Къде в Бургас? (28)

  • 85 591
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Само се записвам и благодаря за новата тема!   bouquet

# 16
  • Мнения: 89
Здравейте и благодарности за страхотната нова тема.
Имам въпрос. Взех си едно страхотно шлиферче с коланче..но коланчето ми е голямо. Знаете ли къде се слагат капси.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 145
На уличката на тоалетните, до у-ще Кирил и Методии. От улица Кирил и Методий завиваш надясно по уличката на толетните и веднага в ляво в дворчето.

# 18
  • Мнения: 539
И аз б лагодаря за новата темичка.
Илици знаете ли в центъра къде правят,преди имаше до подлеза,но  като минавах онзи ден ми се стори че я няма барачката???

И освен този Данчо за килимите,който не си вдига телефона,няма ли друга фирма която да взима килими от вкъщи,защото майка ми нямат кола,и не може да ги занесе на автомивка?

# 19
  • Мнения: 668
Благодаря за темата.   bouquet
От къде да си купя пастел за драскотини по колата? Някой ползвал ли е?

# 20
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
  bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И аз б лагодаря за новата темичка.
Илици знаете ли в центъра къде правят,преди имаше до подлеза,но  като минавах онзи ден ми се стори че я няма барачката???
На Георги Кирков и улицата на Св.София на ъгъла - влиза се в едно дворче. Закуски продават в същото

# 22
  • Мнения: 366
здравейте, къде в Бс могат да ми направят снимки. Трябват ми малки снимки за студентска книжка.

# 23
  • Мнения: 2 216
Във всяко фото студио могат и правят всякакви снимки!

# 24
  • Мнения: 366
добре, а къде има фото в центъра, че ще  съм за малко в града и няма да има време да обикалям.

# 25
  • Мнения: 385
Здравейте дами,търся вила за 24h, празнуващите са 18 годишни.Интересуваме да е в района на Бургас.

# 26
  • Мнения: 269
добре, а къде има фото в центъра, че ще  съм за малко в града и няма да има време да обикалям.

първото фото, за което се сещам в центъра е в Интер хотел "България", до "Heppy"
друго - по ул. "Богориди"  - "Кодак"

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
  bouquet
Уговорили са се вече! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 366
добре, а къде има фото в центъра, че ще  съм за малко в града и няма да има време да обикалям.

първото фото, за което се сещам в центъра е в Интер хотел "България", до "Heppy"
друго - по ул. "Богориди"  - "Кодак"
  bouquet

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 027
Записвам се да не ви упущя  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт