Къде в Бургас? (28)

  • 85 638
  • 729
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 614
Къде в Бургас има колариум, освен в Славейков?

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 675

аз съм много доволна от бижутерите,които работят в ателието до Битовия комбинат,една стара сграда зад кино Тракия,ателието е вътре в дъното

И аз съм доволна от тях. Peace

# 137
  • Мнения: 0
Здравейте!
Имате ли представа дали салон за красота STAR CENTER GLORIA в Бургас е добър? Чудя се дали да си купя ваучер за кичури там и се питах дали някой е ходил в него... Smile

# 138
  • Мнения: 60
Здравейте!
Имате ли представа дали салон за красота STAR CENTER GLORIA в Бургас е добър? Чудя се дали да си купя ваучер за кичури там и се питах дали някой е ходил в него... Smile

Здравей виж тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=602443.new;topicseen#new , има мнения за салона , за който питаш Wink

# 139
  • Мнения: 84
а в славейков къде има колариум?

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте дами  къде  има  обущар в  централната част


 Peace

# 141
  • Мнения: 6 733
а в славейков къде има колариум?

Видях рекламна табела за колариум срещу Технополис, в сградата има каса на Булсатком, на Паркетен свят и други...
Дано съм обяснила правилно и съм била полезна Peace

# 142
  • Мнения: 84
да да, сетих се къде е, благодаря ти

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте дами  къде  има  обущар в  централната част
 

ул. "Силистра", номер 1 или 3 беше Thinking. Това е до Дупките, една малка уличка, влиза се навътре в един двор.

# 144
  • у дома
  • Мнения: 967
Препоръчайте ми, моля,  къде да си направя калъфи на диваните, че старите не се свалят, а не мога да ги гледам вече - толкова са засечени от ползване и "опити" за изпиране. Благодаря
Много съм назад, търсих в гугъл "колариум"  Laughing

# 145
  • Мнения: 2 474
Мария,и аз не знаех какво е колариум.Вече знам. Crazy

аз съм много доволна от бижутерите,които работят в ателието до Битовия комбинат,една стара сграда зад кино Тракия,ателието е вътре в дъното

И аз съм доволна от тях. Peace
И аз препоръчвам. Peace

# 146
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Препоръчайте ми, моля,  къде да си направя калъфи на диваните, че старите не се свалят, а не мога да ги гледам вече - толкова са засечени от ползване и "опити" за изпиране. Благодаря
Много съм назад, търсих в гугъл "колариум"  Laughing


В двора на стария Хемус или това е където е детски магазин Вега. На края на сградата се качва по едни метални стълбички. И аз тези дни смятам да ги посещам да си правя калъфи за столовете.

# 147
  • Мнения: 668
Препоръчайте ми рекламна агенция за изработка на флаери.  Thinking

# 148
  • у дома
  • Мнения: 967
В двора на стария Хемус или това е където е детски магазин Вега. На края на сградата се качва по едни метални стълбички. И аз тези дни смятам да ги посещам да си правя калъфи за столовете.
До пощата ли? Там където е склада за памперси  newsm78

# 149
  • у нас
  • Мнения: 5 733
В двора на стария Хемус или това е където е детски магазин Вега. На края на сградата се качва по едни метални стълбички. И аз тези дни смятам да ги посещам да си правя калъфи за столовете.
До пощата ли? Там където е склада за памперси  newsm78

да, точно там  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт