Бебоци с двойни имена

  • 28 757
  • 235
  •   1
Отговори
# 60
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Моя съпруг има племенник с името Иван-Петър когото наричат с цялото име иначе в групата на сина ми има Анна-Мария и Мария-Магдалена.А малкият ако беше момиче щеше да е Мария-Габриела на галено Маги  Heart Eyes

# 61
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016

Майка ми е от голямо семейство, още не съм убедена в имената на всичките си втори братовчеди Crazy


Майка ми има 21 първи братовчеда, аз вторите отдавна съм се отказала да ги броя, камо ли да им помня имената.  Grinning

# 62
  • Мнения: 181

Майка ми е от голямо семейство, още не съм убедена в имената на всичките си втори братовчеди Crazy


Майка ми има 21 първи братовчеда, аз вторите отдавна съм се отказала да ги броя, камо ли да им помня имената.  Grinning

И аз съм от голямо семейство.Майка ми има двама братя,те имат по 4 деца,баща миима брат и сестра,единия има 2 деца,другия 3.Ние сме три сестри,сестрите ми имат по 3 момичета.Мъжа ми има брат и сестра,единия е с 2 деца,другия с 3.За братовчеди не искам и да си помислям. ooooh!Редовно бъркам имената на племенниците си.

# 63
  • Мнения: 1 092
flor4eee    smile3525  Чудно семейство

И за да е по темата- от двойните имена само Ана-Мария съм срещала - галено Ани

# 64
  • Мнения: 4 555
И аз съм от голямо семейство.Майка ми има двама братя,те имат по 4 деца,баща ми има брат и сестра,единия има 2 деца,другия 3.Ние сме три сестри,сестрите ми имат по 3 момичета.Мъжа ми има брат и сестра,единия е с 2 деца,другия с 3.
Зави ми се свят  Crazy

# 65
  • Мнения: 181
И аз съм от голямо семейство.Майка ми има двама братя,те имат по 4 деца,баща ми има брат и сестра,единия има 2 деца,другия 3.Ние сме три сестри,сестрите ми имат по 3 момичета.Мъжа ми има брат и сестра,единия е с 2 деца,другия с 3.
Зави ми се свят  Crazy
Нали... Mr. GreenАма пък винаги е много весело. Wink

По темата-Анна-Лорена и Тина Мари се казват децата на моя позната.

# 66
  • Мнения: 1 615
Имам познати с двойни имена: Ана-Мария, Мария-Магдалена, Йоан(н)а-Мария, Мина-Йоан(н)а, София-Александра, Ивет-Весела (млада жена от смесен брак), Тамина-Анхелика (родителите са българи, живеещи в България). Не се сещам за нито един мъж/момче.
Ако се броят и чужденците, ще кажа и други, ама тези, за които многото имена са традиция, едва ли будят интерес?

# 67
  • Мнения: 4 555
Тамина-Анхелика (родителите са българи, живеещи в България).
Какво ги е накарало да се спрат на това име?

# 68
  • Мнения: 1 615
Тамина-Анхелика (родителите са българи, живеещи в България).
Какво ги е накарало да се спрат на това име?

Мен ли питаш? Wink Ако ти споделя теорията си, МГМ ще довтаса да ми каже, я че говоря глупости, я кой знае каква подобна диагноза ще ми сложи Sunglasses

# 69
  • UK
  • Мнения: 3 959
МГМ те е коментирала веднъж, не драматизирай.

# 70
  • Мнения: 1 615
МГМ те е коментирала веднъж, не драматизирай.

Коментирам ЕТО ТАЗИ ти склонност; пази Боже, да си помисля, че имаш лично отношение към мен   bouquet

Другия път, като реша да извиня нежеланието си да коментирам нещо, друго име ще използвам Wink

# 71
  • UK
  • Мнения: 3 959
Другия път като не искаш да те коментирам, не ми споменавай ника. Страшна изненада е, че така съм реагирала, няма що. Като говориш глупости, ще ти кажа, че говориш глупости, какво да направя. Не говори глупости и всичко ще е наред. Лично отношение към теб нямам, не си ми важна.

# 72
  • Мнения: 1 615
Ами щом ще бъдем откровени, като си проста, казвам ти го.

# 73
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми ти и чернокоса може да решиш да ми кажеш че съм. Иначе говори си, не ми пречиш, не ме интересуваш, тоест и мнението ти не ме интересува. Онзи коментар за глупостите си нямах представа на кого съм го направила, мерси, че ми напомни, та да не се съмнявам еднократно ли е, или си си такава по принцип.

# 74
  • Мнения: 1 615
И без елементарно чувство за мярка - това не ми е впечатление от днес. И не е свързано с нещо, случило се с мен. За самочувствието не е нужно да казвам каквото и да било.

Общи условия

Активация на акаунт