. Паспорт не съм виждала.

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 02:51 от Rois

# 53
  • Мнения: 399
Ох,признавам си тази темичка ще промени мнението ми за двойните имена! Laughing Доста от тук споменатите ме грабнаха! Heart Eyes
флорчеее,това със седемте деца и многото имена супер ме изкефи...само за мен работа-има да измислям,да измислям,да измислям...просто супер! Laughing

# 54
  • Мнения: 5
Интересна тема, забавна ми е. Брат ми е Иван - Асен, но му казват - Ваньо.

# 55
  • Мнения: 1 207
Сега се сетих, че познавах (силно казано) като тийнейджър Иван-Александър. Супер екзотично ми звучеше тогава.
Мимина, давай, чак до 7 не ти пожелавам да ги докараш, но до 3-4 може Wink
Аз все си мислех, че хората не са знаели как да се пазят, затова са народили толкоз деца, но името на мъжа ми ясно показва, че са имали намерение той да е последният

# 56
  • Мнения: 1 092
flor4eee Много интересна история. Можеш ли да кажеш имената, че и мен ме заинтригуваха (на 7-те)

# 57
  • Мнения: 1 207
Женя, нали не очакваш да ти изредя всичките имена на седморката?  ooooh! Не за друго, ами не ги знам... само първите и то кратките версии. Ужасни са повечето имена, междудругото, по мое мнение: Хуус, Марейн, Кор (мисля, кратко от Корнелиус или нещо подобно), Дет (кратко от Бернадет, на нея по едно време й беше скимнало да ползва някое от другите две, но не помня какво беше), Юки (което пък май беше съкратено от Юлиана  newsm78) и Трейс (което е съкратено от Терезиня, пак, ако не бъркам). Бившият е Benjamin, което на холандски се чете Бенямин. Интересно, че единствен той е с по-международно име и единствен той живее в чужбина, останалите 6 си живеят в същото градче.   
Не ме питайте как ги "зубрих" като влизах във фамилията, щото то освен тях и прилежащите им мъже/жени (понякога втори подред), има и 12-13 парчета племенници, пък заварени, пък доведени, страшна работа...  ooooh!
Виж, сред имената на племенниците има доста хубави - Валери, Стефи, Надин, Клое, Паола, Шарлоте и пр.

# 58
  • Мнения: 1 207
Абе да ти кажа... весело е, обаче... я си помисли, при 7 деца, с разлика 13 г. от най-голямото до най-малкото, майката колко време е имала да обръща на всяко от тях?! Не си е работа...

# 59
  • Мнения: 6 993
И аз съм едно дете и ме втриса от ужас да не попадна в голямо семейство.
Ако може и той да е едно, ще ми е най-добре Mr. Green
Майка ми е от голямо семейство, още не съм убедена в имената на всичките си втори братовчеди Crazy

Общи условия

Активация на акаунт